Apple iPhone 5s 16GB šedý

Smartfón, 4", LCD displej, HD, 1136x640 px, Procesor: Apple, A7, 2 jadrový, Kapacita: 16 GB, Single SIM, 1 GB RAM, Hlavný fotoaparát: 8 Mpx, Kapacita batérie: 1560 mAh, Čítačka odtlačkov prstov na tele, Konektor: Lightning, 3,5 mm jack. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

15×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

15 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

Mobilný telefón APPLE iPhone 5S 16GB, je dizajnovo rovnaký ako jeho predchodca, no jeho výkon je omnoho silnejší. Hliníkové tenké telo telefónu je vo vesmírne šedej farbe. Kvalitné fotografie zhotoví fotoaparát iSight 8 Mpx a vy si ich prezriete na 4'' displeji s rozlíšením 1136 × 640 pixelov. Disponuje snímačom odtlačkov prstov, ktorý je zabudovaný do home tlačidla. Samozrejmosťou je aj nový operačný systém iOS 7, ktorý je oveľa rýchlejší a príjemne skrášľuje displej pestrými a sýtymi farbami. Výrazným plusom je čip A7 s co-procesorom MT motion, ktorý je 2x rýchlejší. Batéria Li-Ion s kapacitou 1560 mAh.

Štýlový APPLE iPHONE 5S 16 GB

APPLE iPhone 5S je dokonalý v každom smere. Na prvý pohľad rozhodne upúta svojím dizajnom. Hliníkové telo je doplnené sklom. Tlačidlo plochy a chránič fotoaparátu sú prevedené zo zafírového skla. Všetko je teda dokonalé a 5S pôsobí ľahkým a tenučkým dojmom. Dizajn však nie je všetko. Dôležité funkcie sú ukryté vo vnútri.

Touch ID

Pri každodennom používaní si telefón mnohokrát kontrolujete. Zadávanie hesla je však zdĺhavé a otravné. Apple 5S prináša zlepšenie - identifikačný snímač odtlačkov prstov. Stačí priložiť prst na plochu, iPhone prečíta váš otlačok a odomkne sa.

Čip A7, Koprocesor M7

iPhone 5S s procesorom A7 je prvý 64bitový smartphon. Čip A7 podáva 2x väčší výpočtový a grafický výkon než A6. Vďaka podpore OpenGL ES 3.0 zvláda detailnú grafiku a efekty. Hranie hier bude dokonalé. Všetky aplikácie sú pre čip A7 optimalizované. Fotoaparát je vďaka tomu oveľa rýchlejší.

Koprocesor M7 vyhodnocuje pohybové dáta akcelerometru, gyroskopu a kompasu. Presne vie kedy idete, bežíte, či idete autom. Prispôsobí sa a napríklad prepne mapy z automobilovej na pešiu.

Fotoaparát iSight

Nový fotoaparát dokáže urobiť dokonalé fotky kdekoľvek. Disponuje väčšou svetelnosťou, snímačom, True Tone bleskom, automatickou stabilizáciou obrazu, funkciou Zoom pri nahrávaní. Teda ponúkne všetky vlastnosti profesionálneho fotoaparátu.

Ultrarýchle bezdrôtové pripojenie.

iPhone 5S podporuje ešte viac sietí a vy si môžete užívať vysokú rýchlosť pri sťahovaní a odosielaní. Surfujte vďaka sieti Wi-fi, alebo si posielajte súbory prostredníctvom Bluetooth 4.0.

iOS 7

Operačný systém iOS 7 je základňou iPhonu, obsahuje kolekciu aplikácií, ktorú využijete pri každodennej práci s telefónom: posielaní e-mailov, fotení a zdielaní fotiek, prehliadaní webu. Používajú ho vyspelé technológie iPhonu 5S. Okrem toho ponúka nové funkcie ako múdrejší multitasking, AirDrop a Ovládacie centrum, pomocou ktorých bude denné fungovanie ešte zábavnejšie a rýchlejšie.

App Store

Pokiaľ by ste chceli vaše mobilné aplikácie rozšíriť, máte k dispozícii App Store, kde nájdete presne to čo budete potrebovať. Jednoducho si môžete kúpiť aplikácie na hry, zábavu, vzdelávanie. Možnosti sú neobmedzené.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 4 "
Operačná pamäť RAM 1 GB
Kapacita 16 GB
Rozlíšenie displeja HD

Hodnotenie

4,9 / 5

15 recenzií Apple iPhone 5s 16GB šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Peter

29. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Mária

30. 6. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon

Apple iPHONE 5s spĺňa moje očakávania od tohoto zariadenia.


Tomáš

6. 6. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • pomer cena / výkon

Lenka

29. 11. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava