Apple iPhone 5s 32GB šedý

Smartfón, 4", LCD displej, HD, 1136x640 px, Procesor: Apple A7, A7, 2 jadrový, Kapacita: 32 GB, 1 GB RAM, Hlavný fotoaparát: 8 Mpx, Kapacita batérie: 1560 mAh, Konektor: Lightning, 3,5 mm jack. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dokonalá kombinácia vzhľadu a funkčnosti, detailne prepracovaný APPLE iPhone 5s 32GB Space Grey ME435CS/A má rýchlejšiu a lepšiu kameru a všetky pozitíva známeho výrobcu. Jeho operačný program bol vyvinutý špeciálne pre jeho 64-bitovú architektúru. APPLE prichádza s identifikačným senzorom odtlačku prstov. Hliníkové telo je dokonalou kombináciou kovu a skla, tlačidlo Domov je vyrobené zo zafírového kryštálu. Pôsobí veľmi tenkým a ľahkým dojmom. Štvorpalcový display má rozlíšenie 640 x 1136, vďaka čomu je vynikajúci na všetky vaše videá, či filmy, má veľmi dobrú čitateľnosť aj na slnku a minimálne odlesky.

APPLE iPhone 5S je dokonalý v každom smere. Na prvý pohľad rozhodne upúta svojím dizajnom. Hliníkové telo je doplnené sklom. Tlačidlo plochy a chránič fotoaparátu sú prevedené zo zafírového skla. Všetko je teda dokonalé a 5S pôsobí ľahkým a tenučkým dojmom. Dizajn však nie je všetko. Dôležité funkcie sú ukryté vo vnútri.

Touch ID

Pri každodennom používaní si telefón mnohokrát kontrolujete. Zadávanie hesla je však zdĺhavé a otravné. Apple 5S prináša zlepšenie - identifikačný snímač odtlačkov prstov. Stačí priložiť prst na plochu, iPhone prečíta váš otlačok a odomkne sa.

Čip A7, Koprocesor M7

iPhone 5S s procesorom A7 je prvý 64bitový smartphon. Čip A7 podáva 2x väčší výpočtový a grafický výkon než A6. Vďaka podpore OpenGL ES 3.0 zvláda detailnú grafiku a efekty. Hranie hier bude dokonalé. Všetky aplikácie sú pre čip A7 optimalizované. Fotoaparát je vďaka tomu oveľa rýchlejší.

Koprocesor M7 vyhodnocuje pohybové dáta akcelerometru, gyroskopu a kompasu. Presne vie kedy idete, bežíte, či idete autom. Prispôsobí sa a napríklad prepne mapy z automobilovej na pešiu.

Fotoaparát iSight

Nový fotoaparát dokáže urobiť dokonalé fotky kdekoľvek. Disponuje väčšou svetelnosťou, snímačom, True Tone bleskom, automatickou stabilizáciou obrazu, funkciou Zoom pri nahrávaní. Teda ponúkne všetky vlastnosti profesionálneho fotoaparátu.

Ultrarýchle bezdrôtové pripojenie.

iPhone 5S podporuje ešte viac sietí a vy si môžete užívať vysokú rýchlosť pri sťahovaní a odosielaní.

iOS 7

Operačný systém iOS 7 je základňou iPhonu, obsahuje kolekciu aplikácií, ktorú využijete pri každodennej práci s telefónom: posielaní e-mailov, fotení a zdielaní fotiek, prehliadaní webu. Používajú ho vyspelé technológie iPhonu 5S. Okrem toho ponúka nové funkcie ako múdrejší multitasking, AirDrop a Ovládacie centrum, pomocou ktorých bude denné fungovanie ešte zábavnejšie a rýchlejšie.

App Store

Pokiaľ by ste chceli vaše mobilné aplikácie rozšíriť, máte k dispozícii App Store, kde nájdete presne to čo budete potrebovať. Jednoducho si môžete kúpiť aplikácie na hry, zábavu, vzdelávanie. Možnosti sú neobmedzené.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 4 "
Operačná pamäť RAM 1 GB
Kapacita 32 GB
Rozlíšenie displeja HD

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPhone 5s 32GB šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami