Apple iPhone 7 Plus 256GB Gold zlatý

Zobraziť

  • Zľava 75 %
  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 5.5 ", Operačná pamäť RAM: 3 GB, Kapacita: 256 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Technická i vizuálna stránka mobilného telefónu Apple iPhone 7 Plus Gold je naozaj na vysokej úrovni. Zlatá farba v hliníkovom tele pôsobí mimoriadne elegantne a luxusne, a očarí rovnako dámy i pánov. Naozaj rýchle reakcie bez zasekávania zabezpečuje procesor A10 Fusion, ktorý je vybavený dvomi vysoko výkonnými a dvomi vysoko úspornými jadrami. Vďaka nemu sa predĺžila aj výdrž batérie o jednu hodinu. S vnútornou pamäťou 256GB možno nahrávať niekoľkohodinové videá či vytvárať série snímok. Tie si možno následne komfortne prezerať na displeji s uhlopriečkou 5,5 palca. Obrazovka je navyše až o 25% jasnejšia. Svojou veľkosťou zvyšuje komfort pri písaní mailov, sledovaní videí alebo surfovaní na internete. Nemožno opomenúť ani odolnosť voči vode či postriekaniu.

Dokonalá súhra

Mobilný telefón, a teda ďalší model najznámejšej značky na trhu, Apple iPhone 7 Plus prichádza s mnohými vylepšeniami, ktorými si okamžite získa Vašu pozornosť i sympatie. Vyspelú sústavu fotoaparátov ocenia tí, ktorí si radi zaznamenávajú každý okamih. K tomu bez pochýb patrí aj dlhá výdrž batérie a ohromný výkonDisplej Vás svojou jasnosťou a farebnosťou doslova očarí. Odolnosť pred postriekaním vodou berte ako pomyselnú čerešničku na torte. Na dokonalé prevedenie hádam nemusíme ani upozorňovať.

Dizajn

Spracovaním z tvrdého hliníka rady 7000 a bezšvovým zaoblením perfektne padne do ruky a zaručuje tak pohodlnú manipuláciu počas celej doby. Apple iPhone 7 Plus predstavuje naozaj unikátne prevedenie, ktoré badať už na prvý pohľad. Inováciou a precíznosťou Vás úplne dostane. 

Odolnosť

Ako úplne prvý iPhone sa vyznačuje odolnosťou pred vodou. Nebudú preňho žiadnym problémom či už rozliate tekutiny, škvrny alebo prach. Hravo si s nimi poradí. Túto technickú inováciu oceníte nielen doma, ale aj za zlého počasia, na dovolenke či pri športovaní. 

Tlačidlo 

Úplne novú stavbu získalo aj tlačidlo plochy. Absencia pohyblivých súčiastok zvyšuje komfort jeho používania. Bolo zhotovené tak, aby bolo odolnejšie, tlakovo citlivejšie a aby malo jednotnú odozvuTaptic Engine mechanizmus reaguje na stlačenie presnou haptickou odozvou. Navyše umožňuje prispôsobenie presne podľa Vášho citu. Touch ID pracuje ešte rýchlejšie a pohotovejšie ako pred tým. 

Fotoaparát

Zachytávanie snímok či nahrávanie videí je jednou z najčastejších činností, ktoré so svojim smartfónom vykonávate. Preto spoločnosť Apple vylepšila aj túto stránku. Integrovali optickú stabilizáciusvetelnosť f/1,8 a šesťčlenný objektív. Výsledkom budú vždy len dokonale vyzerajúce fotografie či video záznamy aj pri slabom svetle. Fotky a Live Photos budú ešte živšie a žiarivejšie. Zadný širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx je doplneny 12 Mpx fotoaparátom s teleobjektívom, ktorým si obraz jednoducho pritiahnete. Priblíženie je v réžii 2-násobného optického a až 10-násobného digitálneho zoomu. Ku svojim objektom sa tak dostanete ešte bližšie. Navyše možno nahrávať videá v 4K rozlíšení. Selfie snímky zase vytvoríte pomocou prednej kamery s rozlíšením až 7 Mpx. Vaše autoportréty tak dosiahnu naozaj skvelú kvalitu. Retina Flash sa prispôsobí okolitému osvetleniu. To všetko, a omnoho viac zabezpečuje vylepšený obrazový signálový procesor Apple, ktorý je zabudovaný v čipe A10 Fusion

Vylepšená kamera

optickou stabilizáciou je rozmazaným záberom koniec. Hravo si poradí aj s chvejúcou sa rukou či nerovným terénom. Cez viac otvorenú clonu prejde až o 50 % viacej svetla, vďaka čomu sú snímky priezračnejšie a detailnejšie. Štyri Smart LED diódy sú v porovnaní s predchádzajúcim modelom oveľa silnejšie. Navyše sa prispôsobuje farebnej teplote prostredia, čím dosiahnete ostrejšie a lepšie nasvietené snímky.

Displej

Všetko, čo sa bude diať na displeji bude doslova zážitkom. Farby budú dokonale jasné a žiarivé. Kinematografická kvalita, ktorou sa pýši Retina HD displej, ponúka najlepšiu škálu farieb zo všetkých smratfónov. Reálne zobrazovaný obsah uvítate pri mnohých situáciách. S uhlopriečkou 5,5 palcov a s rozlíšením 1920 x 1080 pixlov ponúka dostatočne veľkú plochu pre pohodlné písanie či surfovanie na webe. 

3D Touch 

Táto pokročilá technológia 3D Touch je ešte prepracovanejšia a citlivejšia. Aj ona prešla výraznou inováciou, ktorá teraz ponúka ešte flexibilnejšiu a svižnejšiu prácu či už so Správami, Kalendárom, E-mailami alebo inými aplikáciami. 

Výkonnejší než kedykoľvek predtým

Apple iPhone 7 Plus je osadený tým najvýkonnejším čipom aký si len viete predstaviť. Svojho druhu vlastne jediný, aký sa kedy v mobilnom telefóne objavil. Nová architektúra čipu A10 Fusion bude zabezpečovať plynulý chod počas celej doby. Navyše je aj úsporný. Ide o naozaj neuveriteľnú kombináciu, ktorá sa spoločnosti Apple naozaj podarila. So svojimi štyrmi jadrami, z ktorých dva sú vysoko výkonné a dva vysoko úsporné, ponúka spoľahlivú prevádzku i naozaj dlhú výdrž. Pre lepšiu predstavu, iPhone 7 Plus vydrží v prevádzke až o hodinu dlhšie ako jeho predchodca.

Dokonalé znenie

Za vylepšeným displejom a mimoriadne výkonným procesorom nezaostáva ani zvuková reprodukcia. iPhone 7 Plus sa hrdí ďalším prvenstvom, a to stereo reproduktormi, ktoré sú práve v tomto modely prvý raz použité. Tešiť sa môžete na až dvakrát silnejší zvukový výstup a väčší dynamický rozsah, a to či už pri počúvaní hudby, sledovaní videí alebo telefonovaní. Pri použití bezdrôtových slúchadiel AirPods ste oslobodený od zbytočných káblov. V balení však nájdete káblové slúchadlá EarPods s konektorom Lightning.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5.5 "
Operačná pamäť RAM 3 GB
Kapacita 256 GB
Rozlíšenie displeja Full HD

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Apple iPhone 7 Plus 256GB Gold zlatý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Patrik

2.1.2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava