Apple iPhone 8

Apple iPhone 8 je na trhu od roku 2018. Rovnako ako ostatné smartfóny od spoločnosti Apple, aj tento model zaujme elegantným designom a praktickými vychytávkami (tu napríklad rýchlonabíjanie a bezdrôtové nabíjanie). Zvládne nakrúcať videá v 4K rozlíšení, do jeho pamäti nahráte až 256 GB dát a poteší aj výkonným čipom A 11 Bionic. V ponuke na Nay.sk nájdete aj jeho prémiovú verziu iPhone 8 Plus.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

strieborná
Farba

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Apple iPhone 8 256GB Silver strieborný

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

APPLE iPhone 8 256GB

Výpredaj −50 %

Uhlopriečka: 4.7 ", Operačná pamäť RAM: 2 GB, Kapacita: 256 GB, Rozlíšenie displeja: HD+


659,00 € 329,50 €

O kategórii

iPhone 8 – parametre, cena, výhody

Apple iPhone 8 spolu s jeho prémiovou verziou iPhone 8 Plus nájdete v obchodoch a e-shopoch od roku 2018. Aký je medzi nimi rozdiel? Na prvý pohľad v displeji. iPhone 8 Plus má rozmernejší displej s uhlopriečkou 5,5” a Full HD rozlíšením. Základný variant ponúka menší displej 4,7” v HD rozlíšení. 

Apple iPhone 8 a iPhone 8 Plus vás potešia pokročilým fotoaparátom. Full HD zábery a 240 snímok za sekundu (FPS) sú samozrejmosťou pre oba modely. Prémiový iPhone Plus však ide ešte ďalej. Natočíte s ním videá v 4K rozlíšení s 60 FPS. Za túto technologickú výhodu smartphone vďačí pokročilému procesoru A 11 Bionic s navýšeným výpočtovým výkonom v oblasti strojového učenia. Ak hľadáte ešte lepší výkon, nájdete do v iPhone XS, ktorý obsahuje o úroveň lepší čip A12 Bionic.

Veľkou výhodou je aj rýchlonabíjanie. Apple iPhone 8 dobijete na 50 % kapacity batérie už za 30 minút! Radosť z každodenného používania vám urobí aj bezdrôtové nabíjanie – na zamotané káble teda môžete v kľude zabudnúť. Jediné, čo budete potrebovať, je bezdrôtová nabíjačka.

Apple iPhone 8 a 8 Plus: Interná pamäť 64, 128 alebo 256 GB!

Už viete, čo všetko budete sťahovať a ukladať do svojho nového iPhonu? Budú to fotky, rôzne aplikácie, videá alebo aj filmy a hry? Podľa nárokov na veľkosť úložiska si môžete vybrať z troch variant: Pre menej náročných užívateľov sme prichystali iPhone 8 s 64 GB. Pre náročnejších je tu 128 GB. Tí, ktorí potrebujú skutočne veľkú internú pamäť, isto siahnu po iPhone 8 Plus s 256 GB. 

Ak vás zaujíma design a farba, určite si pozrite varianty šasi: šedá, strieborná a  elegantná zlatá napríklad v podobe iPhone 8 Gold.

TIP: Pokračovateľom 4,7” iPhone 8 je iPhone SE 2020.