Apple iPhone 8 Plus 64 GB vesmírne sivý

  • Výpredaj - 58 %
  • Doprava zadarmo

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

*** DEMO - vystavený kus *** Mobilný telefón Apple iPhone 8 Plus vo vesmírne šedej farbe vás zaujme svojím jedinečným dizajnom zo skla, ktorý je odolný voči prachu a vode. Disponuje interným úložiskom s kapacitou 64 GB. O chod sa postará procesor A11 Bionic, ktorému asistuje 3-jadrový grafický procesor. Integrovaná batéria poskytuje výdrž 13 hodín pri zapnutom internete a podporuje bezdrôtové nabíjanie. Apple iPhone 8 Plus má vo výbave duálny fotoaparát s 12 MPx senzorom s optickou stabilizáciou obrazu a optickým aj digitálnym zoomom. Predná kamera má snímač o veľkosti 7 MPx. 5,5" displej zobrazí všetok obsah vo Full HD rozlíšení s podporou True Tone. Užívateľské prostredie poskytne iOS 11.

*** DEMO - vystavený kus *** 

Vytvorený zo skla

Mobilný telefón Apple iPhone 8 Plus je obklopený odolným sklom z prednej aj zadnej strany. Farby sú dokonale zladené a vytvárajú tak luxusný vzhľad. Vo vesmírne šedej farbe pôsobí sofistikovane a skvele doplní váš štýl o dizajnový kúsok. Minimalistické tóny Apple iPhone 8 Plus sú doplnené o hliníkový rámik, ktorý pevne a spoľahlivo drží sklenený rámik. Navyše je odolný voči prachu a vode pre väčší komfort pri používaní.

 

Retina displej s True Tone

Apple iPhone 8 Plus sa pýši 5,5-palcovým retina displejom, ktorý zobrazí všetok obsah v Full HD rozlíšení. Využíva IPS technológiu s LCD panelom. Prepracovaná technológia True Tone automaticky prispôsobí vyváženie bielej farby, tak aby zodpovedala svetlu okolo vás. Vďaka širokej škále farieb a vysokej presnosti odtieňov, všetko na obrazovke vyzerá brilantnejšie a živšie. Dvojitý zdroj obrazu vám poskytne skvelý pohľad na displej takmer z akéhokoľvek uhla. 

 

Profesionálny fotoaparát

Vďaka duálnemu fotoaparátu telefónu Apple iPhone 8 Plus zachytíte momenty a objekty v ešte lepšej kvalite ako predtým. Pokročilý 12-megapixlový senzor je rýchlejší aj so širokouhlým pohľadom. K dispozícii má 2x optický aj digitálny zoom až do hodnoty 10x. Režim Portrét sa postará o ostrejší predný objekt a prirodzene rozmaže pozadie. Svetelné efekty v režime Portrét sú v beta verzii. Širokouhlá šošovka a teleobjektív tvoria duálny fotoaparát pre zachytenie čo najvernejších snímkov. Prednú kameru so snímačom o veľkosti 7 MPx si obľúbite pre vyhotovenie slefies.

Videozáznamy s vysokým rozlíšením

Spolu s Apple iPhone 8 Plus môžete nahrávať videá vo vysokej kvalite 4K so snímkovou frekvenciou 24,30 alebo 60 fps. Obe šošovky podporujú optickú stabilizáciu obrazu spolu s optickým aj 6x digitálnym zoomom. Videá budú nahrávané vo formáte HEVC a H.264. Inteligentný mikrofón dokáže redukovať nežiadúci šum v pozadí, ktorý môže rušiť iné dôležité zvuky vo videozázname. Zaznamenajte západ slnka v zaujímavom Time-lapse režime alebo spomaľte napínavé zábery s Slo-mo videom.

Výkonný a rýchly procesor

Apple iPhone 8 Plus predstavuje výkonný procesor A11 Bionic. 6-jadrová riadiaca jednotka je až o 70% rýchlejšia než je predchodca. Vyrobí väčšiu silu vtedy, keď ju potrebujete. Spolu s trojjadrovým grafickým procesorom GPU sa postarajú o 30% rýchlejší výkon než procesor A10 Fusion. Pre uloženie vašich fotografií, hudby, aplikácií a iných dokumentov vám poslúži interné úložisko s kapacitou 64 GB.

Pripojenie a zabezpečenie

Pre pripojenie Apple iPhone 8 Plus slúži sieťová karta, ktorá poskytuje spoľahlivé pripojenie Wi-Fi s MIMO, Bluetooth 5.0 a NFC s režimom na čítanie. V prednej časti nájdeme čítačku odtlačkov prstov, ktorá je dômyselne skrytá do dizajnu celého zariadenia. Vo výbave má aj barometer, gyroskop, akcelometer, senzor priblíženia a snímač okolitého svetla. Samozrejmosťou je vstavaný mikrofón a reproduktory s mimoriadne kvalitou reprodukciou zvuku.

Batéria s podporou bezdrôtového nabíjania

V mobilnom telefóne Apple iPhone 8 Plus sa skrýva vstavaná li-ion batéria, ktorá podporuje bezdrôtové nabíjanie. Takto otvára dvere do bezdrôtového sveta plného mobility. Spolu s externou nabíjačkou pre bezdrôtové nabíjanie je možné nabiť telefón za 30 minút do kapacity 50%. Apple iPhone 8 Plus bude s vami počas celého dňa. Pri zapnutom internete vám vydrží 13 hodín. Potom ho jednoducho nabijete prostredníctvom Lightning rozhrania.

 

Intuitívny iOS 11

Operačný systém Apple iOS 11 predstavuje prepracovaný štandard pokrokového operačného systému. Otvára obrovské možnosti rozšírenej reality v hrách a aplikáciách. Apple iPhone 8 Plus je silnejší, osobný a inteligentný než predtým. Tento operačný systém poskytuje intuitívne a zabezpečené ovládanie telefónu, aby ste z neho dostali čo najviac. Zaplaťte priateľom cez Správy, nechajte Siri, nech vám prekladá a objavte svet hudby v Apple Hudba. To všetko a omnoho viac – iOS 11

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPhone 8 Plus 64 GB vesmírne sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené