Apple iPhone X 64 GB strieborný

  • Výpredaj - 64 %
  • Doprava zadarmo

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

*** DEMO - vystavený kus *** Mobilný telefón Apple iPhone X v striebornej farbe vás zaujme svojím OLED displejom, ktorý tvorí celú prednú časť. 5,8-palcový Super Retina HD displej podporuje HDR a TrueTone. O výkon sa postará procesor A11 Bionic, ktorému asistuje grafický procesor. Pre uloženie dát aplikácií slúži interná pamäť s kapacitou 64GB. K dispozícii má prednú kameru s rozlíšením 7 Mpx a zadný duálny fotoaparát s 12 MPx šošovkami. Pre bezpečnosť slúži Face ID, ktoré umožní odomykanie Apple iPhone X pomocou vašej tváre. Je vybavený batériou s podporou bezdrôtového nabíjania. Užívateľské rozhranie poskytne intuitívny operačný systém iOS 11.

*** DEMO - vystavený kus *** 

Všetko je displej

Mobilný telefón Apple iPhone X vás zaujme už na prvý pohľad svojou obrazovkou. Celá predná časť je pokrytá OLED displejom, ktorý tak vytvára jednotný vzhľad celého zariadenia. Malý priestor vo vrchnej časti v sebe ukrýva sofistikované vybavenie, ktoré zahŕňa kameru a senzor pre Face ID. 5,8-palcový Retina displej podporuje HDR a TrueTone. Širokouhlá obrazovka zobrazí obsah v rozlíšení 2436 x 1125 pri 458ppi.  

 

Maximálne zabezpečenie Face ID

Apple iPhone X prináša revolúciu do zabezpečenia telefónov. Vaša tvár je teraz vaše heslo. Face ID je bezpečnostný systém odomknutia, autentifikácie a platby. Identifikátor tváre je bezpečný a môžete ho využívať s aplikáciou Apple Pay. Stačí sa len pozrieť na telefón a otvorí sa vám domovská stránka či spustené aplikácie. Vďaka rýchlemu grafickému procesoru sa Face ID prispôsobí fyzické zmeny vo vašom vzhľade v priebehu času.

 

 

Predný TrueDepth fotoaparát

Predný fotoaparát disponuje šošovkou o veľkosti 7 Mpx, ktorá vám umožní natáčať video v HD kvalite a auto HDR. Vytvorte krásne selfie portréty s ostrým popredím a rozmazaným pozadím. Režim Portrét sa postará o ostrejší predný objekt a prirodzene rozmaže pozadie. Svetelné efekty v režime Portrét sú v beta verzii. Dokáže analyzovať viac ako 50 rôznych svalových pohybov, aby zrkadlil vaš výrazy v 12 animoji. Odhaľte svoju vnútornú pandu, prasa alebo robota.

 

Umenie fotografovať

Vďaka duálnemu fotoaparátu telefónu Apple iPhone X sa stane fotografovanie umením. Pokročilý fotoaparát tvoria dve šošovky, širokouhlá a telefotografická, s rozlíšením 12 Mpx. K dispozícii má 2x optickýdigitálny zoom až do hodnoty 10x. Spolu s Apple iPhone X môžete nahrávať videá vo vysokej kvalite 4K so snímkovou frekvenciou 24,30 alebo 60 fps. Podporuje optickú stabilizáciu obrazu pre fotografovanie aj nahrávanie videí. Inteligentný mikrofón redukuje šum v pozadí.

Výkonný a rýchly procesor

Apple iPhone X predstavuje výkonný procesor A11 Bionic. 6-jadrová riadiaca jednotka je až o 70 % rýchlejšia než je predchodca. Vyrobí väčšiu silu vtedy, keď ju potrebujete. Spolu s trojjadrovým grafickým procesorom GPU sa postarajú o 30 % väčší výkon než procesor A10 Fusion. Pre uloženie vašich fotografií, hudby, aplikácií a iných dokumentov vám poslúži interné úložisko s kapacitou 64 GB.

 

Batéria s podporou bezdrôtového nabíjania

V mobilnom telefóne Apple iPhone X sa skrýva vstavaná Li-ion batéria, ktorá podporuje bezdrôtové nabíjanie. Takto otvára dvere do bezdrôtového sveta plného mobility. Spolu s externou nabíjačkou pre bezdrôtové nabíjanie je možné nabiť telefón za 30 minút do kapacity 50 %. Apple iPhone X bude s vami počas celého dňa. Pri zapnutom internete vám vydrží 12 hodín. Potom ho jednoducho nabijete prostredníctvom Lightning rozhrania.

Jednoduchosť dizajnu

Mobilný telefón Apple iPhone X je obklopený odolným sklom z oboch strán, ktoré je vložené do rámčeku z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. V striebornej farbe pôsobí mimoriadne elegantne a sofistikovane Vďaka svojmu prevedeniu a materiálom je odolný voči prachu a vode podľa cerifikácie IP67. Svojimi oblými krivkami vytvára luxusný vzhľad a vytvára tak dizajnový kúsok s výkonom na každý deň.

 

Intuitívny iOS 11

Operačný systém Apple iOS 11 predstavuje prepracovaný štandard pokrokového operačného systému. Otvára obrovské možnosti rozšírenej reality v hrách a aplikáciách. Apple iPhone X je silnejší, osobný a inteligentný. Tento operačný systém poskytuje intuitívne a zabezpečené ovládanie telefónu, aby ste z neho dostali čo najviac. Tlačidlo Domov nahradilo praktické potiahnutie odkiaľkoľvek, ktoré vás dostane späť na domovskú stránku. Zaplaťte priateľom cez Správy, nechajte Siri, nech vám prekladá a objavte svet hudby v Apple Hudba. To všetko a omnoho viac – iOS 11

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPhone X 64 GB strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené