Apple iPod Nano 16GB (šedý) MKN52HC/A

  • Zľava

Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: 30 hod., Uhlopriečka: 2.5 ", Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Kapacita: 16 GB, FM rádio: Áno, Prehrávanie hudby: 30 hod.. Viac info

Popis produktu

V modernom super tenkom tele APPLE iPod Nano 16GB, Space Gray MKN52HC/A nájdete tento skvelý prehrávač. Skvelé a intuitívne ovládanie umožní prehrávať hudbu podľa albumov, vybrať jedného skladateľa alebo využiť funkciu Genius. Je možné dokonca prehrávať videá. ďaka vybaveniu vstavaným Bluetooth 4.0 môžete iPod nano spojiť bezdrôtovo so slúchadlami alebo reproduktormi. Veľkou výhodou je vybavenie iPodu nano slúchadlami EarPods.

Dizajn

iPod nano sa stane veľmi príjemným spôsobom prehrávania a prenášania vašich hudobných albumov. Na prvý pohľad vyniká svojimi dokonalými kompaktnými rozmermi.  Napriek svojím rozmerom je však opatrený veľkým 2,5 palcovým Multi-touch displejom. Takže nebude problémom pozerať fotky, ladiť prehrávanú hudbu alebo pozerať videá. Povrch z anodizovaného hliníka je príjemný na dotyk. Na výber je samozrejme viac farebných variácií.

Jednoduché prehrávanie hudby

Všetko je tak intuitívne a jednoduché. Stačí klepnúť na displej a spustíte prehrávanie hudby. Môžete prehrávať podľa žánru, skladateľov, albumov alebo listovať zoznamom skladieb. Skvelá je funkcia Genius. Tá pre vás napríklad vyhľadá piesne podobné, ako práve počúvate. Kombinácie piesní vytvoríte aj pomocou Mixov Genius v iTunes.

Video

2,5 palcový displej je vhodný na prezeranie videí alebo sledovanie vašich obľúbených seriálov. Širokouhlý displej s technológiou Multi-touch je skutočne kvalitný. Umožňuje tiež prehliadať fotky. Môžete mať pri sebe množstvo fotiek a kedykoľvek sa s nimi pochváliť. Jednoduchým gestom prstami ich zväčšiť.

Bluetooth

Vstavaný Bluetooth 4.0 vám spríjemní používanie iPodu nano a prehrávanie hudby. S jeho pomocou môžete bez obťažujúcich káblov pripojiť napríklad slúchadlá alebo reproduktory. Alebo pripojiť iPod nano v aute a počúvať na ňom uloženú hudbu. Takže vás nebude nič obťažovať pri cvičení alebo behaní.

Slúchadlá EarPods

Tieto slúchadlá sa svojím tvarom nepodobajú nijakým iným slúchadlám. Boli vytvorené a testované, aby zapadli a držali v rôznych typoch uší, a hlavne, aby mali najkvalitnejší možný zvuk.

Konektor Lightning

30pinový dokovací konektor bol nahradený týmto lepším, menším a obojstranným konektorom Lightning. Ak máte nejaké príslušenstvo, ktoré využíva 30pinový konektor, môžete ho k novému iPodu nano pripojiť pomocou adaptéra (predáva sa samostatne).

Fitness

V iPode nano je zabudovaná podpora technológie Nike+ a krokomer. Takže nemusíte pripájať žiadny senzor v topánke ani nijaký prijímač. A prehrávač vám bude počítať spálené kalórie a počet ujdených krokov, vzdialenosť, čas, tempo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výdrž batérie pri prehrávaní hudby 30 hod.
Uhlopriečka 2.5 "
Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Kapacita 16 GB
FM rádio Áno
Prehrávanie hudby 30 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPod Nano 16GB (šedý) MKN52HC/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami