Apple je pripravený na všetky skúšky

Apple je pripravený na všetky skúšky

Prenosné, odolné, všestranné a výkonné. Produkty Apple sú pripravené do školy. Aj kamkoľvek inam.

Banner A

MacBook Air je vybavený čipom Apple M1, s ktorým prichádza do školských lavíc dramaticky vyšší výkon. Vďaka bleskurýchlemu 8-jadrovému procesoru a až 8-jadrovému grafickému procesoru je každá úloha hračka. A 16-jadrový Neural Engine zrýchľuje úlohy strojového učenia, ako sú rozpoznávanie hlasov a spracovanie obrázkov. Vstavané apky nakopnú tvoju produktivitu a kreativitu. macOS Big Sur spúšťa apky pre iPhone a iPad v Macu. A navyše je aj tichý, nemá žiadne vetracie otvory a výdrž jeho batérie je až 18 hodín*.

Pozrieť MacBook Air M1 2020

Pozrieť MacBooky

 

Banner A

Úplne nový iPad Air je dokonalý spolužiak. Má nádherný 10,9-palcový displej Liquid Retina1 a výkonný čip A14 Bionic s Neural Enginom. Hravo na ňom vytvoríš pôsobivé prezentácie, napíšeš seminárku, upravíš 4K video, navrhneš 3D modely alebo pracuješ na skupinovom zadaní so spolužiakmi. A teraz ponúka aj podporu pre Magic Keyboard a Apple Pencil 2. generácie, rýchle, jednoduché a bezpečné Touch ID, 12 Mpx zadnú kameru a 7 Mpx kameru FaceTime HD, konektor USB-C na nabíjanie a pripojenie doplnkov, batériu na celý deň* a rýchle pripojenie cez Wi-Fi 6 a Gigabit LTE. 

Pozrieť iPad Air 2020

Pozrieť iPady

 

Banner A

iPhone12. Nádherne jasný 6,1-palcový displej Super Retina XDR. Ceramic Shield so 4× väčšou odolnosťou pri páde**. Nočný režim vo všetkých kamerách pre neuveriteľné fotky pri slabom osvetlení. Nahrávanie, úprava a prehrávanie videa vo filmovej kvalite Dolby Vision. Výkonný čip A14 Bionic. Podpora 5G. A nové magnetické doplnky MagSafe na rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie. Zábava sa môže začať

Pozrieť iPhone 12

Pozrieť iPhony

 

Banner A

5,4-palcový iPhone 12 mini ukrýva veľké veci. Nádherne jasný a kompaktný displej Super Retina XDR. Ceramic Shield so 4× väčšou odolnosťou pri páde**. Nočný režim vo všetkých kamerách pre neuveriteľné fotky pri slabom osvetlení. Nahrávanie, úpravu a prehrávanie videa vo filmovej kvalite Dolby Vision HDR. Výkonný čip A14 Bionic. Podporu 5G. A nové magnetické doplnky MagSafe na rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie. Veľká novinka v mini balení.

Pozrieť iPhone 12 mini

Pozrieť iPhony

 

Banner A

Snímaj 4K videá, pôsobivé portréty a dychberúce krajinky so sústavou dvoch kamier. Zachyť tie najkrajšie fotky pri slabom osvetlení s nočným režimom. Prezeraj si svoje fotky, videá a hry v tých najvernejších farbách na 6,1-palcovom displeji Liquid Retina. Neuveriteľný výkon čipu A13 Bionic pocítiš pri hraní hier, používaní rozšírenej reality aj fotení. Zvládni toho viac s batériou s dlhou výdržou, ktorú nemusíš často nabíjať. A ak sa so svojím iPhonom neponoríš viac ako 2 metre na viac ako 30 minút, nemusíš sa báť, že sa ti doň dostane voda.

Pozrieť iPhone 11

Pozrieť iPhony

 

Banner A

Apple Watch Series 6 ti revolučným novým senzorom a apkou zmerajú hladinu kyslíka v krvi. Urobia ti EKG priamo na zápästí. Ukážu ti tréningové ukazovatele na zlepšenom stále aktívnom displeji Retina, ktorý je teraz vonku 2,5-krát jasnejší, keď máš ruku dole. Naučia ťa chodiť pravidelne spať a zmerajú ti spánok. A umožnia ti vybaviť hovory aj správy priamo na zápästí. Je to dokonalý nástroj pre zdravší, aktívnejší a prepojenejší život.

Pozrieť Apple Watch Series 6

Pozrieť Apple Watch

 

Banner A

Zaznamenávaj si rôzne tréningy vrátane jogy, cyklistiky, plávania alebo tanca. Kontroluj si všetky podstatné ukazovatele jednoduchým zdvihnutím zápästia. Objavuj nové výšiny, diaľky aj hĺbky vďaka GPS, sledovaniu nadmorskej výšky v reálnom čase a kompasu na presnú orientáciu. Uzatváraj kruhy Aktivity, nech máš každý deň zdravší. A spríjemňuj si tréningy počúvaním hudby, podcastov alebo audiokníh, ktoré si stiahneš do hodiniek.

Pozrieť Apple Watch SE

Pozrieť Apple Watch

 

Banner A

Kontroluj svoj srdcový rytmus a dostávaj upozornenia na nízku a vysokú srdcovú frekvenciu a nepravidelný rytmus. Meraj svoje tréningy a sleduj a zdieľaj svoje aktivity. Vybavuj hovory a správy. Sťahuj si do hodiniek hudbu, podcasty a audioknihy. S hodinkami Apple Watch Series 3 to máš všetko poruke.

Pozrieť Apple Watch Series 3

Pozrieť Apple Watch

 

Banner A

Ceruzka Apple Pencil nastavuje nový štandard intuitívneho, presného a zázračne ľahkého kreslenia, poznámkovania a označovania dokumentov. To všetko dokáže s nepostrehnuteľným oneskorením, na pixel dokonalou presnosťou, citlivosťou na sklon a tlak a podporou pre ignorovanie dotykov dlane. Je naozaj šikovná. A pripravená zachytiť všetky tvoje nápady.

Pozrieť Apple Pencil 1.generácie

Pozrieť Apple Pencil 2.generácie

 

Banner A

Klávesnice pre iPad prinášajú neopakovateľný zážitok z písania a zároveň odľahčenú a odolnú ochranu. K iPadu sa pricvaknú magneticky, takže nepotrebuješ žiadne spínače, konektory ani párovanie.

Pozrieť Smart Keyboard 10.5"

Pozrieť Smart Keyboard folio 11"

Pozreť Smart Keyboard folio 13"

 

Banner A

Myš Magic Mouse2 sa dá opakovane nabíjať, takže môžeš naozaj zabudnúť na klasické baterky. Je ľahšia a vďaka vstavanej batérii a jednoliatemu spodnému krytu má menej pohyblivých súčastí. Pridaj k tomu optimalizovaný dizajn nožičiek a hneď pochopíš, prečo sa myš Magic Mouse2 ľahšie kĺže po stole a presnejšie kopíruje pohyb tvojej ruky. Na povrchu Multi-Touch môžeš robiť jednoduché gestá ako prechádzanie z jednej webstránky na druhú potiahnutím prsta alebo skrolovanie v dokumentoch. Myš Magic Mouse 2 je pripravená na používanie hneď po vybalení a automaticky sa spáruje s tvojím Macom.

Pozrieť Apple Magic Mouse 2

 

Banner A

Aktívna redukcia hluku pre neodolateľný zvuk. Transparentný režim, v ktorom počuješ a vnímaš, čo sa okolo teba deje. Vyber si z troch veľkostí jemných tvarovaných silikónových koncoviek. Odolnosť voči potu a vode. To všetko v slúchadle do ucha, ktoré si rýchlo prepojíš so všetkými svojimi zariadeniami Apple.

Pozrieť AirPods Pro

Pozrieť AirPods

 

 * Výdrž batérie sa líši v závislosti od spôsobu používania a konfigurácie.
** Vyhlásenie o prednom skle Ceramic Shield vychádza z porovnania s iPhonom predchádzajúcej generácie.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie