Apple je pripravený na všetky skúšky

Prenosné, odolné, všestranné a výkonné. Produkty Apple sú pripravené do školy. Aj kamkoľvek inam.

Apple je pripravený na všetky skúšky

Prečo Mac alebo iPad?

Mac. iPad. Nech už si pre štúdium vyberiete ktorýkoľvek, budete mať počítač, ktorý si zamilujete. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre výkonný Mac alebo všestranný iPad. Veľmi rýchlo zistíte, že oba majú všetko, čo potrebujete aj na tie najnáročnejšie úlohy. iPad aj Mac sú kompatibilné so softvérom, ktorý využívate, ako napríklad Microsoft Office. Sú vytvorené tak, aby uchovávali vaše informácie v bezpečí. A vďaka svojmu tenkému a odľahčenému dizajnu, neuveriteľnému výkonu a skvelým funkciám sa Mac aj iPad dnešným študentom dokonale hodia. Na prednášky aj mimo nich.

Mac učenie nielen podporuje, ale aj obohacuje. Študenti milujú pracovať na Macu, pretože s ním ide všetko ešte lepšie a jednoduchšie.

Každý Mac sa dodáva priamo so softvérom, ktorý bežne využívate, takže sa môžete pustiť do práce hneď po jeho rozbalení. Organizujte si svoje štúdium cez Kalendár, Poznámky a Pripomienky. Vytvárajte neuveriteľné práce s Keynote, Pages, Numbers, iMovie a GarageBand. Zostaňte v kontakte vďaka aplikáciám Mail, Správy a FaceTime. Alebo navštívte Mac App Store z iTunes a vyhľadávajte najnovšie filmy, hry a všeličo iné.

Pozrieť všetky MacBook Air 2020

Pozrieť všetky MacBooky

Študenti sa radi učia s iPadom, pretože je prenosný, výkonný a jednoducho sa používa. Má úžasný 10,2-palcový displej Retina, výkonný čip A 10 Fusion, pripojenia LTE a Wi-Fi, batériu na celý deň a vyspelé kamery. Vstavané aplikácie na zvýšenie kreativity a produktivity zahŕňajú Clips, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. A vďaka iPadOS, podpore pre Apple Pencil a Smart Keyboard a skvelým vzdelávacím aplikáciám v AppStore, vrátane tých, ktoré využívajú rozšírenú realitu, je učenie s iPadom neuveriteľne zábavné.

Pozrieť všetky iPad 2019

Pozrieť všetky iPady


iPhone SE je najvýkonnejší 4,7-palcový iPhone v histórii. Má A13 Bionic, najrýchlejší čip v smartfóne, takže spúšťanie aplikácií, hranie hier, či fotenie je neskutočne rýchle. V režime portrétu so šiestimi efektmi osvetlenia urobíte portréty ako zo štúdia. Vďaka funkcii Smart HDR ďalšej generácie zachytíte na fotkách viac detailov v svetlých oblastiach a tieňoch. Môžete nahrávať 4K video vo filmovej kvalite. Používať všetky pokročilé funkcie iOS. A keď ktomu pridáte dlhú výdrž batérie a odolnosť voči vode, je to iPhone vo svojej plnej kráse, ktorý len klame telom.

Pozrieť všetky nové iPhone SE

Pozrieť všetky iPhony


Monitorujte svoje zdravie. Sledujte svoje tréningy. Nechajte sa motivovať k veľkým športovým výkonom. Zostaňte pritom v kontakte s ľuďmi, na ktorých vám záleží a dostávajte informácie, ktoré vás zaujímajú.

Upozornenia na nízku a vysokú tepovú frekvenciu. Tiesňové volanie. Ciferníky Dýchanie. Automatické rozpoznávanie tréningu. Cvičenia pre jogu a turistiku. Vylepšené funkcie pre bežcov, ako napríklad upozornenia na rytmus a tempo. Priame súboje. Zdieľanie aktivít s priateľmi. Personalizované koučovanie. Mesačné výzvy a ocenenia za úspechy. Môžete aj telefonovať, posielať správy a prijímať upozornenia. A počúvať Apple Music aj Apple Podcasts. S Apple Watch Series 3 to všetko dokážete priamo z vášho zápästia.

Pozrieť Apple Watch Series 3

Pozrieť všetky Apple Watch

AirPods vám prinášajú jedinečný zážitok z bezdrôtových slúchadiel. Dá sa cez ne ešte dlhšie volať a majú nové bezdrôtové nabíjacie puzdro. Stačí ich vytiahnuť a hneď sú pripravené spárovať sa s vašimi zariadeniami. Dáte si ich do uší a okamžite sa pripoja. A vy si už len vychutnávate sýty zvuk vo vysokej kvalite. Vo vzduchu je naozaj kúzlo.

Pozrieť Apple AirPods 2019

Pozrieť všetky Apple AirPods

apple-10

Beats Solo3 sú vďaka 40-hodinovej výdrži batérie ideálne na každodenné počúvanie. Ich nastavenie je okamžité - stačí ich zapnúť a podržať pri iPhone. Automaticky sa potom dokážu pripojiť aj k Apple Watch, iPadu a Macu a vy si môžet vychutnávať hudobný doprvod počas celého dňa. 

Pozrieť všetky Beats Solo3

Pozrieť všetky Beats Solo Pro

Slúchadlá Beats EP majú majstrovsky vyladený zvuk. Sú odolné, ľahké a pohodlné a ich elegantný, odolný rám je spevnený ľahkou nerezovou oceľou. Tieto slúchadlá predstavujú ideálny model pre akéhokoľvek hudobného fanúšika, ktorý stojí o dynamické počúvanie.

Pozrieť všetky Beats EP

Pozrieť všetky slúchadlá Beats


 

Publikované: 24. 08. 2020

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore