Apple MacBook 12" 256GB (sivá) MJY32SL/A

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný APPLE MacBook je vybavený 12-palcovým Retina displejom so súvislou sklenenou plochou a LED podsvietením. Vďaka jeho minimalistickému dizajnu a vysokému rozlíšeniu si môžete vychutnávať vysokú kvalitu pri prezeraní obsahu vašej uloženej databázy. Využitie procesoru Intel Core M piatej generácie v spolupráci s OS X zefektívňuje prevádzku MacBooku a zabezpečuje jeho tichý chod, takže vás počas práce nebude nič rušiť. Trackpad Force Touch ideálne reaguje na každé jedno vaše kliknutie a tenká klávesnica ponúka pohodlnejšie a presnejšie písanie. Jedinečná technológia batérie umožňuje celodennú prevádzku a k dispozícii sú aj bezdrôtové technológie Wi-Fi a Bluetooth.

Tenké prevedenie klávesnice

Pohodlná klávesnica štandardnej veľkosti ponúka praktickejšie a presnejšie správanie pri písaní. Jej moderné prevedenie zvýrazní vzhľad dizajnu MacBooku. Jej technické riešenie a celá konštrukcia je vyrobená nielen pre pohodlie pri písaní ale aj pre štýlový vzhľad. Na klávesnici bola inovovaná každá klávesa a jej mechanizmus. Výsledkom jej vyhotovenia je celkové stenšenie celej klávesnice a pohodlnejšia práca s ňou.

Tenké prevedenie klávesnice - APPLE MacBook 12

12-palcový Retina displej

APPLE MacBook ponúka zobrazovanie obsahu vo vysokej kvalite s rozlíšením 2 304 x 1 440 a 226 pixelov na palec s podporou miliónov farieb. Na nádhernom 12-palcovom Retina displeji so súvislou sklenenou plochou od okraja k okraju bude všetok obsah vynikať. Každá fotografia bude zobrazená v bohatých a živých detailoch. Vďaka vybrúsenému a minimalistickému dizajnu získate fantastický vizuálny zážitok.

12-palcový Retina displej - APPLE MacBook 12

Trackpad Force Touch

Trackpad Force Touch je skonštruovaný tak, aby perfektne reagoval na každé kliknutie, bez ohľadu na to, kde ho stlačíte. Tlakové senzory pod povrchom rozpoznávajú silu vášho stlačenia a umožňujú tak jednoduché ovládanie APPLE MacBooku. Keď pri kliknutí na trackpad trochu viac pritlačíte, môžete rýchlo vyhľadať definíciu slova alebo zobraziť náhľad súboru. Vynikajúco fungujú aj všetky intuitívne gestá a môžete si vychutnávať citlivejšie reakcie.

Trackpad Force Touch - APPLE MacBook 12"

Bezdrôtové technológie

Apple softvér naplno využíva bezdrôtové technológie Wi-Fi a Bluetooth, takže sa môžete na internet pripojiť takmer všade. Jednoducho môžete prenášať súbory, triediť vaše fotky, počúvať hudbu a vykonávať mnoho iných aktivít.

Operačný systém OS X

APPLE MacBook je vybavený operačným systémom OS X, ktorý je navrhnutý pre ľahké ovládanie a jeho súčasťou je aj úžasná kolekcia aplikácií.

Operačný systém OS X - APPLE MacBook 12"

Tichá prevádzka

Procesor Intel Core M piatej generácie zefektívňuje prevádzku a v spolupráci s OS X odoberá menej energie. Výsledkom toho je, že sa generuje minimum tepla a na chladenie nie je potrebný žiaden ventilátor, takže je zaručená tichá prevádzka po celý čas používania.

Tichá prevádzka - APPLE MacBook 12"

Celodenná výdrž batérie

MacBook disponuje vlastnou a jedinečnou technológiou batérie, ktorá zabezpečuje celodennú výdrž bez potreby dobitia. Stupňovitý dizajn batérie sa perfektne zmestí do tenkého a elegantného tela s využitím každého milimetra.

Celodenná výdrž batérie - APPLE MacBook 12"

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple MacBook 12" 256GB (sivá) MJY32SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami