Apple MacBook 12" 512GB (sivá) MJY42SL/A

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vesmírna sivá, to je farba v ktorej je vyrobený notebook Apple MacBook 12, ktorý je zatiaľ najtenším od tejto spoločnosti. Vďaka tomu ho môžete ľahko prenášať, kam sa vám bude hodiť, pričom vám iste príde vhod jeho výdrž batérie až 9 hodín. Skvelé zobrazovanie si vychutnáte na jeho 12 palcovom Retina displeji, ktorý so svojim rozlíšením 2304 x 1440 poskytne skutočne vysokú detailnosť. O výkon sa tu postará procesor Intel Core M, ktorý zabezpečí aj tichý chod a na ukladanie svojich dát dostanete priestor až 512 GB. Nechýba vopred nainštalovaný operačný systém OS X Yosemite, ktorý poskytne aj užitočné vstavané aplikácie.

Tenké prevedenie klávesnice

Pohodlná klávesnica štandardnej veľkosti ponúka praktickejšie a presnejšie správanie pri písaní. Vďaka jej prevedeniu budete mať ešte lepší dojem z dizajnu MacBooku. Jej technické riešenie a celá konštrukcia je vyrobená nielen pre pohodlie pri písaní ale aj pre štýlový vzhľad. Pre klávesnicu boli konštrukčne inovované klávesy a jej mechanizmus. Výsledkom jej vyhotovenia bolo celkové stenšenie celej klávesnice a jej príjemnejšie prevedenie.

Tenké prevedenie klávesnice - APPLE MacBook 12

12-palcový Retina displej

APPLE MacBook ponúka zobrazovanie obsahu vo vysokej kvalite s rozlíšením 2 304 x 1 440 a 226 pixelov na palec s podporou miliónov farieb. Na nádhernom 12-palcovom Retina displeji so súvislou sklenenou plochou od okraja k okraju bude všetok obsah vynikať. Každá fotografia bude zobrazená v bohatých a živých detailoch. Vďaka vybrúsenému a minimalistickému dizajnu získate fantastický vizuálny zážitok.

12-palcový Retina displej - APPLE MacBook 12

Trackpad Force Touch

Trackpad Force Touch je skonštruovaný tak, aby perfektne reagoval na každé kliknutie, bez ohľadu na to, kde ho stlačíte. Tlakové senzory pod povrchom rozpoznávajú silu vášho stlačenia a umožňujú tak jednoduché ovládanie APPLE MacBooku. Keď pri kliknutí na trackpad trochu viac pritlačíte, môžete rýchlo vyhľadať definíciu slova alebo zobraziť náhľad súboru. Vynikajúco fungujú aj všetky intuitívne gestá a môžete si vychutnávať citlivejšie reakcie.

Trackpad Force Touch - APPLE MacBook 12"

Bezdrôtové technológie

Apple softvér naplno využíva bezdrôtové technológie Wi-Fi a Bluetooth, takže sa môžete na internet pripojiť takmer všade. Jednoducho môžete prenášať súbory, triediť vaše fotky, počúvať hudbu a vykonávať mnoho iných aktivít.

Operačný systém OS X

APPLE MacBook je vybavený operačným systémom OS X, ktorý je navrhnutý pre ľahké ovládanie a jeho súčasťou je aj úžasná kolekcia aplikácií.

Operačný systém OS X - APPLE MacBook 12"

Tichá prevádzka

Procesor Intel Core M piatej generácie zefektívňuje prevádzku a v spolupráci s OS X odoberá menej energie. Výsledkom toho je, že sa generuje minimum tepla a na chladenie nie je potrebný žiaden ventilátor, takže je zaručená tichá prevádzka po celý čas používania.

Tichá prevádzka - APPLE MacBook 12"

Celodenná výdrž batérie

MacBook disponuje vlastnou a jedinečnou technológiou batérie, ktorá zabezpečuje celodennú výdrž bez dobitia. Stupňovitý dizajn batérie sa perfektne zmestí do tenkého a elegantného tela s využitím každého milimetra.

Celodenná výdrž batérie - APPLE MacBook 12"

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple MacBook 12" 512GB (sivá) MJY42SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami