Apple MacBook Air 11" 256GB MJVP2SL/A

Poskytovaný OS: Mac OS, Dotyková obrazovka: Nie, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Kapacita SSD: 256 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR3. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ľahko prenosný notebook Apple MacBook Air si budete môcť zobrať so sebou kam budete chcieť a vždy si skvele vychutnať jeho výkon, ktorý dostáva pomocou svojho procesora Intel s jadrom i5. Kompaktnosť určuje okrem iného aj 11,6 palcový displej, s ktorým dostanete naozaj výborné zobrazovacie vlastnosti. Výbornou správou na cesty je aj jeho dlhá výdrž batérie, až 9 hodín, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by bola vaša činnosť prerušená. Ľahko sa pomocou neho pripojíte na sieť s jeho WiFi 802.11ac rozhraním, ktoré je rýchlejšie ako bežné internetové pripojenie. Rýchlejší je aj jeho Thunderbolt port pre prenos dát z diskov.

Skutočne kompaktný notebook

Biely ultrabook Apple MacBook Air poskytne priestor pre prácu alebo zábavu kdekoľvek, kde sa vám to hodí, pretože ho môžete veľmi ľahko prenášať vďaka jeho rozmerom. Vybavený je totiž iba 11,6 palcovým displejom, ktorý je tenký takmer ako list papiera, ale pritom si zachováva skvelé zobrazovacie vlastnosti. Disponuje však aj viac ako slušným výkonom, pretože je vybavený operačnou pamäťou s veľkosťou 4 GB a procesorom s jadrom i5 od Intelu, takže bez problémov zvládne aj náročnejšie aplikácie. Grafická karta je na ňom síce integrovaná, ale je to model HD 6000. Takže stále ponúka skvelé možnosti.

Skutočne kompaktný notebook - APPLE MacBook AIR 11.6" i5 MJVP2SL/A

Bezdrôtové spojenie

Zariadenie je vybavené bezdrôtovým WiFi spojením 802.11ac, čo je 3x rýchlejšie ako bežné internetové spojenie, takže budete môcť svoje stránky prehliadať s menším zdržaním. Okrem toho je väčší aj dosah, takže bez problémov chytíte sieť aj na 20 metrov cez steny. Potešiť môže aj bezdrôtové spojenie Bluetooth na prenos vašich dát.

Bezdrôtové spojenie - APPLE MacBook AIR 11.6" i5 MJVP2SL/A

Thunderbolt

Okrem toho, že je Apple MacBook Air vybavený dvomi USB 3.0 portami, disponuje aj jedným Thunderbolt rozhraním, s ktorým môžete pripojiť vybrané zariadenia od tejto spoločnosti a okrem toho si dopriať aj 10 krát rýchlejšie prenášanie dát.

Thunderbolt - APPLE MacBook AIR 11.6" i5 MJVP2SL/A

FaceTime kamera

Na ultrabooku nájdete aj veľmi dobrú 720p HD webkameru, s ktorou sa môžete výborne ukázať pri videohovoroch alebo si sami doma natočiť video či zachytiť vaše snímky pri vysokej kvalite. Pri hovoroch vás budú lepšie počuť, pretože je vybavený systémom duálnych mikrofónov.

Batéria

Ultrabook Apple MacBook Air je vybavený kvalitnou batériou, ktorá sa postará o optimálne rozloženie energie a tak môžete ultrabook využívať na jediné nabitie až 11 hodín. V móde spánku dokáže tak vydržať bez vypnutia až 30 dní a aj po trojhodinovom spánku sa zobudí do dvoch sekúnd.

Systém

Zariadenie pracuje pod moderným operačným systémom Mac OS X, na ktorom dostanete radu zaujímavých a užitočných aplikácií a informácií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Mac OS
Dotyková obrazovka Nie
Operačná pamäť RAM 4 GB
Kapacita SSD 256 GB
Typ vnútornej pamäte DDR3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple MacBook Air 11" 256GB MJVP2SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami