Apple MacBook Air 13" 128GB 2018 MRE82SL/A vesmírne sivý

Predaj tohto produktu bol ukončený

Popis produktu

Krásny a zároveň ekologický

Telo MacBook Air 2018 je vyrobené len z recyklovaného hliníka. Tento hliník pochádza z hliníkových hoblín, ktoré sa pretavili, aby mohli opäť vytvoriť krásne, pevné a odolné telo. MacBook Air 2018 je tak jeden z najekologickejších z celého portfólia značky Apple. Počítač si samozrejme zachoval svoj precízny a moderný dizajn, na ktorý ste zvyknutí a vo vesmírne sivom prevedení pôsobí veľmi luxusným dojmom.

Vysoký výkon pre každý deň

Apple MacBook Air 2018 je vybavený tými najkvalitnejšími komponentmi na trhu, ktoré spolu vytvárajú vysoký výkon, ktorý oceníte pri práci i pri zábave. Srdcom počítača je výkonný procesor Intel Core i5 s frekvenciou 1,6 GHz. K procesoru je doplnená operačná pamäť RAM s kapacitou 8 GB a nechýba ani integrovaná grafická karta Intel UHD Graphic 617, ktorá zaistí dostatok výkonu pre náročnejšie grafické operácie. Miesto pre uloženie vašich dát predstavuje veľmi rýchly SSD disk s kapacitou 128 GB.

Retina displej s vysokým rozlíšením

Apple MacBook Air 2018 dostal do výbavy exkluzívny 13,3" RETINA displej, ktorý vás doslova ohromí svojím vysokým rozlíšením WQHD, ktoré predstavuje 2560x1600 pixelov. Tento typ displeja vyniká tiež skvelými farbami, ktoré budú až o 48% lepšie ako u predchádzajúcej generácie. Vďaka vysokému rozlíšeniu dokáže tento displej dokonale vykresliť písmo, ktoré bude vyzerať ako vytlačené. Sklo displeja siaha od kraja ku kraju a rámčeky sa stenčili o 50 % oproti predchádzajúcim generáciám. Pohľad na tento displej si tak zamilujete a práce na ňom bude naozaj príjemná a zábavná.

Bezpečnosť predovšetkým

V MacBook Air 2018 je integrované bezpečnostné tlačidlo, ktoré podporuje funkciu TouchID. Na toto tlačidlo stačí priložiť váš prst a MacBook sa ihneď odomkne. Tento postup je možné využívať aj pri zamknutých súboroch a priečinkoch. Už si nebudete musieť pamätať rôzne heslá a bude vám stačiť iba odtlačok vášho prsta. Aby toho nebolo málo, je MacBook Air 2018 vybavený špeciálnym čipom T2 Security, ktorý automaticky a plnohodnotne šifruje všetky uložené dáta na SSD disku.

Prerobená klávesnica

Aby bola práca s MacBook Air 2018 ešte pohodlnejšia a efektívnejšia, má úplne prestavanú klávesnicu, ktorá je vybavená novším mechanizmom. Tento mechanizmus je oproti starším typom veľmi stabilný, stisk je istý a pohodlný so skvelou odozvou. Ďalším skvelou vlastnosťou tejto klávesnice sú individuálne podsvietené klávesy, ktoré sa prispôsobia okolitému osvetleniu a umožní vám tak pracovať aj v horších svetelných podmienkach.

Thunderbolt 3

Pre pripojenie všetkého príslušenstva teraz poslúži jediný port. Thunderbolt 3 dokáže prenášať dáta, video, napájací prúd napríklad pre externý disk a tiež zvuk. Tento port je tak naozaj univerzálny a umožní vám pripojenie prakticky čohokoľvek k vášmu MacBooku Air 2018. Vo výbave sa nachádza celkom dva tieto typy konektorov. Veľkou výhodou je, že tento Thunderbolt 3 je obojstranný, takže kábel pripojíte vždy správne.

Kvalitné stereoreproduktory

Pokiaľ využívate počítač aj k zábave a odpočinku iste oceníte kvalitné stereoreproduktory. Tieto reproduktory sú až o 25% hlasnejšie než tie v predchádzajúcej generácii. Reproduktory tiež poskytujú kvalitnejšie a hlbšie basy. S týmito reproduktormi si tak vychutnáte svoju obľúbenú hudbu bez ohľadu na vami preferovaný žáner. Kvalitný zvuk vás vtiahne do deja aj počas sledovania filmov.

FaceTime kamera

Aby ste si užili aj videokonverzácie s vašimi blízkymi alebo s kolegami, je MacBook Air 2018 vybavený FaceTime kamerou, ktorá vás bude zaberať vo veľmi vysokom rozlíšení. Samozrejmosťou je tiež kvalitný záznam zvuku, ktorý bude vždy perfektný vďaka trojici integrovaných mikrofónov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 13,3 "
Typ procesora: Intel Core i5
iFrekvencia procesora: 1,6 GHz
Dotyková obrazovka: Nie
iOperačná pamäť RAM: 8 GB
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1600
Kapacita SSD: 128 GB
Počet USB 3.1 Type-C: 2
iUhlopriečka: 13,3 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple

Display/Grafika

iUhlopriečka: 13,3 "
Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1600
iUhlopriečka: 13,3 "

Konektivita

iWi-Fi: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Počet USB 3.1 Type-C: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 300,4 mm
Výška: 15,6 mm
Dĺžka: 212,4 mm
Hmotnosť: 1,25 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie
iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR3
Frekvencia pamäti: 2133 MHz

Procesor

Typ procesora: Intel Core i5
iFrekvencia procesora: 1,6 GHz
iPočet jadier procesora: 2

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Mac OS

Dátové úložisko

iUkladacie médium: SSD
Kapacita SSD: 128 GB

Batérie

Výdrž batérie: 12 hod.

Grafika

iSamostatná grafická karta: Nie

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: antireflexný
Podsvietená klávesnica: Áno

Ostatné

Kód produktu: MRE82SL/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore