Apple MacBook Air 13" 256GB MJVG2SL/A

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Univerzálny notebook Apple MacBook Air využijete na prácu, s ktorou nemusíte prestávať vďaka jeho pohodlnej, podsvietenej klávesnici ani v tme alebo za šera. Užijete si aj zábavu, ktorú si doprajete napríklad pri surfovaní po webe, ktoré sa stane skutočne rýchlym vďaka rozhraniu 802.11ac. K tomu je notebook aj skutočne kompaktný, pretože je veľmi tenký a jeho rozmer udáva aj uhlopriečka displeja 13,3 palca. Potešiť vás môže jeho dlhá výdrž batérie, ktorá je až 12 hodín na jediné nabitie. Skvelým prvkom je aj 128 GB disk pre ukladanie vašich dát, na ktorý sa budú údaje rýchlo kopírovať a zapisovať.

Práca naplno, aj čas na zábavu

Všestranný ultrabook Apple MacBook Air skvele využijete na svoje pracovné nasadenie a to aj vďaka tomu, že ho môžete mať vďaka jeho ľahkosti a tenkosti, kde sa vám hodí. Samozrejme vám pri ňom zostane čas aj na relax alebo zábavu. Tú si môžete vychutnať napríklad sledovaním filmov, ktoré budú skutočne dobre vyzerať na jeho 13,3 palcovom displeji, ktorý vďaka svojmu vysokému rozlíšeniu zobrazuje milióny farieb. Alebo sa zabavte zaujímavými programami, ktoré sa vám podarí spustiť vďaka jeho 4 GB operačnej pamäti a procesoru Intel s dvomi jadrami typu i5.

Práca naplno, aj čas na zábavu - APPLE MacBook AIR 13.3" i5 MJVG2SL/A

Klávesnica

Aj napriek tomu, že je zariadenie skutočne kompaktné, poskytuje plnohodnotnú klávesnicu so všetkým, čo je na nej treba. Navyše je maximálne príjemná na písanie, takže s ním nemusíte prestávať ani po dlhšom čase. Ďalším dôvodom dlhšieho písania je aj podsvietenie, takže nemusíte prestať ani za horších svetelných podmienok a v každom prostredí.

Klávesnica - APPLE MacBook AIR 13.3" i5 MJVG2SL/A

Batéria

Výborným prvkom, prečo brať Apple MacBook Air so sebou, je aj jeho veľmi dlhá výdrž batérie. Tá je totiž väčšia ako u predchodcov a má lepšie rozloženie energie a tak vydrží na jedno nabitie aj 12 hodín. Pritom sa ale stále dokáže zobudiť z režimu spánku aj po 3 hodinách za obyčajné dve sekundy.

Batéria - APPLE MacBook AIR 13.3" i5 MJVG2SL/A

Pamäť

V notebooku je integrovaná pamäť, ktorá dosahuje kapacitu 128 GB, čo je dostatok priestoru pre vaše fotografie, videá, hudobné skladby, dokumenty a mnoho ďalšieho. Okrem toho aj veľmi rýchlo pracuje, má až 9x vyššie otáčky ako 5400r disk, takže zápis je skutočne rýchly, to hlavne v kombinácii s Thunderbolt portom.

Pamäť - APPLE MacBook AIR 13.3" i5 MJVG2SL/A

Bezdrôtové spojenie

Zariadenie je vybavené bezdrôtovým WiFi spojením 802.11ac, čo je 3x rýchlejšie ako bežné internetové spojenie, takže budete môcť svoje stránky prehliadať s menším zdržaním a okrem toho má aj väčší dosah. Užitočným a potešujúcim prvkom je aj jeho bezdrôtové rozhranie Bluetooth, tiež na prenos dát.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple MacBook Air 13" 256GB MJVG2SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami