Notebook Apple MacBook Air 13" M1 16 GB / 256 GB SSD (2020) Z124000QP vesmírne sivý notebook

 • Doprava zadarmo
 • Akcia

Notebook, Apple M1, 13,3", Panel IPS, 2560x1600, RAM 16 GB, SSD 256 GB, Podsvietenie klávesnice, Hmotnosť: 1,29 kg, Mac OS. Viac info

Farba

Operačná pamäť RAM


Cena 1 199,00 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 1 249,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

18×

100% Kvalita
Vynikajúca

91.8% Hodnota za peniaze
Výborná

18 + nakupů

Zobraziť 18 recenzií

Popis produktu

Elegantný MacBook Air M1 (2020) vo vesmírne sivom vyhotovení poháňa čip Apple M1 zložený z 8-jadrového CPU procesora, 7-jadrového GPU procesora a 16-jadrového Neural Engine. Tomu asistuje 16 GB operačná pamäť RAM. Vaše dáta si uložíte na SSD disk s kapacitou 256 GB. Zobrazenie obsahu zabezpečí 13,3-palcový Retina IPS displej s technológiou True Tone, rozlíšením 2560x1600 pixelov pri 227 ppi a jasom 400 nitov. Vo výbave nájdete FaceTime HD kameru, stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos, podsvietenú klávesnicu Magic Keyboard, Force Touch trackpad, 2x port USB-C (Thunderbolt 3) aj bezdrôtové pripojenia Bluetooth a Wi-Fi. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Mac OS Big Sur.

Čip Apple M1

MacBook Air disponuje čipom Apple M1, ktorý v sebe integruje CPU procesor, GPU procesor aj Neural Engine. Je energetický úsporný a jednoducho si poradí aj s náročnejšími úlohami, ako sú úpravy videa v profesionálnej kvalite alebo hranie hier. Vďaka strojovému učeniu (ML) môžu aplikácie automaticky retušovať fotografie, pracovať s väčšou presnosťou automatického výberu pri nástrojoch alebo zvukových filtroch a zvládnuť aj množstvo ďalších úloh.

Retina displej

Retina displej s 13,3-palcovou uhlopriečkou a rozlíšením 2560x1600 pixelov pri 227 ppi vám vyrazí dych. IPS panel so širokými pozorovacími uhlami dokáže zobraziť milióny farieb, takže vaše fotografie vyzerajú veľmi realisticky a text je ostrý a dobre čitateľný. Biele body displeja podľa farebnej teploty prostredia automatický upraví technológia True Tone, čím sa docieli to, že webové stránky alebo e-maily vyzerajú rovnako dobre, ako keby boli vytlačené.

Klávesnica Magic Keyboard a trackpad Force Touch

Lepší pocit z písania poskytne klávesnica Magic Keyboard s podsvietenými klávesmi, snímačom okolitého osvetlenia a zdokonaleným nožnicovým mechanizmom. Predprogramované skratky vám umožnia rýchly prístup k užitočným funkciám. Jednoducho prepnete jazyk klávesnice, odpoviete trefnými emotikonami, vyhľadáte dokumenty pomocou Spothlightu alebo vypnete oznámenia v režime Nerušiť. Presné ovládanie poskytne trackpad Force Touch s podporou multidotykových gest.

Užitočná výbava

Kvalitnú reprodukciu zvuku pri počúvaní hudby alebo pri sledovaní filmov zabezpečia stereo reproduktory s technológiou Dolby Atmos. Videohovory s kolegami alebo rodinou umožní webová kamera FaceTime s HD rozlíšením a detekciou tváre, ktorá pomocou Neural Enginu lepšie nastavuje rovnováhu bielej a stupne expozície pre prirodzenejšie podanie odtieňov pleti. O zachytenie hlasu sa postará sústava troch integrovaných mikrofónov. Vďaka integrovanému snímaču odtlačkov prstov Touch ID, MacBook Air odomknete alebo uzamknete jediným dotykom. Odtlačkom prsta potvrdíte požičanie filmu, zakúpenie aplikácie alebo zmeny v nastaveniach systému. 

Možnosti pripojenia

Rozhranie 2x USB-C (Thunderbolt 3) v sebe kombinuje ohromnú priepustnosť so všestrannosťou. Dokáže prenášať dáta rýchlosťou až 40 Gb/s, poskytuje výstup videosignálu aj napájanie. Stabilné bezdrôtové pripojenie k sieti umožní technológia Wi-Fi 802.11ax. V ponuke nechýba ani Bluetooth vo verzii 5.0.

Operačný systém

MacBook Air má predinštalovaný operačný systém Mac OS Big Sur, ktorý prinesie odvážny dizajn, jednoduché ovládanie a aktualizácie aplikácií. Tiež disponuje špičkovými funkciami na ochranu súkromia a prvotriednym zabezpečením. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 16 GB
Uhlopriečka 13.3 "
Lokalizácia SK
Názov procesoru Apple M1
Kapacita disku 256 GB

Hodnotenie

4,9 / 5

18 recenzií Notebook Apple MacBook Air 13" M1 16 GB / 256 GB SSD (2020) Z124000QP vesmírne sivý notebook

100% Kvalita
Vynikajúca

91.8% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Róbert

24. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Okamžite sa dám začať pracovť, nič netreba inštalovať. Úžasne výkonný, nedá sa porovnať s bežným notebookom.
 • Kvalitné prevedenie každého detailu
 • Nič

Dlho som počúval o tom aký je výrobok Apple kvalitný a bezproblémový. Neveril som že to ôže byť až takýto rozdiel...


Alica

3. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáKatarína

15. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráGabriel

29. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výkon
 • Vzhľad
 • Kvalita
 • Apple eko systém
 • Vydrž batérie
 • Cena