Apple MacBook Pro 13 Retina Touch Bar i5 512GB (2020) MWP42SL/A vesmírne sivý

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −13 %

Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 16 GB, Uhlopriečka: 13 ", Názov procesoru: Intel Core i5, GPU: Intel Iris Plus Graphics, Kapacita disku: 512 GB,


Cena 1 859,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 2 129,00 € Zobraziť nápoveď

37,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Notebook Apple MacBook Pro 13'' (2020) MWP42SL/A vo vesmírne sivej farbe sa pýši vyšším výkonom a inovovaným prevedením s vylepšenou klávesnicou a Touch barom. Disponuje 13,3'' Retina displejom s technológiou True Tone, ktorý zobrazí obsah v rozlíšení 2560x1600px. Plynulý výkon zaistí 4-jadrový procesor Intel Core i5 10. generácie s frekvenciou 2GHz (TB 3,8GHz) v asistencii so 16GB operačnou pamäťou LPDDR4X a grafickou kartou Intel Iris Plus Graphics. Dáta uložíte na 512GB SSD disk. Vo výbave sú porty 4x USB-C (Thunderbolt 3), Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, kamera FaceTime HD a podsvietená klávesnica. Operačným systémom je MacOS Catalina.

Výkonné komponenty

Plynulý chod a rýchle reakcie systému zabezpečí 4-jadrový procesor Intel Core i5 so základnou frekvenciou 2GHz. Vďaka 16GB LPDDR4X operačnej pamäte RAM môžete rýchlejšie pracovať s veľkými súbormi alebo súbežne používať niekoľko aplikácií. Notebook MacBook Pro tiež disponuje grafickou kartou Intel Iris Plus Graphics. Úložný priestor pre dáta poskytne 512GB SSD disk.

Displej a zvuk

13,3-palcový Retina displej s rozlíšením 2560x1600px má jasné LED podsvietenie a vysoký kontrastný pomer, vďaka čomu bude čierna farba sýta a biela žiarivá. Tiež podporuje široký farebný gamut s ešte intenzívnejšími odtieňmi zelenej a červenej ako ponúka sRGB farebné spektrum. Obrazovka disponuje technológiou True Tone. Tá automaticky upravuje vyváženie bielej podľa teploty farieb v prostredí. Reproduktory priamo pripojené k systémovému napájaniu poskytnú vyvážený a realistický zvuk s maximálnym zosilnením v širokom dynamickom rozsahu.

Čip Apple T2 Security a Touch ID

MacBook Pro je vybavený bezpečnostným čipom druhej generácie Apple T2 Security. Ten obsahuje koprocesor Secure Enclave, ktorý slúži ako základňa pre zabezpečené štartovanie systému a šifrovanie úložiska. Tiež je v ňom integrovaných niekoľko samostatných radičov. Prostredníctvom snímača Touch ID jednoducho odomknete MacBook, bezpečne nakúpite na webe cez Apple Pay, alebo získate prístup k systémovým nastaveniam aj k uzamknutým poznámkam. Jedným dotykom tiež môžete prepínať medzi užívateľmi.

Touch Bar

Všestranný Touch Bar nahradil funkčné klávesy, ktoré tvorili horný rad klávesnice. Automaticky zobrazuje nástroje podľa toho, aká aplikácia je spustená. Prostredníctvom neho môžete ovládať hlasitosť alebo jas, používať interaktívne prvky na upravovanie parametrov, prehľadávať obsah alebo vkladať emotikony počas písania textu.

Klávesnica a trackpad

Plnohodnotná podsvietená klávesnica disponuje krídlovým mechanizmom, vďaka ktorému sú klávesy až štyrikrát stabilnejšie než pri nožnicovom mechanizme a zároveň majú tichší chod. Veľký trackpad Force Touch zaistí dostatok miesta pre gestá a klikanie. Ponúka presné ovládanie kurzora a rozpoznanie prítlaku.

Konektivita

Thunderbolt 3 v jednom univerzálnom porte spája ohromnú šírku pásma s mimoriadnou všestrannosťou štandardu USB-C. Prostredníctvom rozhrania s prenosovou rýchlosťou až 40 Gb/s môžete presúvať dáta, napájať zariadenie alebo prenášať videosignál. MacBook Pro je vybavený až 4 takými porty, takže sa môžete rozhodnúť, z ktorej strany čo zapojíte. K dispozícii sú aj bezdrôtové technológie Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth vo verzii 5.0.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 16 GB
Uhlopriečka 13 "
Názov procesoru Intel Core i5
GPU Intel Iris Plus Graphics
Kapacita disku 512 GB

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Apple MacBook Pro 13 Retina Touch Bar i5 512GB (2020) MWP42SL/A vesmírne sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jakub

12. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • design
  • velikost monitoru