Apple MacBook Pro 15" Retina 256GB MJLQ2SL/A

Poskytovaný OS: Mac OS, Dotyková obrazovka: Nie, Operačná pamäť RAM: 16 GB, Kapacita SSD: 256 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR3. Viac info

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

APPLE Macbook Pro je vybavený 15 palcovým Retina displejom s viac než 5 miliónmi pixelov a zobrazovaním obsahu vo vysokej kvalite s rozlíšením 2880 x 1800 pixelov, LED podsvietením a IPS technológiou. Poháňaný je výkonným štvorjadrovým procesorom Intel Core i7 s frekvenciou 2,2 GHz, Turbo Boost až 3,4 GHz. Procesor je doplnený o 16 GB pamäť. Pre vaše dáta je k dispozícii 256 GB pevný disk. Vyspelý operačný systém OS X Yosemite prináša príjemné užívateľské prostredie a množstvo aplikácií. Prispôsobený má aj Trackpad Force Touch, ktorý reaguje rýchlo na každé kliknutie.

Retina displej

APPLE Macbook Pro ponúka vysokú kvalitu zobrazovaného obsahu na svojom 15 palcovom Retina displeji. Tento model má viac než päť miliónov pixelov, vďaka čomu môžete bez problémov retušovať fotografie, strihať domáce videá v HD a robiť množstvo iných vecí. Text je na displeji dobre čitateľný a maximálne ostrý, vďaka čomu bude aj surfovanie po webe alebo upravovanie dokumentov jednoduché.

Retina displej - APPLE Macbook Pro 15" 256GB i7 MJLQ2SL/A

Trackpad Force Touch

Pre jednoduché ovládanie je prispôsobený Trackpad Force Touch, ktorý je skonštruovaný tak, aby vynikajúco reagoval na každé jedno kliknutie, bez ohľadu na miesto stlačenia. Senzory tlaku pod povrchom rozpoznávajú silu prítlaku a dodávajú tak dotykovému ovládaniu nový rozmer. Pri silnejšom stlačení môžete objaviť nové funkcie. Okrem pokročilých funkcií umožňuje aj všetky intuitívne gestá Multi-Touch.

Vyspelý operačný systém

APPLE Macbook Pro využíva vyspelý operačný systém OS X Yosemite, vďaka ktorému sa Macbook jednoducho používa a vytvára na pohľad príjemné užívateľské rozhranie. Obsahuje množstvo vynikajúcich aplikácií, s ktorými jednoducho zvládnete všetky vaše aktivity. K dispozícii sú aplikácie pre vašu prácu i zábavu.

Vyspelý operačný systém - APPLE Macbook Pro 15" 256GB i7 MJLQ2SL/A

Vybavený užitočnými aplikáciami

Aplikáciami Fotky, Pages, Numbers, Keynote, iMovie a GarageBand je vybavený každý APPLE Macbook Pro. Vďaka nim môžete od začiatku začať pracovať s vašimi fotografiami, videami, hudbou, dokumentmi, prezentáciami alebo tabuľkami. Vybavený je aj aplikáciami na emailovanie, surfovanie po webe, posielanie textových správ, uskutočňovanie videohovorov FaceTime. K dispozícii je aj aplikácia na vyhľadávanie nových aplikácií.

Výkonné technológie

Vďaka výkonnému štvorjadrovému procesoru Intel, pokročilejšej grafike, rýchlejšiemu flashovému disku, super rýchlej pamäti a Thunderbolt 2 si užijete ešte viac. Či už budete streamovať videá, prezerať si webstránky alebo robiť akékoľvek iné aktivity, Macbook si so všetkým hravo poradí.

Výkonné technológie - APPLE Macbook Pro 15" 256GB i7 MJLQ2SL/A

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Mac OS
Dotyková obrazovka Nie
Operačná pamäť RAM 16 GB
Kapacita SSD 256 GB
Typ vnútornej pamäte DDR3

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Apple MacBook Pro 15" Retina 256GB MJLQ2SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Dariusz

28. 10. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • design
  • velikost monitoru

Ľubomír

12. 3. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • design
  • velikost monitoru

Jednoducho Apple