Apple MacBook Pro 13" Retina i5 2.3GHz 8GB 256GB strieborný

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na notebooky Paušál na Istotu na notebooky

  Nákupom na paušál získate s notebookom aj balík služieb. Inštaláciu, bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, poistenie, Helpdesk.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Displej

Štýlový MacBook Pro disponuje displejom s podsvietením LED v vyšším kontrastným pomerom, čoho výsledkom je sýte zobrazovanie čiernej a žiarivejšie zobrazovanie bielej. Vďaka tomu, že podporuje široké farebné spekturum bude jeho obraz počas toho ako budete surfovať na webe, či pozerať film realistickejší a živší než kedykoľvek predtým. Toto určite oceníte predovšetkým pri strihaní videí, či pri grafickou dizajne.

 

Jedinečný zvuk

Ak patríte medzi tých, ktorí na svojom MacBooku Pro nielen pracujú, ale občas aj počúvajú hudbu, či sledujú filmy, určite oceníte, že je vybavený reproduktormi, ktoré sa pýšia až dvojnásobne väčším dynamickým rozsahom a vyššou hlasitosťou a to až o 58 %. Veľkou zásluhou na trojnásobne vyššom maximálnou výkone má aj to, že sú pripojené priamo na systémové napájanie.

 

Klávesnica a trackpad

Aby bolo vaše písanie čo najkomfortnejšie je MacBook Pro vybavený klávesnicou s motlikovým mechanizmom druhej generácie. V ničom nezaostáva ani trackpade Force Touch, ktorý je v porovnaní s predchádzajúcou generáciu výrazne väčší, vďaka čomu budete mať viac miesta na vaše klikanie a gestá. Práca s vaším MacBookom Pro nebola teda nikdy pohodlnejšia.

 

Všestranný port

MacBook Pro má k dispozícií praktický port Thunderbolt 3, ktorý je nielen výkonný, ale navyše aj univerzálny. Spája všetrannosť štandartu USB-C a šírku pásma. Konektor s priepustnosťou až 40 Gb/s je dvojnásobkom oproti Thunderboltu 2. Vďaka tomu, že MacBook Pro je vybavený štyrmi portami Thunderbolt 3 si môžete vybrať ktorúkoľvek stranu, napríklad na nabíjanie PC, či pripojenie iných zariadení. Navyše, Thunderbolt 3 je reverzibilný, čo znamená, že nech už pripojíte konektor akokoľvek vždy bude otočený správne.

 

Operačný systém

MacBook Pro má k dispozícií operačný systém macOS Sierra, vďaka ktorému bude každá vaša práca plynulá, bez sekania alebo prerušovania a to aj pri použití viacerých zariadení. Môžete sa zahrať s vašími fotkami, ale tatiež zistíte akým zábavným a predovšetkým originálnym spôsobom môžete písať vaše správy. MacBook Pro má iCloud s množstvom funkcií, ktoré podporujú plynulú spoluprácu napríklad s hodinkami Apple Watch, zariadenií iOS, či Macbooku.

 

Výkon a dizajn

Na prvý pohľad vás predovšetkým určite zaujme jeho 15,5 mm tenké prevedenie a nízka hmotnosť. Aby mal MacBook Pro čo najlepší výkon, je vybavený Dual-Core Intel Core i5 s frekvenciou Turbo Boost až do 3,8 GHz. MacBook Pro s rýchlejšou grafikou až o 130 % disponuje batériou s dlhou výdržou počas celého dňa. Spolu s vaším MacBookom Pro, tak zažijete plynulý chod pri surfovaní na webe, pozeraní filmov, či upravovaní fotiek.

 

Touch Bar a Touch ID

Touch Bar, ktorý je miestnený priamo na klávesnici predstavuje zaujímavý spôsob, akým môžete váš Apple MacBook Pro využívať. Jedným, jediným dotykom si tak môžete vybrať akúkoľvek stratku, emotikon, či prejsť časovou osou videa na celej obrazovke. Aby toho nebolo ani zďaleka málo je MacBook Pro vybavený aj Touch ID, čo vám po prihlásení umožňuje urobiť toho ešte viac.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 13 "
Typ procesora: Intel Core i5
iFrekvencia procesora: 2,3 GHz
iOperačná pamäť RAM: 8 GB
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1600
Kapacita SSD: 256 GB
iUhlopriečka: 13 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple

Display/Grafika

iUhlopriečka: 13 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1600
iUhlopriečka: 13 "

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 212 mm
Výška: 14,9 mm
Dĺžka: 300 mm
Hmotnosť: 1,37 Kg

Procesor

Typ procesora: Intel Core i5
iFrekvencia procesora: 2,3 GHz
iPočet jadier procesora: 2

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Mac OS

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR3

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ac

Dátové úložisko

iUkladacie médium: SSD
Kapacita SSD: 256 GB

Batérie

Výdrž batérie: 10 hod.

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ostatné

Kód produktu: MPXU2SL/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore