Apple TV 64GB (MLNC2SP/A)

  • Zľava 35 %

USB port: Áno, Podporované video formáty: WMV, MOV, AVI, MKV, Zvukové formáty: mp3, wav, Vstavaný HDD: Áno, Kapacita HDD: 64 GB. Viac info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Luxusne prevedené zariadenie Apple TV s vnútornou kapacitou 64GB vyniká krásnym a hlavne kompaktným dizajnom. S jeho uložením nebude problém. Obsluha a nastavenie je jednoduché. Apple TV stačí prepojiť pomocou HDMI kábla s HD televízorom. Súčasťou balenia je aj nový dotykový diaľkový ovládač, takže prepínanie funkcií bude ešte príjemnejšie. Zariadenie slúži na prehrávanie domáceho videa, prezeranie fotografií a filmov na veľkom televízore alebo prehrávanie hudby cez domáce audiosystémy. Nová služba App Store vám umožnuje sťahovanie aplikácií priamo do Apple TV. Prehrávaný obsah sprístupní v 1080p HD.

Akákoľvek zábava

Apple TV je vstupenkou do sveta najzvučnejších mien šoubiznisu. Stačí sa pripojiť k iTunes knižnici a pozerať filmové trháky podľa Vašej chuti. Ak máte dosť akcie tak si stači zapnút priamy športový prenos alebo aktuálne spravodajstvo. Aby sa nemyslelo len na dospelých tak Apple TV ponúka aj vzdelávacie programy alebo zábavu pre deti. A tu sa to nekončí. Ďalšie skvelé kanály totiž pribúdajú každý deň.

Hry a aplikácie

App Store prichádza na obrazovky prostredníctvom novej Apple TV a prináša skvelé hry a aplikácie, ktoré zmenia obývačku na posilňovňu alebo na prednáškovú sálu. Dokonca prináša aj hry pre viacero hráčov, s ktorými sa môže zabávať celá rodina. Na aplikácie a hry vám zaridenie ponúka až 64GB pamäti.

Zabudnime na tlačidlá

Dotykové ovládanie navždy zmenilo spôsob našej interakcie s telefónmi. A to isté teraz čaká aj diaľkový ovládač. Skrolovať, vyberať, prechádzať ponukami na svojej TV obrazovke sa dá teraz jednoducho pohybom palca po dotykovom povrchu nového diaľkového ovládača Apple TV. Každý pohyb prstom po jeho dotykovom povrchu sa okamžite prejaví na TV obrazovke. Aj pretáčanie videa dopredu alebo dozadu je teraz presnejšie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Áno
Podporované video formáty WMV, MOV, AVI, MKV
Zvukové formáty mp3, wav
Vstavaný HDD Áno
Kapacita HDD 64 GB

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Apple TV 64GB (MLNC2SP/A)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Mario

25. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené