Apple Watch Series 4 44mm strieborný hliník/biely športový remienok

Predaj tohto produktu bol ukončený

Popis produktu

Prepracovaný dizajn

Apple Watch series 4 44 mm prešli výraznou zmenou. Nový dizajn je naozaj podarený a hodinky majú najväčší displej zo všetkých predchádzajúcich generácií. Telo hodiniek je navyše o 0,7 mm tenšie. Zadná časť je teraz vyrobená zo zafírového kryštálu a keramiky. Táto kombinácia vytvára skvelú ochranu pred poškodením. Vďaka väčšiemu displeju sa zúžili tiež rámčeky okolo, čo pôsobí veľmi elegantne a celkové prevedenie hodiniek si tak zamilujete na prvý pohľad.

Elegantný doplnok kamkoľvek

Nech už vyznávate akýkoľvek štýl, nech ste športovec, alebo riaditeľ, nové Apple Watch sa vám prispôsobia. Vďaka vymeniteľným remienkom sa tak budú hodiť ku každej príležitosti. Aby vám hodinky nezovšedneli, môžete si vybrať pokojne každý deň iný ciferník z veľkej ponuky. Apple Watch Series 4 44 mm tak budú tak vždy vašim elegantným a šikovným kolegom alebo parťákom, nech budete kdekoľvek a robiť čokoľvek.

Najväčší displej v Apple Watch

Perlou nových Apple Watch Series 4 44 mm je bezpochyby ich skvelý LTPO OLED displej, ktorý vyniká produkciou nádherného a veľmi jemného obrazu, vďaka jeho vysokému rozlíšeniu 368×448 pixelov. Celková plocha displeja predstavuje 977 mm2. Aby bol displej skvele čitateľný kdekoľvek a kedykoľvek dostal do výbavy veľmi výkonné podsvietenie, ktoré dosahuje jasu 1000 nitov. Vďaka väčšiemu displeju bolo kompletne prerobené prostredia hodiniek, teraz tak budete mať na displeji viac informácií a ovládanie bude veľmi jednoduché a intuitívne aj vďaka novej digitálnej korunke.

Nová Digital Crown

Aby bolo ovládanie pohodlné, skvele dostupné a jednoduché, bola od základu prepracovaná korunka Digital Crown, ktorá je teraz skompletizovaná z viacerých súčiastok, aj napriek tomu je ale celý mechanizmus menší. Novú vlastnosťou Digital Crown je haptická odozva. Korunka tak pri otáčaní cvaká a robí kroky, čím sa tak stalo ovládanie dokonale presné.

Zamerané na vaše zdravie

Apple Watch series 4 44 mm sú vybavené vylepšeným optickým senzorom a tiež elektrickým senzorom tepovej frekvencie. Hodinky teraz môžu pravidelne sledovať vašú srdcovú aktivitu a upozorniť vás na prípadnú patofyziológiu. Ak napríklad váš tep klesne pod bežnú úroveň a tento stav bude trvať viac ako 10 minút, hodinky vás ihneď upozorní na príznak bradykardie. Hodinky tiež umožňujú tvorbu elektrokardiogramu (EKG), ktorý tiež môže odhaliť prípadné odchýlky od fyziologickej srdcovej akcie. Táto funkcia bude na EU modeloch sprístupnená po schválení Európskou komisiou. V neposlednom rade sú tiež hodinky schopné rozoznať pád a umožňujú aj tiesňové volania.

Nový výkonnejší procesor S4

Nový procesor S4, ktorým sú hodinky vybavené, je až 2x rýchlejšie oproti predchodcom a poskytuje tak dostatok výkonu pre všetky dostupné aplikácie. Prostredie hodiniek sa tak stáva veľmi plynulé a rýchle, takže práca v ňom bude naozajstná radosť. Samozrejmosťou je tiež rýchle otváranie aplikácií a nízka odozva.

Buďte stále v kondícii

Apple Watch Series 4 44 mm vás tiež budú držať v kondícii. Umožňujú vám tvorbu tréningových plánov, plnenie cieľov a tiež vás dokážu vybudiť k vyššej aktivite. Nechýba ani automatická detekcia cvičenia, aby ste nemuseli vôbec nič nastavovať. Hodinky vám po cvičení zobrazia prehľadné statistky o vašom výkone. Na sledovanie vašich aktivít napomáhajú rôzne senzory, napríklad akcelerometer alebo vylepšený gyroskop. Medzi nová cvičenia, ktoré dokážu hodinky rozpoznať pribudli napríklad Joga a turistika. Apple Watch sú vhodné aj pre plavcov, sú odolné voči vode až do 50metrové hĺbky.

Všetky informácie a užitočné funkcie priamo na zápästí

Hodinky samozrejme podporujú aj spárovanie s vaším telefónom prostredníctvom Bluetooth verzie 5.0. Možno tak dostávať notifikácie priamo na displej hodiniek a vy tak môžete mať prehľad o prichádzajúcich emailoch, SMS správach alebo notifikáciách z vašich obľúbených aplikácií. Nechýba ani WiFi konektivita a GPS s podporou GLONASS a tiež Európskeho navigačného systému Galileo.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Áno
iFunkcie: barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer, gyroskop
Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Áno
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 38 mm
Výška: 44 mm
Hmotnosť: 36,7 g
Hĺbka: 10,7 mm
Farba hodiniek: strieborná
Farba remienku: biela

Obsah balenia

Obsah balenia: Pouzdro, řemínek, napájecí kabel, adapter

Operačný systém

iPoskytovaný OS: watchOS
Podporovaný OS: iOS

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Dátové úložisko

iKapacita: 16 GB

Ďalšie parametre

Materiál remienku: plast
iFunkcie: barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer, gyroskop
iHudobný prehrávač: Ano
Solárne nabíjanie: Nie
Aktivita: fitness
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodeodolný

Funkcie

Ant+: Áno
Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 1 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: hliník

Ostatné

Kód produktu: MU6A2VR/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore