Aqara Camera Hub WiFi IP kamera

 • Doprava zadarmo

Rozlíšenie: 1920x1080, Spôsob použitia: interná, Nočné videnie: Áno,


Cena 62,90 €

1,26 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Aqara Camera Hub je interiérová IP kamera s funkciou riadiacej jednotky inteligentnej domácnosti Aqara Hub. Kamera ponúka vysoké rozlíšenie 1080p, 140° širokouhlý objektív, obojsmerné audio, záznam je možné ukladať na microSD kartu do veľkosti 32 GB alebo do cloudu. Smart zariadenia Aqara sa k hubu pripájajú prostredníctvom Zigbee protokolu, ktorý pracuje nezávisle od vašej domácej Wi-Fi siete, čo zaručí stabilné spojenie aj pri nestabilite alebo výpadku vášho domáceho pripojenia. Tento systém umožňuje pripojenie až 64 aktívnych smart zariadení na 1 hub. Riadiaca jednotka je kompatibilná s aplikáciami Aqara Home, Apple HomeKit a Mi Home, pomocou ktorých môžete pohodlne ovládať a kontrolovať vaše zariadenia odkiaľkolvek.

Inteligentná IP kamera

Interiérová IP kamera Aqara Camera Hub disponuje senzorom s vysokým rozlíšením FullHD (1080p). 140° širokouhlý objektív umožní snímanie širokej oblasti miestnosti. Kamera je certifikovaná pre Apple HomeKit Secure Video, kamera tak podporuje ukladanie záznamu do iCloud (potrebný plán s 200 GB+ úložiskom) a plnú kompatibilitu s aplikáciou Domácnosť. K streamu a záznamu je možné pristupovať zo služieb iCloud, HomeKit Live Stream, Aqara Home alebo z karty MicroSD (nie je súčasťou balenia).

Pokročilé funkcie kamery

Umelá inteligencia umožní rozpoznať tvár osoby v miestnosti, a odoslať upozorenie na váš smartfón (vyžaduje sa iOS / iPad OS / tvOS verzie 14.0 alebo novší). Funkcia časovej osi zobrazí všetky udalosti detegované kamerou, alebo inými senzormi Aqara na prehľadnej časovej osi video záznamu. Detekciu pohybu je možné nastaviť iba pre určite zóny, pre ktoré chcete dostávať upozornenia.

Funkcia riadiacej jednotky Aqara

Aqara Camera Hub je zároveň riadiacou jednotkou inteligentnej domácnosti Aqara, podporujúca Zigbee protokol, ktorý umožňuje pripojiť takéto zariadenia do aplikácie Domácnosť pre Apple HomeKit. S Aqara Hub-om môžete prostredníctvom Vašich iOS zariadení ovládať spínacie zásuvky, RGB svetlá, monitorovať teplotu, vlhkosť a atmosferický tlak, zistiť ľudský pohyb a únik vody.

Riadiaca jednotka komunikuje aj so smartfónmi a tabletmi s operačným systémom Android. Vďaka aplikácii Aqara Home a jej jednoduchým prostredím môžete svoju inteligentnú domácnosť zriadiť okamžite. Inštaláciu zvládnete v troch jednoduchých krokoch: Inštalácia aplikácie, zapojenie Aqara Camera Hub do el. zásuvky a spárovanie s aplikáciou jedným kliknutím. Všetky zariadenia Aqara sa k hubu pripoja automaticky, nie je potrebná žiadna zložitá konfigurácia.

Diaľkové ovládanie a automatizácia

Zariadenia Aqara je možné ovládať prostrednictvom aplikácie Aqara Home alebo Mi Home, nechýba ani podpora pre Apple HomeKit. Riadiace centrum Aqara Hub je kompatibilné s väčšinou hlasových asistentov vrátane Siri či Google Assistant. Aplikácia ponúka komplexné možnosti automatizácie a umožňuje prispôsobenie scén pre svoj domov alebo kanceláriu, ktoré je možné ovládať pomocou hlasového asistenta. Môžete si nastaviť napríklad rozsvietenie svetiel pri otvorení dverí.

Hlasové ovládanie

Zariadenia Aqara môžu byť ovládanie cez Siri na Vašich Apple zariadeniach iPhone, iPad, Apple Watch alebo HomePod. Stačí povedať “Siri, I’m home”, a svetlá sa pre Vás automaticky zapnú.

Parametre Aqara Camera Hub:

 • Celková spotreba energie: 5 W (max.)
 • Prevádzková teplota: -10 - 40°C (14°F - 104°F)
 • Rozlíšenie videa: 1080p
 • Pozorovací uhol: 140°
 • Rozmery: 82,4 × 56,5 × 50,5 mm
 • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz Zigbee
 • Lokálne úložisko: Karta Micro SD (je podporovaná trieda 4 alebo vyššia, max. 32 GB)

Poznámka

 • 1. Automatické ovládanie tohto AQARA Camera Hub G2H s podporou HomeKit mimo domova vyžaduje, aby bol pridaný do Apple TV (s tvOS 10.2 alebo novší) alebo iPad (s iOS 10.3 alebo novší) alebo HomePod-u.
 • 2. Komunikácia medzi iPhone, iPad alebo iPod touch a AQARA Camera Hub G2H s podporou HomeKit je zabezpečená technológiou HomeKit.
 • 3. Komunikácia medzi AQARA Camera Hub G2H a nasledujúcim príslušenstvom je zabezpečená protokolom Zigbee, ktorý je prispôsobený a šifrovaný spoločnosťou Aqara. Príslušenstvo je nasledujúce: Smart Plug EU, LED Light Bulb, Cube, Wireless Mini Switch, Wireless Remote Switch (Single Rocker and Double Rocker), Door and Window Sensor, Motion Sensor, Temperature and Humidity Sensor, Vibration Sensor, Water Leak Sensor.
 • 4. Používanie loga Works with Apple HomeKit znamená, že elektronické príslušenstvo bolo navrhnuté tak, aby sa konkrétne pripájalo k zariadeniam iPod touch, iPhone alebo iPad, a vývojár bol certifikovaný, aby splnil štandardy spoločnosti Apple. Spoločnosť Apple nezodpovedá za prevádzku tohto zariadenia ani za súlad s bezpečnostnými a regulačnými normami.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozlíšenie 1920x1080
Spôsob použitia interná
Nočné videnie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Aqara Camera Hub WiFi IP kamera

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené