Archos 55 Cobalt Plus LTE Dual SIM šedý


Uhlopriečka ("): 5.5 ", Operačná pamäť RAM: 2 GB, Kapacita: 16 GB, Rozlíšenie displeja: HD,


Cena 99,90 €

Zľava 33% z pôvodnej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderný smartfón ARCHOS 55 Cobald+ ponúka displej, ktorý má rozlíšenie 1280 x 720 pixelov a veľkosť uhlopriečky je 5,5 palcov. O výkon sa stará procesor MediaTek MT6735P. Operačná pamäť 2 GB zaručuje plynulý chod smartfónu. Integrovaná pamäť smartfónu je 16 GB s možnosťou rozšírenia pomocou microSD karty. Na zachytávanie výnimočných okamihov sú pripravené dve kamery. Predná kamera má rozlíšenie 2 Mpx a zadná kamera má 13 Mpx. Operačný systém telefónu je Android 5.1. Telefón ponúka štandardné pripojenie Wi-Fi s ktorým sa kdekoľvek pripojíte na verejnú sieť a môžete začať surfovať po internete.

Vnútro telefónu

Moderný smartfón disponuje displejom s uhlopriečkou 5,5 palcov a rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Smartfón obsahuje  procesor MediaTek MT6735P, ktorý umožní plynulé spracovanie viacerých úloh naraz. Procesor dopĺňa operačná pamäť s kapacitou 2 GB. Okrem toho telefón ponúka internú pamäť vo veľkostí 16 GB. A ak by vám ani to nestačilo, vašu pamäť jednoducho rozšírite pridaním micro SD karty. S takouto skvelou výbavou rozhodne nebudete mať núdzu o dostatok úložného priestoru.

Skvelé kamery

Telefón ponúka zadnú kameru s rozlíšením až 13 MpX pre kvalitné fotografie a videá. Rozlíšenie prednej kamery tvorí 2 MpX  s ktorými ľahko a pohodlne zachytíte moment, ktorý práve potrebujete alebo si chcete uchovať. S týmito skvelými kamerami zachytíte každú dôležitú udalosť s priateľmi či na rodinných oslavách.

Praktické pripojenia

Telefón ponúka štandardné pripojenie Wi-Fi s ktorým sa kdekoľvek pripojíte na verejnú sieť a môžete začať surfovať po internete. Okrem Wi-Fi telefón ponúka aj funkciu Bluetooth vďaka ktorej budete môcť zdieľať vaše súbory s kamarátmi. Samozrejmosťou je podpora vstupu 3.5 mm Jack, pre zapojenie slúchadiel.

Perfektný operačný systém

Smartfón dostal do výbavy operačný systém Android 5.1. Užívateľské rozhranie je príjemne graficky spracované a členené tak, aby ani začiatočník nemal s týmto systémom problém pracovať. Jednou z hlavných výhod Androidu je počet podporovaných aplikácií. Všetky aplikácie nájdete v už predinštalovanom obchode Google Play.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5.5 "
Operačná pamäť RAM 2 GB
Kapacita 16 GB
Rozlíšenie displeja HD

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Archos 55 Cobalt Plus LTE Dual SIM šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené