Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komfortné herné kreslo Arozzi Verona-V2-RD v červeno-čiernom prevedení zaujme ľahkou konštrukciou a ergonomickým dizajnom. Polstrovaná chrbtová opierka a sedák zaistia maximálne pohodlie a dobrú oporu pri dlhom sedení pri počítači. Súčasťou sú aj vankúšiky pod bedrá a hlavu. Možnosť nastaviť výšku, opierky rúk, sklon operadla. Kreslo je otočné o 360° a disponuje možnosťou kolísania pre prípadný odpočinok. Sklon operadla je možné nastaviť do uhla 160°. Nosnosť maximálne 105 kg.

Dizajn 

Vďaka svojmu elegantnému prevedeniu dokonale vynikne v každom interiéri, v každej izbe či pracovni. Zaujme ľahkou konštrukciou a ergonomickým dizajnom so zdravým držaním tela pri dlhodobom používani. K podloženiu krku i chrbta možno pridať aj vankúše. Kreslo je vyrobené z kvalitnej PU kože.

Skvelý spoločník

Užite si hru naplno a nechajte sa vtiahnuť do deja. S herným kreslom Arozzi Verona V2 zažijete maximálne pohodlie aj dlhodobo. Presnú polohu si možno prispôsobiť podľa vlastnej potreby. Nastaviť si viete výšku ako aj lakťovú opierku, ale môžete si napríklad operadlo sklopiť smerom dozadu až do 160° uhla a nachvíľu si od hry oddýchnuť. Výrobcovia mysleli skutočne na každý detail.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba červená
Poťahy Syntetická koža
Konštrukcia Kov

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Arozzi Verona V2 červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami