Assassin’s Creed: Origins XBOX ONE hra

    Akcia
  • Zľava 77 %

Platforma: Xbox One, Typ hry: Akčné, Vekové obmedzenie: 18+,


Cena 14,99 €

Zľava 77 % z pôvodnej ceny: 64,90 € Zobraziť nápoveď

0,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hra Assassin’s Creed Origins je určená pre herné konzoly Xbox One. Vtiahne vás do tajnej časti histórie ľudstva v ďalšom dieli Assassin’s Creed s podtitulom Origins - napínavý príbeh o vzniku Asasínskeho bratstva a vôbec prvého asasína. Staroveký Egypt bol kedysi obrovská ríša, z ktorej ostali už len ruiny. Napínavý príbeh vás prenesie do egyptských časov. K cieľu je potrebné splniť množstvo zaujímavých úloh. Napomôžu vám kúzla a rôzne schopnosti. Táto akčná hra je dodávaná s českými titulkami.

Prostredie starovekého Egyptu

Cestujte naprieč zemou s najrozmanitejším terénom a faunou v dejinách série Assassin’s Creed. Preskúmajte životom prekypujúce brehy rieky Níl aj žhavej púšte. Vydajte sa do nezabudnuteľných hrobiek alebo navštívte legendárne pyramídy či stretnite historické osobnosti. Vydajte sa do starovekého Egypta za vlády slávnej Kleopatry a sledujte začiatky Assassínov. Navštívte aj známu Alexandriu a iné pamiatky. Dychberúce grafické spracovanie vás dostane na prvý pohľad.

Objavte začiatky bratstva

Preskúmajte príbeh zrodenia Bratstva Assassin’s v pútavom dobrodružnom príbehu. Odohráva sa viac ako pred 2000 rokmi. Dostane vás späť do minulosti no v krásnom grafickom rozhraní s množstvom nových funkcií a schopností. Sledujte púť Bayeka, jedného z prvých assasínov. Preskúmajte ohromný svet, ktorý je otvorený pre vás.

Prepracovaný RPG systém

Vrhnite sa na množstvo úloh, získajte nové úrovne a odomknite si vylepšené schopnosti. Každá úloha je sama o sebe novým príbehom a posúva vás bližšie k cieľu. Vyrobte si vlastné zbrane a hrajte spôsobom, ktorý bude najviac vyhovovať vám. Čaká na vás pomerne nový bojový systém. Vyhrajte všetky súboje s nepriateľmi a tešte sa z víťazstva. Systém hrania je prepracovanejší a zábavnejší. Aktivít v hre je mnoho, od plnenia vedľajších úloh až po jazdu na ťave.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Assassin’s Creed: Origins XBOX ONE hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené