Assassin's Creed III Remastered, Xbox One hra

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Hra Assassin's Creed III Remastered určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox One vás zavedie do obdobia Americkej revolúcie, kde ako Conor, ktorý je z jednej polovice indián a z druhej Brit, sa snažíte vybojovať slobodu pre váš ľud aj národ. Pri tom sa zapletiete do odvekého boja medzi templármi a asasínmi. Na zabíjanie nepriateľov budete mať k dispozícií rôzne dobové zbrane, ako sú pištole, luk so šípmi a tomahawk. Nechýba ani dobre známa skrytá čepeľ. K hre s anglickou lokalizáciou dostanete aj všetky pôvodné sólo DLC rozšírenia, vrátane The Tyranny of King Washington, a plnú hru Assassin's Creed Liberation Remastered.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 13 %
Popis produktu

Boj za slobodu

Rok 1775. Americké kolónie chystajú vzburu. Connor, z jednej polovice indián a z druhej Brit, si žije svoj pokojný život až do chvíle, kým jeho osadu nevypália. Po tejto udalosti sa rozhodne zabezpečiť slobodu pre svojich ľudí aj národ. Na vašej misií zavítate do rušných mestských ulíc aj na chaotické bojiská. Na vraždenie nepriateľov budete mať k dispozícií dobové zbrane.

Vylepšená vizualizácia a hrateľnosť

Kultový Assassin's Creed III prichádza s vylepšeným grafickým prostredím a prepracovanou hrateľnosťou, vďaka ktorej si ešte lepšie užijete atmosféru boja o nezávislosť.

Bonusový obsah

Hra obsahuje všetky pôvodné sólo DLC rozšírenia, vrátane The Tyranny of King Washington, a plnú hru Assassin's Creed Liberation Remastered. V nej si zahráte za asasínku Aveline, ktorá pomáha utláčaným spoluobyvateľov v uliciach Bostonu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 136 mm
Výška: 171 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 14 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 3307216111870

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore