Asus 4G-AC53U

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac, Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 2, Typ modemu: 4G/LTE,


Cena 169,00 €

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Asus 4G-AC53U je LTE WiFi duálný modem, ktorý pripojí vašú domácnosť k rýchlemu mobilnému internetu 3G/4G. Podporuje rýchly štandard LTE kategórie 6, ktorý je až 2 × rýchlejší ako kategórie 4 a až 10 rýchlejší než 3G. K mobilnému internetu môžete pripojiť svoje zariadenia prostredníctvom Wi-Fi a štandardu 802.11ac s maximálnou rýchlosťou 733 Mb/s. Vo výbave nechýbajú ani dva LAN porty s podporou WAN. Modem disponuje dvojicou externých antén, ktoré možno odmontovať a pripojiť je káblom prostredníctvom SMA konektora. Asus 4G-AC53U jednoduchou inštaláciou, pokročilú rodičovskú kontrolou a prehľadným užívateľským prostredím.

Užite si rýchle mobilné pripojenie

Vytvorte si doma rýchlu sieť, ktorá bude využívať rýchly mobilný internet 3G/4G. Asus 4G-AC53U podporuje aj rýchly štandard LTE cat. 6, ktorý dosahuje až dvojnásobné rýchlosti oproti cat. 4 a až desaťnásobne prevyšuje rýchlosť 3G internetu. Vytvoriť si môžete domácu WiFi sieť podporujúci štandard 802.11ac, ktorý zaistí rýchlosť až 733 Mb/s. Svoje zariadenie môžete pripojiť aj cez kábel prostredníctvom LAN portu.

Odnímateľné antény

Súčasťou Asus 4G-AC53U sú dve odnímateľné antény pre príjem mobilného internetu. Výhodou je, že antény možno odňať a zmeniť ich umiestnenie pre lepší príjem a následne ich pripojiť káblom prostredníctvom SMA konektora. Vďaka tomu môžete mať modem umiestnený kdekoľvek a zároveň mať aj perfektný signál.

Podpora WAN a VPN servera

Skvelou vlastnosťou je aj podpora klasického WAN pripojenia k internetu v prípade výpadku mobilného internetu. K tomu poslúži jeden z dvoch prítomných LAN portov. V prípade výpadku sa modem automaticky prepne na toto pripojenie a vy môžete nerušene pokračovať vo vašej práci. Zaujímavou funkciou je potom podpora VPN servera a VPN klienta, pomocou ktorých môžete vzdialene pristupovať k vašej domácej sieti.

Jednoduchá inštalácia

S inštaláciou a nastavením modemu Asus 4G-AC53U si poradí aj začiatočník. Pre aktiváciu mobilného pripojenia stačí vložiť SIM kartu s dátovým tarifom a modem zapnúť. Asus 4G-AC53U sa okamžite pripojí k sieti daného operátora. Následne vám už len stačí zapnúť prehliadač a užívateľsky prívetivé prostredie vás prevedie jednoduchými krokmi pri nastavení vašej siete. Súčasťou tohto rozhrania je aj rodičovská kontrola, v ktorej môžete spravovať povolený obsah pre jednotlivých užívateľov v sieti a kontrolovať, ako dlho bola sieť jednotlivými užívateľmi využívaná.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac
Frekvencia 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 2
Typ modemu 4G/LTE

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus 4G-AC53U

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené