Asus 4G-N12 B1 čierny


Wi-Fi štandardy: 802.11 b/g/n, Frekvencia: 2,4 GHz, LAN: 1, Typ modemu: 4G/LTE,


Cena 109,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Wi-Fi router Asus 4G-N12 B1 v čiernom prevedení do vašej domácnosti či kancelárie prinesie spoľahlivé 4G LTE mobilné pripojenie pre veľmi vysoké internetové rýchlosti až 150 Mbps. Podporuje bezdrôtové pripojenie v štandarde 802.11 b, g, n na 2,4GHz rozhraní. Pre káblové pripojenie má k dispozícii rozhranie Ethernet. Vo výbave nesmú chýbať bezpečnostné šifrovania, technológia MIMO, UPnP, DHCP, NTP Client, Port Trigger, Virtuálny server, DMZ a systémový denník. Sofistikovaný firewall chráni pred bežnými webovými útokmi a poskytuje kontrolu prístupu používateľov. Jednoduché nastavenie a používanie zvládne každý. Spoľahlivé pokrytie zaistia 4 antény.

Vychutnajte si svoj internet s ultra rýchlym 4G LTE!

ASUS 4G-N12 B1 nie je len obyčajný Wi-Fi router. Stačí vložiť 4G LTE SIM kartu a jeho zabudovaný modem sa pripojí na internet bezdrôtovo prostredníctvom superrýchleho mobilného širokopásmového pripojenia. Môžete si užívať download pri až 150 Mb/s a upload pri až 50 Mb/s bez obáv o kompatibilitu s USB dongle. A vďaka širokému pokrytiu a rýchlosti 300 Mb/s Wi-Fi 802.11n si môžete vychutnať pripojenie 4G LTE na internet všade doma alebo v kancelárii, čo ocenia najmä používatelia v oblastiach, kde sú rýchlosti 4G LTE vyššie než bežné ADSL alebo káblové širokopásmové pripojenie. Praktický a bezdrôtový Asus 4G-N12 B1 vám umožní plynulé streamovanie HD videa a rýchle zdieľanie súborov kdekoľvek. Môže byť dokonca pripojený ku káblovému modemu a poskytnúť tak druhé pripojenie na Internet do zálohy!

3,5X rýchlejší 4G LTE

S Asus 4G-N12 B1 oceníte bleskové rýchlosti najnovšej 4G LTE mobilnej širokopásmovej technológie, najmä ak žijete mimo dosah konvenčného širokopásmového pripojenia. Router podporuje rýchlosť pre download až 150 Mb/s a až 50 Mb/s pre upload.

Bezdrôtový 3G/4G WAN a 300 Mb/s Wi-Fi

Užite si praktickosť bezdrôtového mobilného širokopásmového pripojenia 4G LTE! Asus 4G-N12 B1 má zabudovaný slot pre kartu Micro SIM/USIM, ktorý vám umožní zdieľať mobilné širokopásmové pripojenie prostredníctvom Wi-Fi 300 Mb/s kdekoľvek v domácnosti alebo v kancelárii. Surfujte na webe, sťahujte aplikácie, streamujte médiá a ďalšie — bez chaotických káblov!

Odnímateľné a upgradovateľné 4G LTE antény

Externé mobilné širokopásmové antény fungujú lepšie než interné antény. V interiéri sa najlepší príjem 4G LTE obvykle nachádza v blízkosti okna, ale ak to nie je praktické, môžete jednoducho pridať predlžovací kábel antény vďaka odpojiteľným anténam so štandardnými SMA konektormi.

Jednoduchá inštalácia

Pripojenie Asus 4G-N12 B1 vyžaduje len dva kroky:

  1. Vložte svoju 4G LTE Micro-SIM kartu a zapnite Asus 4G-N12 B1.
  2.  Automaticky sa pripojí k príslušnej mobilnej sieti. Ste pripojení!

Sledujte a spravujte svoj mesačný limit dát

Obmedzte využitie dát podľa vášho mesačného limitu. UI zobrazí varovnú červenú farbu a preruší pripojenie na internet, ak vaše využitie dát dosiahne stanovené úrovne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 b/g/n
Frekvencia 2,4 GHz
LAN 1
Typ modemu 4G/LTE

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus 4G-N12 B1 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené