Asus Cerberus V2 (červený)

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Herný headset ASUS Cerberus V2 v červenej farbe sa vyznačuje exkluzívnymi ovládačmi 53 mm Asus Essence, ktoré poskytujú neuveriteľnú kvalitu zvuku. Disponuje vynovenou čelenkou z nerezovej ocele s dlhšou životnosťou. Ozdobné náušníky zlepšujú pohodlie a zvukovú izoláciu. Duálny mikrofón zachytí jasný zvuk ako pre hranie hier či obyčajné zvukové úlohy. Impedanciu slúchadiel tvorí 32 ohmov. Ich frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz. Konektivitu zaistí 1,2m kábel s 3,5mm jackom.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Hlboké basy a vylepšený komfort

Ocenené herné slúchadlá ASUS Cerberus V2 sú ešte vylepšené. S exkluzívnym ovládačom Asus Essence, celkom novú čelenku z nerezovej ocele a obrúčami pre uši, ponúka headset lepší zvukový výkon s bohatšími, silnejšími basmi a pohodlnejším dizajnom. Okrem hier, štýlové vzhľadu a duálnych mikrofónov je príslušenstvo ASUS Cerberus V2 skvelým spoločníkom pri počúvaní hudby na cestách.

Exkluzívne ovládače 53 mm ASUS Essence

Exkluzívne ovládače ASUS Essence prinášajú herný zvuk na celkom novú úroveň a plne vás vtiahnu do hry živými zvukovými efektmi. Inžinieri spoločnosti ASUS znížili veľkosť ovládačov z 60 mm v pôvodnom Cerberovi na 53 mmASUS Cerberus V2, čo umožnilo zväčšiť komory pre bohatší a prirodzenejší zvuk. V kombinácii so širokou frekvenčnou odozvou ovládačov, ktorá prináša hlboké basy a detailné stredové a vysoké rozmedzie, je ASUS Cerberus V2 nielen skvelý pre hranie, ale i pre počúvanie hudby.

Odolný a trvanlivý dizajn

Čelenka ASUS Cerberus V2 bola prepracovaná, aby odolala i tomu najintenzívnejšiemu hernému zápalu. Jej konštrukcia bola vyrobená zo spoľahlivej nerezovej ocele. Tento nový dizajn je o 70 % odolnejší než originálny Cerberus, pritom však o 60 % ľahší a 50 % tenší, takže je pohodlnejší a vhodnejší pre dlhé hranie a počúvanie hudby na cestách.

Dokonale vám padnú

Ušné obruče zaistia o 50 % lepšiu hlukovú izoláciu. ASUS Cerberus V2 má celkom nové ušné obruče, ktoré poskytujú o 30 % väčšiu plochu pokrytia a o 50 % lepšiu zvukovú izoláciu, aby vás pohodlnejšie vtiahli do hry.

Duálne mikrofóny

Vynikajúci spoločník pre vaše hry i komunikáciu na cestách.ASUS Cerberus V2 je dômyselne navrhnutý s dvoma mikrofónmi: odnímateľným mikrofónom, ktorý poskytuje jasnú komunikáciu pri hre, a mikrofónom, ktorý je vhodný pre telefónne hovory a ďalšie každodenné úlohy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 40 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 124 mm
Výška: 260 mm
Hmotnosť: 520 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 40 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: 90YH015R-B1UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore