Asus Cerberus V2 (červený)

Zobraziť


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000 Hz, Citlivosť: 40 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack Viac info


Cena 62,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,26 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Herný headset ASUS Cerberus V2 v červenej farbe sa vyznačuje exkluzívnymi ovládačmi 53 mm Asus Essence, ktoré poskytujú neuveriteľnú kvalitu zvuku. Disponuje vynovenou čelenkou z nerezovej ocele s dlhšou životnosťou. Ozdobné náušníky zlepšujú pohodlie a zvukovú izoláciu. Duálny mikrofón zachytí jasný zvuk ako pre hranie hier či obyčajné zvukové úlohy. Impedanciu slúchadiel tvorí 32 ohmov. Ich frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz. Konektivitu zaistí 1,2m kábel s 3,5mm jackom.

Hlboké basy a vylepšený komfort

Ocenené herné slúchadlá ASUS Cerberus V2 sú ešte vylepšené. S exkluzívnym ovládačom Asus Essence, celkom novú čelenku z nerezovej ocele a obrúčami pre uši, ponúka headset lepší zvukový výkon s bohatšími, silnejšími basmi a pohodlnejším dizajnom. Okrem hier, štýlové vzhľadu a duálnych mikrofónov je príslušenstvo ASUS Cerberus V2 skvelým spoločníkom pri počúvaní hudby na cestách.

Exkluzívne ovládače 53 mm ASUS Essence

Exkluzívne ovládače ASUS Essence prinášajú herný zvuk na celkom novú úroveň a plne vás vtiahnu do hry živými zvukovými efektmi. Inžinieri spoločnosti ASUS znížili veľkosť ovládačov z 60 mm v pôvodnom Cerberovi na 53 mmASUS Cerberus V2, čo umožnilo zväčšiť komory pre bohatší a prirodzenejší zvuk. V kombinácii so širokou frekvenčnou odozvou ovládačov, ktorá prináša hlboké basy a detailné stredové a vysoké rozmedzie, je ASUS Cerberus V2 nielen skvelý pre hranie, ale i pre počúvanie hudby.

Odolný a trvanlivý dizajn

Čelenka ASUS Cerberus V2 bola prepracovaná, aby odolala i tomu najintenzívnejšiemu hernému zápalu. Jej konštrukcia bola vyrobená zo spoľahlivej nerezovej ocele. Tento nový dizajn je o 70 % odolnejší než originálny Cerberus, pritom však o 60 % ľahší a 50 % tenší, takže je pohodlnejší a vhodnejší pre dlhé hranie a počúvanie hudby na cestách.

Dokonale vám padnú

Ušné obruče zaistia o 50 % lepšiu hlukovú izoláciu. ASUS Cerberus V2 má celkom nové ušné obruče, ktoré poskytujú o 30 % väčšiu plochu pokrytia a o 50 % lepšiu zvukovú izoláciu, aby vás pohodlnejšie vtiahli do hry.

Duálne mikrofóny

Vynikajúci spoločník pre vaše hry i komunikáciu na cestách.ASUS Cerberus V2 je dômyselne navrhnutý s dvoma mikrofónmi: odnímateľným mikrofónom, ktorý poskytuje jasnú komunikáciu pri hre, a mikrofónom, ktorý je vhodný pre telefónne hovory a ďalšie každodenné úlohy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20 -20000 Hz
Citlivosť 40 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Asus Cerberus V2 (červený)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tatiana

19. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Uplna spokojnost


Janka

13. 9. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon