Asus DSL-N16 - Wi-Fi Router

Cena:
45,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,92 €

POPIS PRODUKTU

Nový modemový router DSL-N16 od spoločnosti ASUS kombinuje vysokorýchlostný modem pre klasické pripojenie s wi-fi routerom, pričom je kompatibilný s väčšinou pripojení typu DSL. Nerobí mu problém kompatibilita s klasickým ADSL, ale ani s ADSL2/ ADSL2+ či najnovším a stále rozšíriteľným VDSL. Je preto možné ho využiť pri službách využívajúcich ako klasické tak aj optické káble. Určite s ním v budúcnosti nebudete musieť investovať do ďalších vylepšení, nakoľko má pre svoj ďalší postup a vývoj veľkú rezervu. Umožňuje vám nastaviť až 4 samostatné SSID identifikátory, vďaka ktorým bude Vaša wi-fi sieť bezpečná a flexibilná. Vlastní porty Fast Ethernet pre spoľahlivejšie a rýchlejšie drôtové pripojenie k internetu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 23 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Router RT-N18U sa pýši maximálne špičkovými hardvérovými špecifikáciami. 800 MHz procesor s vysokou frekvenciou zaisťuje rýchly a bezproblémový výkon USB a WAN do LAN, zatiaľ čo technológia TurboQAM™ zvyšuje rýchlosť v pásme 2,4 GHz z 450 Mb/s na 600 Mb/s, čo zodpovedá 33 % zvýšeniu. 128 MB pamäte typu Flash a 256 MB pamäte RAM sú zárukou obrovského dátového kanálu pre až 300 000 dátových relácií a možnosti multitaskingu, čo z routera robí ideálnu voľbu pre hranie alebo sieťové prostredia s vysokou záťažou. Energeticky účinný procesor založený na technológii ARM znižuje spotrebu energie, takže vám pomôže ušetriť

Základné parametre

 • Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n
 • Frekvencia: 2,4 GHz
 • LAN: 1

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Flexibilita s pripojením k internetu pomocou rozhraní DSL a Ethernet

Router DSL-N16 môžete podľa potreby používať ako DSL modem s Wi-Fi routerom alebo ako samostatný Wi-Fi router. A vďaka možnosti prepínať v okamihu medzi jednotlivými pripojeniami, ak jedno z nich zlyhá (a po jeho obnovení sa k nemu opäť vrátiť) alebo možnosti kombinovať niekoľko pripojení pre väčšiu šírku pásma je ideálnym riešením pre spoľahlivé a vždy dostupné pripojenie k internetu. Router DSL-N16 ponúka dva spôsoby pripojenia k internetu. Na výber máte DSL a softvérové rozhranie Ethernet WAN.

Nastavte router za 30 sekúnd

Nastavte svoj router ASUS jednoducho, a to pomocou smartfónu, tabletu či počítača v priebehu iba 30 sekúnd a v iba 3 jednoduchých krokoch. Stačí len pripojiť káble k routeru, otvoriť webový prehliadač a riadiť sa pokynmi sprievodcu inštaláciou, ktorý vás za okamih po zadaní hesla/ID pripojí k internetu. 

S rozhraním ASUSWRT máte dokonalú kontrolu a optimalizáciu

V intuitívnom používateľskom rozhraní ASUSWRT nájdete všetky funkcie pre nastavenie, monitorovanie a správu siete aj pripojených aplikácií na jedinom mieste. Užitočné funkcie ako nastavenie v priebehu 30 sekúnd, detekcia niekoľkých zariadení a flexibilné nastavenie umožňujú využívať sieť naozaj naplno. Nové používateľské rozhranie ASUSWRT teraz ponúka špeciálne DSL nástroje, ktoré zobrazujú odstup signál-šum v dB, čo umožňuje kontrolovať stabilitu DSL pripojenia. Monitorovanie sieťovej prevádzky DSL zobrazuje prichádzajúce a odchádzajúce dáta v sieti WAN, káblovej a 2,4 GHz bezdrôtovej sieti, zatiaľ čo funkcia DSL Feedback umožňuje vytvárať poznámky, návrhy alebo hlásiť problémy s pripojením ako spätnú väzbu priamo pracovníkom technickej podpory pomocou automaticky generovaných protokolov DSL. 

 

Podpora servera VPN a klienta VPN pre dokonalé zabezpečenie a súkromie

Router DSL-N16 ponúka jednoduché nastavenie VPN servera a VPN klienta na zaistenie zabezpečeného a súkromného prístupu k domácej sieti alebo k internetu. Server VPN s podporou protokolu PPTP možno jednoducho nastaviť bez toho, aby bolo potrebné používať platené služby VPN alebo samostatný VPN server. Router DSL-N16 zároveň dokáže premeniť zariadenia pripojené k sieti na klienty VPN, a to prostredníctvom protokolov PPTP a L2TP bez nutnosti inštalovať ďalší VPN softvér. Tento viacúčelový modem tiež podporuje IPTV.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvencia: 2,4 GHz
Typ modemu: DSL

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 2,4 GHz

Konektivita

WAN: 1

Ďalšie parametre

Typ modemu: DSL
Typ produktu: Modem
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 300 Mbps

Ostatné

Kód produktu: 90IG02C0-BM3100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore