Asus EA-AC87 WiFi access point vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
112,00 €

Pôvodná cena 155,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,24 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Access point ASUS EA-AC87 ponúka funkciu multimediálneho mosta a prístupového bodu s prenosom dát v pásme 5 GHz až 1734 MB/s. Zariadenie disponuje štyrmi výkonnými anténami na príjem dát a štyrmi anténami na odosielanie dát. Pri svojom plnom využití plynule streamovať dve 4K videá. O kvalite signálu vás budú informovať LED indikátory na zariadení. Funkcia ASUS AiRadar inteligentne zvyšuje výkon bezdrôtového signálu.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 28 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Vysokorýchlostné zariadenie 2v1

ASUS EA-AC87 je zariadením 2v1 (multimediálny most a prístupový bod) typu Wireless-AC1800 s konfiguráciou antén 4×4, ktoré ponúka neuveriteľnú rýchlosť prenosu dát 1734 Mb/s, ktorá je vyššia než v prípade káblového pripojenia, lepšie pokrytie signálom prostredníctvom konfigurácie antén 4×4 (4 antény na príjem a 4 antény na odosielanie dát) a najnovšiu technológiu MU-MIMO1 zaisťujúcu vysoký výkon všetkých pripojených zariadení – to všetko v jednom perfektne navrhnutom zariadení. EA-AC87 predstavuje najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob, ako zvýšiť výkon vašej súčasnej bezdrôtovej siete a premeniť vaše ethernetové zariadenia na bezdrôtové!

 

Konfigurácia antén 4×4 s funkciou AiRadar 

ASUS EA-AC87 so štyrmi výkonnými anténami na príjem dát a štyrmi anténami na odosielanie dát (4×4) ponúka v režime prístupového bodu pokrytie bezdrôtovým signálom na ploche až 465 m2, takže je ideálne na použitie vo veľkých domoch alebo viacpodlažných budovách. Okrem toho funkcia ASUS AiRadar inteligentne zvyšuje výkon bezdrôtového signálu pomocou technológie na univerzálne prispôsobenie vyžarovacieho diagramu pre štandard 802.11ac, účinného zosilnenia a jedinečnej funkcie na jemné doladenie ASUS RF. Testovanie preukázalo, že zariadenie ASUS EA-AC87 vám umožní pri svojom plnom využití plynule streamovať dve 4K videá.

 

Režim multimediálneho mosta

Zariadenie ASUS EA-AC87 je kompatibilné s akýmkoľvek zariadením podporujúcim ethernetové pripojenie vrátane inteligentných televízorov, multimediálnych prehrávačov a počítačov. Pri spárovaní zariadenia ASUS EA-AC87 s routerom RT-AC87U možno dosiahnuť vyššie rýchlosti bezdrôtového prenosu než v prípade káblového pripojenia – a to bez použitia nevzhľadných káblov a s možnosťou dosiahnutia maximálneho výkonu všetkých pripojených zariadení vďaka technológii MU-MIMO, ktorá bude už čoskoro k dispozícii. K väčšiemu pohodliu prispieva takisto funkcia WPS (Wi-Fi Protected Setup), ktorá umožňuje jednoducho a bezpečne pripojiť bezdrôtové zariadenia obyčajným stlačením tlačidla.

 

Režim prístupového bodu

So zariadením EA-AC87 možno rozšíriť jednopásmový router (2,4 GHz) o rýchlu a stabilnú sieť pracujúcu v pásme 5 GHz, ktorá ponúka rýchlosť až 1734 Mb/s umožňujúcu plynulé hranie online hier, streamovanie 4K videí a rýchlejšie sťahovanie. V prípade existujúcej siete využívajúcej pásmo 5 GHz pridá zariadenie EA-AC87 ďalšiu sieť podporujúcu pásmo 5 GHz, takže môžete pripojiť ešte viac zariadení a vykonávať ešte efektívnejší bezdrôtový multitasking!

 

Indikátory kvality signálu

V režime multimediálneho mosta LED indikátory na prednej strane zariadenia EA-AC87 prehľadne znázorňujú kvalitu signálu v pásme 5 GHz, takže môžete upraviť polohu routera alebo zariadenia EA-AC87 tak, aby ste dosiahli najlepší príjem Wi-Fi signálu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Frekvencia: 5 GHz
LAN: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 5 GHz
Šifrovanie: WPA2-PSK, WPA-PSK

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 160 mm
Výška: 40 mm
Dĺžka: 160 mm
Hmotnosť: 480 g

Obsah balenia

Obsah balenia: AP,CD, dipólová anténa × 4

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
LAN: 5

Prenos dát

Prenosová rýchlosť: 1734 Mbps

Ďalšie parametre

Typ produktu: Acess point
Prechodná zásuvka: Ne

Ostatné

Kód produktu: 90IG01A0-BM9000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore