ASUS ROG Centurion

Cena:
249,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herný headset ASUS ROG Centurion v čiernom prevedení disponuje 10 výkonnými samostatnými meničmi so ESS zosilňovačom, ktoré sprostredkujú verný 7.1 kanálový priestorový zvuk. Štýlový dizajn doplní svietiace logo ROG so statickými i pulzujúcimi efektmi. Mäkké náušníky potiahnuté kožou spolu s polstrovanou čelenkou zabezpečia vysoký komfort pri nosení. Pre nerušenú komunikáciu je set vybavený digitálnym mikrofónom s účinným potlačením okolitého hluku. Nástroj ASUS Sonic Studio umožní jednoduché prispôsobenie zvuku presne podľa vašich potrieb. vďaka Súčasťou balenia je USB audio stanica pre jednoduché ovládanie aj počas hry a praktický stojan pre uchovávanie slúchadiel. Na pripojenie poslúži USB kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Herný headset ASUS ROG Centurion

  • 5 výkonných samostatných neodymových meničov v každom slúchadle - 40 mm predný, 40 mm subwoofer, 30 mm stredový, 20 mm bočný, 20 mm zadný
  • 7.1 kanálový priestorový zvuk
  • Digitálny mikrofón s účinným potlačením okolitého hluku
  • ESS zosilňovač na Hi-Fi úrovni
  • Sonic Studio pre komplexné nastavenie zvuku
  • Dve sady vymeniteľných ušných nástavcov
  • Svietiace logo ROG s možnosťou nastavenia rôznych svetelných efektov
  • USB audio stanica pre jednoduché ovládanie so 4 profilmi pre rôzny herný zvuk
  • Exkluzívny ROG stojan na zavesenie headsetu

7.1 priestorový zvuk

Každý náušník slúchadiel ASUS ROG Centurion je vybavený 5 samostatnými neodymovými meničmi, ktoré sú zárukou podmanivého 7.1 – kanálového zvuku. Ich dômyselné umiestnenie a presná mechanika komôr posúvajú reprodukciu zvuku na novú úroveň. Pri hraní začujete každý výstrel a kroky blížiacich sa nepriateľov, vďaka čomu získate výhodu. Realistické akustické podanie vás vtiahne priamo do deja hry a vy sa tak budete cítiť ako v kabíne závodného auta či uprostred bojiska. 

Realistický herný zážitok

Vývojári zo spoločnosti ASUS vybavili herný headset zabudovaným ESS zosilňovačom na Hi-Fi úrovni s cieľom ponúknuť vám mimoriadne jasný a ohromujúci herný výkon. Spolu s externou riadiacou jednotkou, ktorá funguje presne ako zvuková karta, dosiahnu slúchadlá vylepšené zvukové podanie a optimalizovaný výkon. Tak bude zvuk ešte brilantnejší a pri hraní hier i počúvaní hudby ešte vyváženejší.

Maximálny komfort

Pre dosiahnutie maximálneho pohodlia pri herných maratónoch disponujú slúchadlá ľahkou konštrukciou a polstrovanou čelenkou, ktorá bola testovaná za použitia rôznych typov hláv. Aby boli uspokojené preferencie väčšiny hráčov, prichádza headset s dvoma setmi extra mäkkých náušníkov - s náušníkmi z pamäťovej peny a náušníkmi z vysoko priedušnej proteinovej kože. Obe poskytnú vysoké pohodlie aj pri dlhšom nosení, výber je na vás.

USB audio stanica

Získajte kontrolu nad zvukom a jeho vlastnosťami vďaka USB audio stanice, s ktorou sú slúchadlá dodávané. Tá funguje ako USB zvuková karta, pričom využíva technológiu účinného potlačenia hluku prostredia (ENC). Disponuje funkciou plug-and-play pre jednoduché zapojenie a využíva profily pre rôzne herné zvuky a zosilňovač slúchadiel. Samostatný reproduktorový výstupný konektor umožní ľahké prepínanie zvukového výstupu zo slúchadiel do reproduktorov bez toho, aby ich bolo potrebné odpájať.

Digitálny mikrofón

Užite si krištáľovo čistú komunikáciu so spoluhráčmi skrz jednosmerný digitálny mikrofón s algoritmom pre optimalizované spracovanie zvuku. Oproti štandardným analógovým mikrofón ponúkne podstatne vyššiu úroveň čistoty zvuku, ktorú oceníte pri hraní akčných scén v multiplayer móde. Výhodou je tiež pôsobivý pomer signál-šum, vysoká citlivosť a rozšírená širokopásmová frekvenčná odozva. Sklopný mechanizmus a flexibilná konštrukcia, ktorou sa vyznačuje, umožní jednoduché nastavenie v požadovanej polohe podľa aktuálnej potreby.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 26 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 330 mm
Výška: 185 mm
Hmotnosť: 520 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 26 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Dĺžka kábla: 3 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: 90YH00J1-M8UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore