Asus ROG Cetra čierne

Cena:
109,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herné slúchadlá s integrovaným mikrofónom Asus ROG Cetra v čiernom vyhotovení a červeným LED podsvietením sú vďaka káblu s USB-C konektorom kompatibilné so smartfónmi, tabletmi, počítačmi aj s hernou konzolou Nintendo Switch. Kvalitný zvuk sprostredkujú 10 mm meniče Asus Essence s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 40 kHz a impedanciou 16 ohmov. Herné slúchadlá disponujú technológiou ANC, Ambientným režimom aj praktickým ovládaním na kábli. Nastavenie zvuku a zvukové profily pre rôzne typy hier vytvoríte v softvéri Armoury II.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Pohodlné nosenie a jednoduchý prístup k ovládacím prvkom

Ergonomický dizajn slúchadiel Asus ROG Cetra poskytuje pohodlie a vysokú izoláciu proti hluku. Tvar ušného špuntu je mierne naklonený dopredu a disponuje malou vypuklinou na svojej základni, aby špunty bezpečne držali v uchu. Vďaka ovládaniu na kábli máte takmer okamžitý prístup k nastaveniu hlasitosti, k spusteniu alebo pozastaveniu prehrávania a tiež môžete aktivovať režimy ANC a Ambient.

Praktická výbava

Herné slúchadlá s integrovaným mikrofónom Asus ROG Cetra majú čierne vyhotovenie doplnené o červené LED podsvietenie. Disponujú technológiou ANC (Active Noise Cancellation), ktorá blokuje neželané zvuky z okolia a poskytuje prirodzenejší zvukový zážitok. K dispozícii je tiež Ambientný režim, ktorý okamžite vypne potlačenie šumu a umožní vám počuť zvuky z okolia bez toho, aby ste museli vyberať slúchadlá z uší.

10 mm meniče Asus Essence

Exkluzívne meniče Asus Essence s priemerom 10 mm poskytnú optimalizovaný herný zvuk a neuveriteľné basy. Disponujú frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 40 kHz a impedanciou 16 ohmov.

Softvér Armoury II

Softvér Armoury II ponúka rozsiahle ovládacie prvky a intuitívne používateľské rozhranie. Jednoducho si v ňom prispôsobíte slúchadla Asus ROG Cetra podľa svojich predstáv. Získate plnú kontrolu nad ovládaním zvuku a vytvoríte zvukové profily pre rôzne typy hier, ako sú FPS strieľačky alebo závodné hry.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000
Citlivosť: 40 dB
Impedancia: 16 ohm
Štýl nosenia: do uší
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 16 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 26 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000
Citlivosť: 40 dB
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,25 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: 90YH01I0-B2UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore