Asus ROG Delta Core

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000 Hz, Citlivosť: 40 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack Viac info


Cena 69,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Asus ROG Delta je vynikajúci herný headset, ktorý vás dokonale vtiahne do deja každej hry. Tento headset je vybavený 3,5 mm konektorom, takže je kompatibilný so širokou škálou zariadení a platforiem vrátane PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, možno ho pripojiť aj k mobilným zariadením. Hlavnou prednosťou sú ergonomické ušné nástavce, ktoré dokonale padnú na vaše uši, a navyše sú vzduchotesné. O tvorbu kvalitného zvuku s čistými výškami a hlbokými basmi sa postarajú dva 50mm neodymové meniče. Frekvenčný rozsah je 20 Hz - 40 kHz a citlivosť -40 dB. Nechýba ani mikrofón, ktorý zaznamená váš hlas čisto a jasne. Asus ROG Delta je tak pripravený aj na dlhé a náročné multiplayerové bitky.

Vtiahne vás do deja

Asus ROG Delta vás zaujme nielen svojím štýlovým herným dizajnom a kvalitným spracovaním, ale aj prvotriednou kvalitou zvuku, ktorá vás doslova vtiahne do deja vašej obľúbenej hry. Headset je vybavený 1,5 metra dlhým káblom 3,5 mm konektorom, takže ho možno pripojiť takmer k akémukoľvek mobilnému zariadeniu. Samozrejme je tiež kompatibilný s počítačmi a hernými konzolami PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Perfektný zvuk si tak budete môcť užívať bez ohľadu na zariadenie a žánre hry.

Kvalitný zvuk vo vysokom rozlíšení

Za produkciou zvuku stojí kvalitné neodymové meniče ASUS Essence, ktoré sa postarajú o tvorbu veľmi pekného zvuku s hlbokými basmi a čistými výškami. Tieto meniče navyše využívajú technológiu smerovaného zvukového signálu. Táto technológia oddeľuje zvuky vo vysokých, stredných a nízkych pásmach tak, aby nedochádzalo k rušeniu a aby bol produkovaný zvuk čo najčistejšie. Ďalšou výhodou týchto meničov je široký frekvenčný rozsah 20 Hz - 40 kHz. Vďaka tomu headset ponúkne veľmi hlboké basy, ktoré dokonale vystihnú každý herný žáner.

Dvojica nástavcov

Meniče sú uložené v špeciálne navrhnuté vzduchotesnej komore, ktorá zabezpečuje lepšiu izoláciu pred okolitým hlukom a umožní vám nerušené hranie alebo počúvanie hudby. V balení nájdete aj dva typy ušných nástavcov, ktoré môžete meniť podľa potreby. Prvými nadstavcami sú ROG Hybrid, ktoré kombinujú kožou a sieťovinu. Tieto nástavce sú širšie a priedušnejšie, takže sú vhodné pre dlhodobejšie hranie. Druhé nástavce sú vyrobené z kože, sú užšie a mäkšie, takže je oceníte predovšetkým pri kratšom používaní alebo pri počúvaní hudby.

Perfektná ergonómia

Pri vývoji headsetu bol kladený dôraz nielen na kvalitu zvuku, ale aj na celkové prevedenie a ergonómiu, ktorá zaistí pohodlné využívanie. Náušníky sú tvarované do tvaru písmena "D", čo oproti oválnym viac zodpovedá tvarom ľudských uší. Zvukové komory sú navyše naklonené o 12°, čo zodpovedá prirodzenému sklonu našich uší. Vďaka tomu bude zvuk lepšie prenikať priamo do zvukovodov a vy si tak zvuk vychutnáte v jeho plnej kvalite bez odrazov a skreslenia.

Jednoduché ovládanie a kvalitný mikrofón

Ďalším skvelým prvkom tohto headsetu je jednosmerný boomový mikrofón. Je špeciálne odladený tak, aby dokonale zachytil váš hlas. Vďaka takto nastavenému mikrofónu bude komunikácia s vašimi spoluhráčmi na vysokej úrovni aj počas tej najväčšej bitky. Mikrofón je navyše odnímateľný, takže môžete headset využívať napríklad aj na cestách bez obavy jeho poškodenia. Headset je vybavený tiež ovládacím kolieskom, ktoré vám umožnia regulovať hlasitosť. Blízko kolieska sa tiež nachádza tlačidlo pre aktiváciu alebo deaktiváciu mikrofónu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 40000 Hz
Citlivosť 40 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus ROG Delta Core

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené