Asus Rog Delta White, biely

Cena:
179,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus Rog Delta White si vás získajú svojim jedinečným dizajnom s AURA RGB LED podsvietením a podmanivým zvukom priamo do vašich uší. Slúchadlá sú vybavené prevodníkom ESS 9218 Quad-DAC a 50mm meničmi Asus Essence s technológiou Audio Signal Diversion, ktorá sa postará o presné podanie kvalitných tónov zvuku. Jeho frekvenčný rozsah tvorí 20 Hz až 40 Hz, impedanciu 32 Ohmov a citlivosť 127 dB. Pre komunikáciu so spoluhráčmi využijete odpojiteľný mikrofón s citlivosťou -40 dB. Pre pripojenie má headset k dispozícii 1,5m kábel s konektorom USB-C alebo USB 2.0. Slúchadlá sú vhodné pre PC, PS4, Nintendo Switch a mobilné zariadenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %
Popis produktu

Zvuk do detailov

Herný headset Asus Rog Delta White poskytuje bezstratové spracovanie zvuku, vďaka prevodníkom ESS 9218 Quad-DAC. Tie kombinujú 4 signály, ktoré sú následne produkované do čistého zvuku s pôsobivým 127 dB SNR. V každej hre tak dokážete presne odhadnúť vzdialenosť nepriateľa, smer krokov, miesto streľby a omnoho viac.

Čisté výšky a hlboké basy

V headsete Asus Rog Delta White sa nachádzajú exkluzívne 50mm meniče Asus Essence, ktoré sú vylepšené technológiou Audio Signal diversion. Vďaka tejto technológii je eliminované nežiadúce rušenie medzi šírkami pásma pri delení vysokých, nízkych a stredných frekvencií. Meniče poskytujú frekvenčný rozsah od 20 Hz do 40 kHz, takže započujete každá detail. Optimalizovaný herný zvuk sa postará o pohlcujúci akustický zážitok.

Herný dizajn

Tieto slúchadlá Asus Rog Delta White si vás získajú už na prvý pohľad svojim jednoduchým prevedením v bielej farbe a netradičným tvarom. K dispozícii má podsvietenie Aura RGB s možnosťou nastavenia z 16,8 milióna farebných kombinácii a desiatich prednastavených svetelných efektov. Vytvorte si vlastný dizajn headsetu v takej farbe na akú máte práve náladu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000
Citlivosť: 40 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 387 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000
Citlivosť: 40 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90YH02HW-B2UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore