Asus ROG G703GXR-EV003T sivý

Záruka proti náhodnému poškodeniu po registrácii
Kúpte si Microsoft 365 spolu s týmto produktom a získajte ho bezplatne na ďalšie 3 mesiace

Cena:
3 499,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 69,98 €

POPIS PRODUKTU

Herný notebook Asus ROG G703GXR-EV003T disponuje 6-jadrovým procesorom Intel Core i7-9750H so základnou frekvenciou 2,6 GHz, 32 GB operačnou pamäťou RAM a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB GDDR6. Priestor na uloženie dát poskytne M.2 SSD disk s kapacitou 512 GB aj 1 TB HDD disk. Zobrazenie obsahu má na starosti 17,3" IPS displej s rozlíšením 1920x1080 pixelov, jasom 300 nitov a 144 Hz obnovovacou frekvenciou. K dispozícii je podsvietená klávesnica a čítačka SD kariet. Konektivitu zabezpečia rozhrania USB 3.1 typ C, 3x USB 3.1 typ A, mini DisplayPort, HDMI, RJ-45 aj bezdrôtové technológie Wi-Fi a Bluetooth. Notebook má predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Výkon

Niekoľko úloh naraz rýchlo zvládnete vďaka 6-jadrovému procesoru Intel Core i7-9750H so základnou frekvenciou 2,6 GHz, ktorý spolupracuje s až 32 GB operačnou pamäťou RAM. Grafickú stránku systému zabezpečí výkonná samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 s 8 GB GDDR6 pamäťou. K dispozícií je 512 GB M.2 SSD disk aj 1 TB HDD disk. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Windows 10 Home

Inovatívny chladiaci systém

Chladiaca sústava výrazne predlžuje životnosť a pomáha komponentom dosiahnuť stabilný výkon. Systém ADC má dva vyhradené tunely, cez ktoré odvádza prachové častice a nečistoty z tela zariadenia. Dva ventilátory s párom medených tepelných rúrok nezávisle od seba chladia procesor a grafickú kartu. Rýchlosť ventilátorov sa automaticky nastavuje podľa teploty CPU a GPU. Tiež môžete manuálne prepínať medzi režimami Overboost, Balanced a Silent.

17,3" IPS displej

Displej s uhlopriečkou 17,3" zobrazí obsah v rozlíšení 1920x1080 pixelov. Plynulé vykresľovanie zabezpečí 144 Hz obnovovacia frekvencia a 3 ms doba odozvy. K dispozícií je aj technológia NVIDIA G-Sync, ktorá zosynchronizuje obnovovaciu frekvenciu obrazovky s grafickou kartou. IPS panel so širokými horizontálnymi aj vertikálnymi pozorovacími uhlami zobrazuje všetky farby sRGB spektra. 

HyperStrike klávesnica 

HyperStrike klávesnica má prepracované rozloženie, zvýraznenú skupinu kláves WASD a sedem klávesových skratiek, ktoré poskytnú rýchly prístup k ovládaniu hlasitosti, mikrofónu, aplikáciám Xbox Game Bar, Armoury Crate a Xsplit Gamecaster. Klávesnica tiež disponuje technológiami Overstroke a N-Key rollover, ktorá sa postará o okamžité zaznamenanie všetkých kláves, aj keď sú stlačené súčasne. Každá klávesa so zdvihom 2,5 mm je osadená na spínači s výdržou 20 miliónov stlačení. 

Podsvietenie Aura Sync

Vďaka technológií Aura Sync si môžete slobodne prispôsobovať a synchronizovať svetelné efekty s rôznymi perifériami tak, aby ste dosiahli jednotný vzhľad. Vašu hráčsku osobnosť vyjadríte prostredníctvom širokého spektra farieb a deviatich svetelných režimov. 

Vylepšený zvuk

Prenosný počítač Asus ROG G703 s patentovanou architektúrou HyperStream DAC poskytne bohatý a podrobný zvuk, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších audio priaznivcov. Dokonale vyvážené zvukové spektrum od nízkych až po vysoké frekvencie zabezpečia dva veľké 4,5W basové reproduktory aj dva 2W výškové reproduktory umiestnené pod displejom. Inteligentná technológia zosilovačov chráni reproduktory a súčasne zvyšuje hlasitosť v hre až o 200%. Audio softvér Sonic Studio III simuluje 7.1 kanálový priestorový zvuk pre pohlcujúci a presný 3D zážitok aj na štandardných stereofónnych slúchadlách.

Konektivita

Notebook má široké možnosti pripojenia. K dispozícií sú rozhrania USB 3.1 typ C, mini DisplayPort a HDMI pre externé displeje, ktoré podporujú 4K UHD rozlíšenie pri 60 Hz obnovovacej frekvencii. Nechýbajú ani tri porty USB 3.1 typ A na pripojenie rôznych herných periférií alebo bezdrôtová technológia Bluetooth vo verzií 5.0. Pripojenie k sieti zabezpečí Wi-Fi 802.11ac a Gigabit LAN.

Softvér Armoury Crate

Softvér Armoury Crate ponúka prepracované ovládanie. V ňom si vyhľadáte informácie o systéme, upravíte zvuk a podsvietenie aj nadefinujete a prispôsobíte profily. Tie automaticky vykonajú úpravy pri spustení obľúbených titulov. Armoury Crate môžete prepojiť s vaším mobilným zariadením naskenovaním QR kódu. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iOperačná pamäť RAM: 32 GB
Názov procesoru: Intel Core i7-9750H
GPU: NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
HDMI port: Áno
Počet USB-C (3.0/3.1/3.2): 1
Port Ethernet: Ano
Wi-Fi štandardy: 802.11ac

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 319 mm
Výška: 47 mm
Dĺžka: 425 mm
Hmotnosť: 4,7 Kg
Šasi: kombinované

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Áno
Webkamera: Nie
Optická mechanika: Ne
Podsvietená klávesnica: Áno

Procesor

Typ procesora: Intel Core i7
iFrekvencia procesora: 2,6 GHz
Verzia procesora: 9750H
iPočet jadier procesora: 6
Názov procesoru: Intel Core i7-9750H

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: matný
iUhlopriečka: 17,3 "
Rozlíšenie displeja: FHD

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 32 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
Kapacita SSD: 512 GB
Typ disku: HDD + SSD

Grafika

iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: Nvidia GeForce RTX 2080
Pamäť sam. Grafickej karty: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB

Ostatné

Kód produktu: G703GXR-EV003T

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore