Asus ROG Gladius II Origin ružová

Cena:
79,90 €

Pôvodná cena 89,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Výkonná herná myš Asus ROG Gladius II Origin v ružovom ergonomickom prevedení je určená pre pravákov. Je vybavená optickým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 12 000 DPI pre presné a precízne snímanie a 6 programovateľnými tlačidlami. Tlačidlá myši disponujú odolnými spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov stlačení. Výsuvný mechanizmus vymeniteľných spínačov ROG umožní rôzne nastavenia prítlaku pri kliknutí. Súčasťou je štýlové podsvietenie Aura RGB s podporou Aura Sync pre synchronizáciu s ostatným príslušenstvom. K zariadeniam sa myš pripojí pomocou odnímateľného USB kábla – v balení sa nachádza 1x 2 m opletený kábel a 1x 1 m gumový kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %
Popis produktu

Porazte všetkých herných súperov

Presná herná myš ROG Gladius II Origin disponuje precíznym optickým senzorom s rozlíšením 12 000 DPI, ktoré je možné pomocou dpi tlačidla nastaviť v niekoľkých úrovniach a tak zvoliť to pravé pre jednotlivé herné žánre. Vďaka skrolovaciemu koliesku s integrovaným kodérom Alps získate okamžitú a jasnú odozvu. Pri akčných herných súbojoch sa tak myš vo vašej ruke premení na skutočnú zbraň, ktorou porazíte každého herného protivníka a dosiahnete vytúžené víťazstvo.

Pohodlné a odolné vyhotovenie

Ergonomické prevedenie myši určené pre pravákov zaistí vysoký komfort i pri predĺžených herných akciách a maratónoch. Pogumované bočné panely so štýlovým dizajnom inšpirovaným Mayskou kultúrou sú zárukou pohodlného a bezpečného uchopenia. Konštrukcia hlavných tlačidiel disponuje kvalitnými spínačmi Omron, ktoré sú vytvorené pre maximálnu odolnosť a vyznačujú sa životnosťou až 50 miliónov stlačení.

Systém výmenných spínačov ROG

Zariadenie bolo obdarené exkluzívnym dizajnom výmenných spínačov ROG, ktoré vám umožnia jednoduchú výmenu spínačov pre nastavenia ideálneho prítlaku pri kliknutí. Zvoľte si tú podľa potreby najvhodnejšiu možnosť pre dosiahnutie maximálneho výkonu v hernom titule. Možnosť výmeny opotrebovaných alebo zlomených spínačov tiež predlžuje životnosť myši.

RGB podsvietenie

Myš disponuje podmanivým podsvietením ASUS Aura RGB, pomocou ktorého je možné prispôsobiť štýlový vzhľad tak, aby zodpovedal vašim požiadavkám. Ponúkne 16,8 miliónov farieb a 6 prednastavených svetelných efektov, s ktorými zažiarite v každej bitke. Využite dokonalú synchronizáciu RGB osvetlenia naprieč všetkými produktmi podporujúcimi Aura Sync k dokonalému vzhľadu vášho herného priestoru, či rozlíšeniu herných tímov počas turnajov.

Obsah balenia

  • 2 m opletený USB kábel
  • 1 m gumený USB kábel
  • ROG puzdro
  • nálepka s logom ROG

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 12000 dpi

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 126 mm
Výška: 45 mm
Hmotnosť: 110 g
Hĺbka: 67 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 12000 dpi

Ostatné

Kód produktu: 90MP00U3-B0UA01

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore