Asus ROG Gladius II Wireless

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová herná myš Asus ROG Gladius II Wireless v čiernej farbe vám poskytne výnimočný herný výkon. Optický senzor disponuje nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 100 až 16 000 dpi, 400 ips, akceleráciou 50G a frekvenciou 1000 Hz. Myš je vybavená spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov kliknutí a dvojicou prepínačov pre rôzne úrovne spätnej väzby. Súčasťou je 6 programovateľných tlačidiel, nastaviteľné RGB podsvietenie Aura Sync a interná pamäť. Všetky vlastnosti myši si prispôsobíte prostredníctvom softvéru Armoury II. K zariadeniam pripojíte myš USB káblom, alebo bezdrôtovo pomocou Bluetooth alebo prostredníctvom USB prijímača s 2,4 GHz technológiou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Duálne bezdrôtové pripojenie

Hlavnou prednosťou myši Asus ROG Gladius II Wireless je duálne bezdrôtové pripojenie. Podľa aktuálnej potreby hry alebo osobných preferencií si môžete vybrať buď pripojenie pomocou dodávaného 1 ms USB prijímača s 2,4 GHz technológiou, alebo myš pripojiť prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth s nízkou spotrebou energie. Samozrejmosťou je tiež klasické pripojenie cez USB kábel.

Výkonný a presný snímač

Výkonná herná myš ASUS ROG Gladius II Wireless je opatrená precíznym optickým senzorom s rozlíšením až 16 000 DPI, ktoré je možné nastaviť v niekoľkých úrovniach a tak zvoliť to pravé pre jednotlivé herné žánre. Pokročilý snímač pracuje s 400 IPS, zrýchlením 50G a 1000 Hz USB s rýchlou odozvou, čo zaručí presný a rýchly tracking. Pri akčných herných súbojoch a FPS strieľačkách sa tak myš vo vašej ruke premení na skutočnú zbraň, ktorou porazíte každého herného protivníka a dosiahnete vytúžené víťazstvo.

Odolné spínače

Zariadenie využíva odolné spínače Omron, ktoré sa vyznačujú vysokou životnosťou až 50 miliónov stlačení. V balení sa nachádzajú ďalšie dva kvalitné prepínače Omron, ktoré poslúžia na nastavenie rôznej úrovne spätnej väzby.

Vysoký komfort

Vychutnajte si vysoký komfort aj pri dlhých herných maratónoch. Ergonomický dizajn myši s pogumovanými bočnými panelmi určený pre pravákov je zárukou pohodlného hrania. Tvar bol vyvinutý v spolupráci s odborníkmi v oblasti e-sport a bol optimalizovaný pre úchop dlaní (Palm grip), "pazúry" (Claw grip) alebo končekov prstov (Fingertip grip).

Podsvietenie Aura RGB

Myš disponuje podmanivým podsvietením ASUS Aura RGB, pomocou ktorého je možné prispôsobiť štýlový vzhľad tak, aby zodpovedal vašim požiadavkám. Ponúkne 16,8 miliónov farieb a 6 prednastavených svetelných efektov, s ktorými zažiarite v každej bitke. Využite dokonalú synchronizáciu RGB osvetlenia naprieč všetkými produktmi podporujúcimi Aura Sync k dokonalému vzhľadu vášho herného priestoru, či rozlíšeniu herných tímov počas turnajov.

ROG Armoury II

Prispôsobte si parametre myši podľa aktuálnych potrieb prostredníctvom softvéru Armoury II. Vylepšený nástroj ponúkne rozšírené možnosti konfigurácie periférií tak, aby vyhovovali vašej hre. Jednoducho nastavíte úroveň rozlíšenia senzora, svetelné efekty podsvietenia, naprogramujete tlačidlá a ďalšie. Dokonca môžete sledovať hardwarové štatistiky behom hry pri analýze dát.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB, Bluetooth
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 67 mm
Výška: 126 mm
Hmotnosť: 124 g
Hĺbka: 45 mm

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Konektivita

Rozhranie: USB, Bluetooth

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Doba odozvy: 2 ms
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 90MP00Z0-B0UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore