Asus ROG Rapture GT-AC2900 čierny

Cena:
296,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,92 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný router Asus ROG Rapture GT-AC2900 v čiernej farbe sa vyznačuje dvojpásmovým Wi-Fi pripojením s celkovou priepustnosťou 2900Mb/s. Poskytuje 3x3 MIMO v pásme 2,4 GHz a 4x4 MIMO v pásme 5GHz. K dispozícii ponúka voľbu dynamickej frekvencie, ktorá minimalizuje preťaženie siete. Technológia MU-MIMO sa postará o vysokorýchlostné pripojenie k Wi-Fi až pre 4 kompatibilné zariadenia. Router má vo výbave ďalšie praktické funkcie a technológie ako sú RangeBoost, AiRadar beamforming, trojúrovňovú hernú akceleráciu, Game Radar, VPN Fusion, NAT Open, Asus Aura či AiMesh. Zabezpečenie siete a pokročilú rodičovskú kontrolu zaistí AiProtection Pro. Pre pripojenie má 2 porty USB, 4x Gigabit LAN a WAN.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Herný Wi-Fi router Asus GT-AC2900, certifikovaný firmou NVIDIA pre program GeForce NOW Recommended. Podporuje trojúrovňovú akceleráciu hry, jednoduché presmerovanie portov, AiMesh pre wifi do celej domácnosti a AiProtection Pro pre zabezpečenie siete.

  • Trojúrovňová herná akcelerácia – Optimalizuje vaše online herné pakety z počítača na herný server.
  • GeForce Now Recommended Router – Vychutnajte si bezkonkurenčný zážitok z cloudových hier bez latencie.
  • Podpora AiMesh – Pracuje s routermi kompatibilnými s ASUS AiMesh a vytvára výkonný, flexibilný a bezproblémový systém Wi-Fi pre celú domácnosť.
  • Zabezpečenie siete na vstupe – Ochrana siete AiProtection Pro poháňaná technológiou Trend Micro™ po celú dobu životnosti produktu, chráni všetky pripojené zariadenia pred internetovými hrozbami.
  • Osvetlenie ASUS Aura – Viacnásobné efekty pre štýlovú atmosféru môžu byť dokonca nastavené tak, aby odrážali stav vašej siete.

Zapojte všetky voje ROG zariadenie pre víťazstvo

ROG First je nová funkcia softvérového nástroja pre akceleráciu siete ROG GameFirst V pre základné dosky ROG, notebooky a desktopy, ktorá zabezpečuje bezproblémový chod s routermi ROG, čo má za následok plynulejšie online hranie s kratšími ping časmi a minimálnym oneskorením.

Monitorujte sieť vo veľkom štýle

S exkluzívnym osvetlením ASUS Aura, Asus GT-AC2900 svojim osvetlením odráža vaše farebné preferencie a množstvo efektov dotvára jedinečnú atmosféru, ktorá dokonale doplňuje vaše herné zariadenia. Osvetlenie môže byť dokonca nastavené tak, aby odrážalo stav vašej siete, takže na prvý pohľad budete vedieť, kedy sú vaše siete obsadené alebo kedy dochádza k útokom.

Pre všetkých hráčov

Router Asus GT-AC2900 je kompatibilný s hernými konzolami pre poskytnutie najlepšieho zážitku pri online hraní. Zaistí  prístup k 5GHz pásmu pre Wi-Fi bez preťaženia a jednoduché presmerovanie portov v troch krokoch pomocou aplikácie Asus Router. Technológia AiMesh umožní jednoducho vytvoriť Wi-Fi sieť pre rýchle a bezproblémové hranie hier na mobilných zariadeniach. Router Asus GT-AC2900  prináša plný online herný zážitok, ktorý vám umožní vychutnať až o 90% nižšie časy pingu, rovnako ako celkové ovládanie siete pomocou herného radaru, kombináciou VPN a Herného centra ROG Gaming Center.

Posilnené zabezpečenie na vstupe do siete

Asus GT-AC2900 je vybavený funkciou AiProtection Pro od Trend Micro™, ktorá chráni vašu sieť pred vonkajšími útokmi a hrozbami tým, že ich neutralizuje skôr, než sa dostanú do vášho zariadenia. AiProtection Pro dokonca chráni zriadenia, ktoré nemôžu inštalovať antivírusový softvér – ako sú herné konzoly, smartphony a zariadenia IoT – čo vám dáva väčší pokoj. Osvetlene na prístroji GT-AC2900 môže byť tiež nastavené tak, aby vás informovalo o prebiehajúcich útokoch.

Pokročilá rodičovská kontrola

Asus ROG GT-AC2900 obsahuje pokročilé ovládacie prvky, ktoré vám umožnia jednoducho spravovať používanie internetu pre vaše deti a udržiavať ich pobyt online v bezpečí. Obmedzte prístup k internetu behom naplánovaných časov a blokujte konkrétne kategórie mobilných aplikácií a webových stránok. Flexibilné ovládacie prvky umožňujú vytvárať samostatné pravidlá pre jednotlivých členov rodiny a aplikovať ich na všetky ich zariadenia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrovanie: WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA2
Funkcie routra: DMZ (demilitarizovaná zóna), QoS, rodičovská kontrola

Konektivita

Počet USB portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
LAN: 4
WAN: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 221 mm
Výška: 169 mm
Dĺžka: 111 mm
Hmotnosť: 780 g

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 1
Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť RJ-45: 10 Mbps

Ostatné

Kód produktu: 90IG04Z0-MN2000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore