Asus ROG Rapture GT-AC5300 čierny

Cena:
403,00 €

Pôvodná cena 439,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,06 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi router Asus ROG Rapture v čiernej farbe sa vyznačuje trojpásmovým bezdrôtovým pripojením Wi-Fi s podporou štandardov 802.11 a, b, g, n, ac a IPv4, IPv6. Jeho prenosovú rýchlosť tvorí až 1000 + 2167 + 2167 Mb/s. Vo výbave má 8 externých antén, 1x RJ-45 Gigabit WAN, 8x RJ-45 gigabit LAN a 2x USB 3.0. ROG Gaming Center umožní ovládanie siete a sledovanie štatistík. ROG Game Boost a Gaming port sa postarajú o optimalizáciu hier v reálnom čase. Samozrejmosťou výkonného routeru je zabezpečenie siete s rodičovskou kontrolou a procesor so 4 jadrami. Podpora AiMesch zaistí pripojenie ďalších Asus zariadení pre vytvorenie výkonnej a flexibilnej site Wi-Fi s pokrytím celej domácnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 8 %
Popis produktu

Trojpásmový gigabitový router Wireless-AC5300 - najlepšie riešenie pre virtuálnu realitu a streaming v 4K,s 4-jadrovým procesorom, Herný port, AiMesh pre WiFi Mesh systém, WTFast, Adaptive QoS, podporujúci zabezpečenie siete AiProtection.

 • Ovládnite sieť – ROG Gaming Center udržuje prehľad o všetkých dôležitých herných parametroch, ako je meškanie, štatistiky pripojenia a prístrojov
 • Optimalizácia hier v reálnom čase – ROG Game Boost a Gaming Port dokáže inteligentne optimalizovať zaťaženie siete.
 • Zabezpečenie siete – Zneškodnite nebezpečie na internete ešte predtým, než sa dostane do vašej blízkosti
 • Procesor na úrovni vášho PC – Bezkonkurenčná štvorjadrová sila pre maximálny výkon siete.
 • Hardvér pripravený pre bojové hry – Trojpásmový router 802.11ac Wi-Fi, s ôsmimi Gigabit LAN portami pre káblové zariadenie a 2x ultra rýchle USB 3.0 porty.
 • S podporou AiMesh – Pripojte zariadenie RT-AC86U k ďalším kompatibilným routerom ASUS a vytvorte tak výkonnú a flexibilnú sieť Wi-Fi, ktorá pokryje celú vašu domácnosť.

Ovládanie siete cez Asus ROG

Asus ROG Rapture GT-AC5300 router je navrhnutý s jediným poslaním: vytvoriť úžasnú hernú sieť. Je vybavený výkonnými hernými optimalizáciami a dodáva dominantný Wi-Fi výkon, skalopevnú stabilitu a dokonalé zabezpečenie. Rozhrania v štýle ROG Gaming Center poskytujú ľahkú kontrolu myšou nad každou neuveriteľnou funkciou. Herný panel poskytuje informácie o všetkých vašich zariadeniach a pripojeniach v reálnom čase, kým aplikácie Game IPS (Intrusion Prevention System) a Game Boost fungujú ako riadiace strediská pre prvú líniu zabezpečenia siete a vysoko výkonné herné zrýchlenie. Medzi ďalšie víťazné vlastnosti patria funkcie Gamers Private Network® s podporou WTFast®, Wi-Fi Radar kontrolujúci preťaženie siete a Game Radar ping map - mapa, ktorá vám ukáže, kde sú najrýchlejšie servery a VPN Fusion pre súčasné spustenie VPN paralelne k vášmu pripojeniu k Internetu.

Trojnásobná herná akcelerácia

 • Úroveň 1 - Optimalizované herné porty  - Asus ROG Rapture GT-AC5300 ponúka dva herné porty LAN, ktoré sú optimalizované pre herné zariadenie. Pre celé fungovanie na týchto portoch je najvyššou prioritou, aby vaše herné zariadenie - alebo akékoľvek iné zariadenie, ktoré chcete pripojiť k týmto portom - bolo vždy na čele internetového frontu!
 • Úroveň 2 - Game Boost - Aplikácia Game Boost analyzuje sieťové fungovanie a uprednostňuje herné pakety, čo dáva hrám druhý stupeň akcelerácie pre najlepší možný výkon. Game Boost môže byť okamžite aktivovaný pomocou jediného kliknutia na prístrojovej doske Gaming Center a podporuje mnoho populárnych herných konzol, PS3™, PS4™, PS4™ Pro, PlayStation® Vita, Wii U™, Nintendo 3DS™ a Xbox One®.
 • Úroveň 3 - Gamers Private Network® - ROG Rapture GT-AC5300 obsahuje integrovanú podporu Gamers Private Network®, poháňanú WTFast®, ktorá ponúka súkromné, optimalizované internetové pripojenie k herným serverom, minimalizuje meškanie a latenciu a zaisťuje dokonale plynulé neprerušované hranie.

Bezpečná sieť vďaka dobre opevneným predným pozíciám

Ak chcete chrániť vašu sieť, ROG Rapture GT-AC5300 je vybavený Game IPS (Intrusion Prevention System), čo je dokonalý systém prevencie útoku založený na technológií Trend Micro™. Chráni hernú sieť pred vonkajšími útokmi a hrozbami a zneškodňuje ich skôr než sa môžu dostať do vašej siete alebo zariadenia. Aj keď bezpečnostný softvér vášho počítača nie je zapnutý, nie je sa čoho obávať. Game IPS vašu sieť pred útokmi chráni neustále.

Simultálne hry a VPN

Pokiaľ máte dosť virtuálnych privátnych sietí, ktoré ťahajú dole herný výkon, ROG má odpoveď. Asus ROG Rapture GT-AC5300 má zbraň, ktorá sa volá VPN Fusion, ktorá umožňuje spúšťať VPN a bežné pripojenie k internetu súčasne! Takže aj keď ostatní užívatelia potrebujú používať VPN, vy sa budete môcť tešiť z maximálnej rýchlosti hry.

Váš vlastný herný rozsah Wi-Fi

Snívali ste niekedy o Wi-Fi routery len pre hranie hier? Teraz už nemusíte len snívať: S trojpásmovým ROG Rapture GT-AC5300 môžete prideliť jednému z dvoch 5 GHz pásiem hracie zariadenie, kým iné zariadenia môžu používať druhé 5 GHz pásmo alebo pásmo s 2,4 GHz. A pre hranie a streamovanie VR 4K UHD videa, je rýchlosť WAN-to-LAN až 1900 MB/s routeru GT-AC5300 ako stvorená!

Hardvér pripravený na boj

ROG presne vie, čo najlepší hráči potrebujú: ROG Rapture GT-AC5300 je postavený pre maximálnu hernú akciu s hardvérom, ktorý je pripravený splniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Osem gigabitových portov LAN poskytuje spojenie, ktoré potrebujete pre všetky vaše herné zariadenia a dva porty USB 3.0 vám poskytnú vysokorýchlostný prístup k súborom na pamäťovom zariadení USB. Nadšenci iste ocenia funkciu Link Aggregation, ktorá vám umožní spojiť dva porty LAN do jedného bleskurýchleho pripojenia 2 GB.

Extrémna sila v 1,8 GHz QuadCore

Nekompromisný router potrebuje maximálny výpočetný výkon, takže Asus ROG Rapture GT-AC5300 je poháňaný špičkovým štvorjadrovým procesorom 1,8 GHz 64bit, ktorý zatieni i radu desktopových procesorov. Ponúka tak viac než dostatočný výkon, aby zvládol všetko, čo od neho budete požadovať bez akýchkoľvek kompromisov, nech už to bude maximálna priepustnosť WAN/LAN pre online hry, maximalizácia dátových prenosov USB, alebo výkon pre LAN party vášho týmu.

Doprajte si neobmedzené možnosti Wi-Fi

Mať Wi-Fi je skvelé, ale nie v prípade, že spojenie spadne, alebo sa spomalí skôr, než sa dostanete vo vašej hre tam, kam potrebujete. K dosiahnutiu slobody, ktorú si zaslúžite, ponúka Asus ROG Rapture GT-AC5300 funkciu RangeBoost, kombináciu zvyšujúcu výkonný rozsah hardvéru a softvéru, ktorá zvýši pokrytie a zároveň výrazne zlepšuje pokrytie! Vy rozhodujete o tom, kedy a kde budete hrať, nie váš router!

Výkonný Wi-Fi systém pre celú domácnosť na mieru vašim potrebám

Vo väčšine prípadov môže prístroj Asus ROG Rapture GT-AC5300 skutočne prenášať plynulý a spoľahlivý WiFi signál do všetkých častí vášho domova. WiFi pokrytie však môže byť ovplyvnené množstvom faktorov — akými je rozvrhnutie miestnosti, konštrukčnými materiálmi a dokonca i nábytkom. ASUS AiMesh je inovatívna funkcia nového routeru, ktorá tieto problémy rieši: vytvára celoplošné pokrytie WiFi pomocou viacerých routerov ASUS. AiMesh je výkonný, flexibilný nástroj k prepojeniu viacerých routerov ASUS — ochráni tak vaše investície! AiMesh vám poskytuje časovo úsporné centrálne ovládanie a bezproblémové roamingové schopnosti. AiMesh zaisťuje WiFi, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť pre všetky vaše zariadenia!

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 8
Šifrovanie: WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK
Funkcie routra: Gigabit LAN, QoS, rodičovská kontrola

Konektivita

Počet USB portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac
LAN: 8
WAN: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 245 mm
Výška: 65 mm
Dĺžka: 245 mm
Hmotnosť: 1880 g

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 1
Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť RJ-45: 10 Mbps

Ostatné

Kód produktu: 90IG03S1-BN2G00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore