Asus ROG Strix Fusion 300

Cena:
149,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus ROG Strix Fusion 300 prichádza v štýlovom čiernom prevedení. 50 mm meniče so vzduchotesnými komorami zreprodukujú zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz-20 KHz a taktiež virtuálny priestorový zvuk 7.1. Odolné vyhotovenie s polstrovanými náušníkmi a nastaviteľnou čelenkou zaručí vysoký komfort i pri dlhšom nosení. Súčasťou je LED podsvietenie a vysúvací mikrofón. Na pripojenie k širokej škále zariadení poslúži rozhranie USB a 3,5 mm jack.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Profesionálny herný headset Asus ROG Strix Fusion 500 v čiernej farbe vám ponúkne sprostredkovanie zvuku vo vysokej kvalite s prémiovými funkciami. 50 mm meniče so vzduchotesnými komorami zreprodukujú zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz-20 KHz a taktiež virtuálny priestorový zvuk 7.1. Odolné vyhotovenie s polstrovanými náušníkmi a nastaviteľnou čelenkou zaručí vysoký komfort i pri dlhšom nosení. Súčasťou je nastaviteľné podsvietenie Aura RGB s funkciou Aura Sync a vysúvací digitálny mikrofón. Nastavenie uľahčí veľký dotykový panel na vonkajšej strane ľavého slúchadla. Na pripojenie a širokú kompatibilitu so zariadeniami sú slúchadlá vybavené 2 m káblom s USB rozhraním.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
  • Citlivosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dokonalý herný zážitok

Vychutnajte si realistický a bezkonkurenčný herný zvuk, o ktorý sa postarajú 50 mm meniče ASUS Essence so vzduchotesným dizajnom. Slúchadlá vám sprostredkujú neuveriteľne silné basy, takže započujete každý detail akustických efektov, ktoré vás zaručene vtiahnu do deja. Zabudovaný analógový mikrofón poslúži kvalitný prenos zvuku, vďaka čomu budú vaše povely na druhej strane u vašich spoluhráčov vypočuté jasne a zrozumiteľne.

7.1 priestorový zvuk

Pripravte sa novú kvalitu zvuku vďaka vynovenej verzii virtuálneho 7.1 priestorového zvuku, ktorý prichádza s optimalizovaným algoritmom. Pomocou neho sa prenesiete priamo do centra diania a stanete sa súčasťou hry. Začujete každý pohyb nepriateľa a tým pred ním získate výhodu. Zvukové efekty hier každého žánru budú sprostredkované s maximálnou presnosťou. Vychutnáte si ohlušujúce zvuky explózií ako i švištiace projektily s realistickým pocitom.

Maximálny komfort

Na rozdiel od klasických slúchadiel s textilnými náušnikmi sa headset ASUS ROG Strix Fusion 300 môže pochváliť exkluzívnymi náušníkmi ROG Hybrid, ktoré kombinujú sieťovinu a bielkovinnú kožu pre dokonalé pohodlie pri nosení bez zníženia kvality zvuku. Ich ergonomický oválny tvar poskytne okrem pohodlia taktiež lepšiu zvukovú izoláciu. Spolu s nastaviteľnou čelenkou zaručia vysoký komfort, zásluhou čoho je headset ideálny i pre dlhé herné maratóny.

Stvorený k hraniu

Herné slúchadlá sú vybavené LED podsvietením, ktoré doplní štýlový vzhľad a dodá každej hernej akcii tú správnu atmosféru. Disponujú rozhraním USB 2.0 a 3,5 mm audio konektorom, ktoré sú zárukou širokej kompatibility s hernými platformami ako sú počítač, Mac, konzoly či mobilné zariadenia. Funkcia plug-and-play sa postará o jednoduché pripojenie bez potreby inštalácie ovládačov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 39 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 105 mm
Výška: 244 mm
Hmotnosť: 520 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 39 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Dĺžka kábla: 2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: 90YH00Z1-B8UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore