Asus ROG Strix Fusion 300 Pink

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 139,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus ROG Strix Fusion 300 Pink prichádza v ružovom prevedení. Vzduchotesné komory a 50 mm meniče Asus Essence s frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz spolupracujú na vytvorení bohatého zvuku. Na slúchadlách tiež môžete pomocou jedného tlačidla aktivovať 7.1 kanálový virtuálny priestorový zvuk. K dispozícii je tiež vyklápací mikrofón. Odolné vyhotovenie s polstrovanými náušníkmi a nastaviteľnou čelenkou zaručí vysoký komfort i pri dlhšom nosení. Na pripojenie k širokej škále zariadení poslúži 3,5 mm jack.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %
Popis produktu

Dokonalý herný zážitok

Vychutnajte si realistický a bezkonkurenčný herný zvuk, o ktorý sa postarajú 50 mm meniče ASUS Essence a vzduchotesné komory. Slúchadlá vám sprostredkujú neuveriteľne silné basy, takže započujete každý detail akustických efektov, ktoré vás zaručene vtiahnu do deja. Zabudovaný analógový mikrofón poskytne kvalitný prenos zvuku, vďaka čomu vás budú vaši spoluhráči zreteľne počuť.

7.1 priestorový zvuk

Pomocou virtuálneho 7.1 kanálového priestorového zvuku sa prenesiete priamo do centra diania a stanete sa súčasťou hry. Začujete každý pohyb nepriateľa a tým pred ním získate výhodu. Zvukové efekty hier každého žánru budú sprostredkované s maximálnou presnosťou. Vychutnáte si ohlušujúce zvuky explózií ako i švištiace projektily s realistickým pocitom.

Maximálny komfort

Na rozdiel od klasických slúchadiel s textilnými náušnikmi sa headset ASUS ROG Strix Fusion 300 môže pochváliť exkluzívnymi náušníkmi ROG Hybrid, ktoré kombinujú sieťovinu a bielkovinnú kožu pre dokonalé pohodlie pri nosení bez zníženia kvality zvuku. Ich ergonomický oválny tvar poskytne okrem pohodlia taktiež lepšiu zvukovú izoláciu. Spolu s nastaviteľnou čelenkou zaručia vysoký komfort, zásluhou čoho je headset ideálny i pre dlhé herné maratóny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Citlivosť: 39 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Hmotnosť: 360 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Citlivosť: 39 dB
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ostatné

Kód produktu: 90YH01UP-B8UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore