Asus ROG Strix G15 G512LW-AL004T čierny


Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Uhlopriečka: 15.6 ", Názov procesoru: Intel Core i7-10750H, GPU: NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, Kapacita disku: 1000 GB,


Cena 1 729,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 1 789,00 € Zobraziť nápoveď

34,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný notebook Asus ROG Strix G15 G512LW-AL004T v štýlovom čiernom prevedení ponúkne vysoký výkon pre jedinečný herný zážitok i multitasking. Je vybavený 6-jadrovým procesorom Intel Core i7-10750H so základnou frekvenciou 2,6GHz (max. 5,0GHz), 8GB operačnou pamäťou RAM DDR4 a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB. Matný 15,6-palcový IPS displej so 144Hz obnovovacou frekvenciou zobrazí obsah vo Full HD rozlíšení. Hernú knižnicu a súbory uložíte na SSD disk s kapacitou 1TB. Notebook disponuje rozhraniami 1x HDMI 2.0b, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (podpora DisplayPort), 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, GLAN, technológiami Wi-Fi 802.11ax a Bluetooth 5.0, podsvietenou klávesnicou a NumPadom. Operačným systémom je Windows 10 Home.

Funkčný dizajn

Herný notebook Asus ROG Strix G15 sa môže popýšiť elegantným prevedením čiernej farby, v ktorom sa snúbi inovácia a efektivita. Dizajn inšpirovaný spoluprácou vývojárov zo spoločnosti Asus so skupinou BMW Designworks Group vyniká chladiacim systémom, ktorý môžete vidieť. Štýlové vyhotovenie dopĺňa interiér s jemným vzorom a jedinečné RGB podsvietenie Aura Sync.

Podmanivý obraz

Získajte výhodu v hernom boji vďaka plynulému a detailnému obrazu vo Full HD rozlíšení, ktorý vám sprostredkuje 15,6-palcový IPS displej. So 144Hz obnovovacou frekvenciou a rýchlou dobou odozvy sa stane hranie FPS hier skutočným zážitkom. 

Herný výkon bez kompromisov

Nenechajte sa zastaviť otravným sekaním a vychutnajte si rýchle tempo hrania. Herný notebook Asus ROG Strix G15 disponuje 6-jadrovým procesorom Intel Core i7-10750H, ktorý spolu s 8GB operačnou pamäťou a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2070 zaručí plynulý chod. 1TB SSD disk ponúkne dostatočný priestor pre ukladanie súborov a zabezpečí rýchle načítanie hier a programov.

Inovatívne chladenie

Pre optimálne fungovanie komponentov a čo najvyšší výkon bol notebook vybavený efektívnym systémom chladenia. Dva ventilátory s 83 lopatkami v tvare krídel sa postarajú o výkonné chladenie, pričom samočistiaci tepelný modul odsaje prach. Teplo je následne rozptýlené chladičmi po bokoch notebooku, z ktorých každý disponuje medenými rebrami s tenkým profilom pre nižší odpor vzduchu.

Spoľahlivé bezdrôtové pripojenie 

Zabudnite na otravné lagovanie. Notebook má vo výbave technológiu bezdrôtového pripojenia Intel 802.11ax (2x2) s podporou ROG RangeBoost, ktorá zaistí najstabilnejší možný signál Wi-Fi. RangeBoost prostredníctvom jedinečného algoritmu vyhodnotí silu signálu 4 vnútorných antén notebooku a zvolí kombináciu najsilnejšieho páru, čím minimalizuje hluché miesta a zvýši dosah siete.

Presné ovládanie

Klávesnica vyznačujúca sa vysokou odolnosťou má dômyselne rozmiestnene klávesy pre intuitívnu identifikáciu a pohodlné písanie. Je vybavená zvýraznenými WASD klávesmi, Hotkeys tlačidlami a nastaviteľným 4-pásmovým RGB podsvietením Aura Sync.

Konektivita

ROG Strix G15 bol opatrený širokou škálou rozhraní. Pomocou USB portov s vysokou prenosovou rýchlosťou pripojíte obľúbené periférie. Port HDMI 2.0b vám umožní pripojiť externé zobrazovacie zariadenie a vychutnať si filmy a hry v 4K rozlíšení s frekvenciou až do 60 Hz. Vo výbave nechýba ani Gigabit Ethernet pre spoľahlivé pripojenie bez latencie. 

Pohlcujúci zvuk

Ponorte sa do pohlcujúceho herného zvuku. O ten sa postarajú bočné reproduktory s technológiou Smart Amp, ktorá monitoruje zvukový výstup a vykonáva úpravy v reálnom čase tak, aby nedošlo k ich poškodeniu.

Herné centrum ROG Armoury Crate

Vaše možnosti notebooku rozšírite pomocou programu ROG Armoury Crate. Ten zabezpečuje prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete - vyhľadávanie informácií o systéme, vytváranie klávesových skratiek a nastavenie zvuku, chladenia alebo podsvietenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 8 GB
Uhlopriečka 15.6 "
Názov procesoru Intel Core i7-10750H
GPU NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB
Kapacita disku 1000 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus ROG Strix G15 G512LW-AL004T čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené