Popis produktu

Úchvatný dizajn

Stolný herný počítač Asus ROG Strix GL12CX disponuje čiernou skrinkou, ktorej dizajn je inšpirovaný ninjami. Jej tvar má ostré uhly a zalomenia, ktoré napodobňujú údery katany na brnenie. Niektoré zalomenia slúžia ako vetracie otvory, zatiaľ čo iné disponujú LED diódami Aura Sync. Podsvietenie dokáže zobraziť viac ako 16 miliónov farieb a má rôzne efekty, ktoré môžete zosynchronizovať s klávesnicami, myšami, headsetmi a s ďalšími zariadeniami kompatibilnými s Aura Sync.

Výkonné komponenty

Multitasking, bezproblémové hranie hier aj streamovanie zabezpečí 8-jadrový procesor Intel Core i9-9900K so základnou frekvenciou 3,6 GHz. Ten spolupracuje s 32 GB operačnou pamäťou RAM typu DDR4 s frekvenciou 2666 MHz. Asus ROG Strix GL12CX má základnú dosku s čipovou sadou Intel Z390 a modul DIMM.2 so slotmi pre dva M.2 SSD disky, ktoré chladí samostatný chladič. Dáta, hry a ďalšie súbory uložíte na 1 TB M.2 SSD aj na HDD disk s kapacitou 1 TB. Komponenty napája zdroj s výkonom 700 W.

NVIDIA GeForce RTX 2080

Samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 s 8 GB GDDR6 pamäťou zabezpečí nadpriemernú hernú 4K UHD vizualizáciu a neopakovateľný zážitok z virtuálnej reality. Grafická karta tiež podporuje DirectX 12, sledovanie lúčov v reálnom čase a technológiu NVIDIA G-Sync, ktorá redukuje oneskorenie a eliminuje vizuálne trhanie. 

Účinné chladenie

Stolný počítač disponuje výkonným chladením. Jeho chladiaci systém má dve vyhradené vzduchové komory. Tie zlepšujú odvádzanie tepla. Inovatívny dizajn HyperStream dopĺňajú tri ventilátory, ktoré zabezpečujú konštantné prúdenie vzduchu tak, aby komponenty v záťaži boli optimálne chladené. 

Herné centrum ROG Armoury Crate

Vďaka softvéru ROG Armoury Crate si prispôsobíte herný počítač podľa vašich predstáv. V ňom môžete meniť nastavenia a definovať až štyri herné profily, ktoré sa automaticky aktivujú po spustení obľúbených hier. Tiež vám poskytne dôležité informácie o systéme.

Rozsiahla výbava

Počítač disponuje širokou škálou portov, takže máte istotu, že všetky vaše herné periférie bez problémov pripojíte. Rýchly prenos dát zabezpečí rozhranie 8x USB 3.2. K dispozícii sú tiež porty 4x USB 2.0. Monitor alebo projektor pripojíte prostredníctvom HDMI, 2x DisplayPort a USB-C portu. Prístup k sieti poskytne Gigabit LAN aj bezdrôtová technológia Wi-Fi. Nechýba ani čítačka SD kariet alebo optická DVD mechanika.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Intel Core i9
iFrekvencia procesora: 3,6 GHz
iPoskytovaný OS: Windows 10 Home
iOperačná pamäť RAM: 32 GB
iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: Nvidia GeForce RTX 2080
iTyp optickej jednotky: DVD

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Typ skrine: Micro Tower

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 179 mm
Výška: 456 mm
Dĺžka: 400 mm
Hmotnosť: 11 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Áno

Procesor

Typ procesora: Intel Core i9
iFrekvencia procesora: 3,6 GHz
Verzia procesora: 9900K
iPočet jadier procesora: 8

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 32 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4

Konektivita

iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet USB 3.1 Type-C: 6

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
iUkladacie médium: SSD, HDD
Kapacita SSD: 1000 GB
Rozhranie disku: PCIe

Grafika

iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: Nvidia GeForce RTX 2080
Pamäť sam. grafickej karty: 8000 MB

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: DVD

Ostatné

Kód produktu: GL12CX-2080-I9

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore