Asus ROG Strix Go 2.4 čierny

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 179,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus ROG Strix Go 2.4 s hmotnosťou 290 gramov disponuje exkluzívnymi vzduchotesnými komorami a 40 mm meničmi Asus Essence, ktoré zabezpečia bohatý zvuk s optimalizovanými basmi. Hlasovú komunikáciu so spoluhráčmi umožní hlavný odpojiteľný mikrofón s technológiou potlačenia šumu pomocou AI aj skrytý všesmerový mikrofón. Náhlavná súprava má integrované ovládacie prvky na slúchadle. Zvuk detailnejšie nastavíte prostredníctvom softvéru Armory II. Headset pripojíte k zariadeniam prostredníctvom 2,4 GHz bezdrôtovej technológie s dosahom do 20 metrov alebo cez kombinované 3,5 mm jack rozhranie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %
Popis produktu

Headset s nízkou hmotnosťou 

Herný headset Asus ROG Strix Go 2.4 s hmotnosťou len 290 gramov poskytne bezkonkurenčné pohodlie, ktoré je ideálne pre dlhé herné akcie. Vďaka skladaciemu dizajnu si ho môžete bez problémov vziať kamkoľvek so sebou, pričom vám nezaberie veľa miesta.

Skutočne verný herný zvuk

Exkluzívne vzduchotesné komory a 40 mm meniče Asus Essence poskytujú neuveriteľne bohatý a čistý zvuk s optimalizovanými hlbokými basmi pre dokonalý zvukový zážitok.

Čistá hlasová komunikácia

Náhlavná súprava disponuje hlavný odpojiteľným dvoj-smerným mikrofónom s technológiou potlačenia šumu pomocou AI, ktorá zaručí čistú hlasovú hernú komunikáciu. Je certifikovaný prednými komunikačnými poskytovateľmi, vrátane Discord a TeamSpeak. K dispozícii tiež máte skrytý integrovaný všesmerový mikrofón pre pohodlnú komunikáciu aj na cestách.

Bezdrôtový aj káblový režim

Headset pripojíte cez 3,5 mm kombinovaný jack port alebo pomocou 2.4 GHz bezdrôtovej technológie s približným dosahom do 20 metrov. Integrovanú batériu s výdržou maximálne 25 hodín nabijete cez USB-C rozhranie.

Integrované ovládacie prvky

Intuitívne ovládanie zabezpečia tlačidlá integrované v slúchadle. Môžete nimi nastaviť hlasitosť, stlmiť mikrofón, vybrať káblový alebo bezdrôtový režim a ovládať prehrávanie hudby. 

Softvér Armory II

Náhlavnú súpravu Asus ROG Strix Go 2.4 vyladíte podľa vašich požiadaviek pomocou programu Armory II. Softvér má rozsiahle ovládacie prvky a intuitívne užívateľské rozhranie. Môžete si v ňom upraviť ekvalizér, zapnúť virtuálny priestorový zvuk a vytvoriť zvukové profily pre rôzne hry. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Citlivosť: 54 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Výdrž batérie: 25 hod.
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 290 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Citlivosť: 54 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Odnímateľný kábel: Áno
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Batérie

Výdrž batérie: 25 hod.

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90YH01X1-B3UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore