Asus ROG Strix Magnus

Cena:
199,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 7,96 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Asus Rog Strix Magnus predstavuje prenosný herný kondenzátorový mikrofón. Asus Aura Sync RGB osvetlenie troch rozličných zón ponúka takmer nekonečné spektrum farieb so schopnosťou synchronizácie efektov. Tri kondenzátorové kapsuly 14 mm s optimalizovanými vzormi na snímanie zaistia čistú a realistickú kvalitu záznamu zvuku. Kardioidné, stereo a ENC podporujú flexibilné režimy nahrávanie, či ste s priateľmi alebo v hlučnom prostredí. Kompaktné prevedenie s rozhraním USB eliminuje potrebu stojanov/držiakov a optimalizuje presnosť pre streamovanie na cestách. Jednoduché hardvérové ovládanie s integrovanými konektormi AUX-IN a slúchadiel umožňujú monitorovanie zvuku a bezproblémový zvuk na cestách.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • 4% späť na NAY Extra kartu
Popis produktu

Nech vás je počuť

Asus Rog Strix Magnus je prvý mikrofón špeciálne určený pre herné streamy. Vďaka trom samostatným kondenzátorovým kapsulám v štúdiu na dosiahnutie originálnej kvality záznamu. Technológia ENC, kompaktný tvar a osvetlenie Aura RGB posúvajú tento mikrofón za ďalšie hranice nad rámec tradičných mikrofónov. Poskytne mimoriadne kvalitný obsah pre vaše publikum.

Kvalita ako v štúdiu

S tromi 14 mm kondenzátormi ako v štúdiu, Asus Rog Strix Magnus zachytí každý hlasový tón, ktorý jasne vyjadruje vaše emócie a postoj k vášmu publiku. Mikrofón dáva vašim nahrávkam novú úroveň profesionality a vaše publikum bude mať lepší, bohatší a realistickejší zvuk pre lepšie zážitky z počúvania.

Automatická redukcia šumu

Mikrofón je vybavený technológiou ENC, ktorá umožňuje dosiahnuť nahrávky v štúdiovej kvalite bez potreby nákladných a objemových zvukových materiálov. Zvláštny mikrofón vo vnútri aktívne počúva okolitý šum a posiala ho do troch kondenzátorových kapsúl na analýzu. Výsledkom je, rušivé zvuky (klávesové skratky, kliknutia myšou, ventilátor) sú okamžite odstránené kvôli výnimočnej kvalite záznamu.

Kompaktný dizajn s osvetlením

Asus Rog Strix Magnus sa vyznačuje RGB svetelnými efektami. Vyberte si z viac ako 16,8 miliónov farebných svetelných efektov, ktoré budú baviť aj vašich divákov. Bol navrhnutý špeciálne pre hranie hier aj vďaka jeho kompaktnému tvaru. Zapadne priamo za vašu klávesnicu bez obmedzení obrazovky. Tento priestorovo úsporný dizajn eliminuje potrebu veľkých stojanov alebo montáž na stenu. Môžete sa sústrediť na hru a zároveň aj na vysielanie.

Jednoduché ovládanie

Tlačidlá a ovládacie prvky na zariadení Asus Rog Strix Magnus sú dômyselne umiestnené pre jednoduchú prevádzku počas intenzívnych bojov a streamovaní . Sú dostupné bez toho, aby ste museli odstrániť druhú ruku z myši. Môžete vytvárať nahrávky najvyššej kvality aj počas hernej akcie. K dispozícii je tiež port USB 2.0 na pripojenie iných zariadení. Ku mikrofónu môžete pripojiť hudobný nástroj a nahrávať alebo streamovať hudbu s nedotknuteľnou zvukovou kvalitou bez skreslenia.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 194 mm
Výška: 97,5 mm
Dĺžka: 200 mm
Hmotnosť: 1080 g

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 35 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m
Pripojenie mikrofónu: USB
Bezdrôtové: Nie

Mikrofón

Typ mikrofónu: kondenzátorový

Ďalšie parametre

Stojan: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90YH0101-B2UA00

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore