ASUS ROG Strix SCAR 15 G533QS-HF009T čierny

Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Upgrade na W11, Operačná pamäť RAM: 32 GB, Uhlopriečka: 15.6 ", Názov procesoru: AMD Ryzen 9 5900HX, GPU: NVIDIA GeForce RTX 3080 16GB, Kapacita disku: 1000 GB,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný notebook, celokovové šasi, 8-jadrový procesor AMD Ryzen 9 5900HX (3,3 GHz, max. 4,6 GHz), 32 GB (2x 16 GB) operačná pamäť DDR4, samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3080 16 GB GDDR6, 15,6" IPS displej s Full HD rozlíšením a 300 Hz obnovovacou frekvenciou, svietivosťou 300 nitov, 100% sRGB, 75,35% Adobe, 1 TB SSD disk, podsvietená klávesnica, NumberPad, zvuk Dolby Atmos, porty 3x USB 3.2, USB 3.2-C, kombinovaný audio jack, HDMI 2.0, Wi-Fi 6 802.11 ax, Bluetooth 5.0, Windows 10 Home

Určený pre herný svet

Herný notebook ASUS ROG Strix SCAR 15 G533QS-HF009T predstavuje moderné a výkonné zariadenie. Zariadenia zo série Asus ROG (Republic of Gamers) ocenia najmä nároční hráči a používatelia, streameri a tí, ktorí sa živia online aktivitami. Disponujú spoľahlivými komponentmi, futuristickým dizajnom, praktickými funkciami a možnosťami využitia pre každý účel. Poteší taktiež bohaté rozhranie, pomocou ktorého rozšírite konektivitu s inými perifériami a doplníte tak svoje vybavenie na kvalitné herné zážitky.

Dizajn

Spracovanie notebooku zaujme už na prvý pohľad. Upúta vás jeho moderné, vskutku až futuristické spracovanie šasi v čiernej farbe, ktoré pôsobí jedinečnosťou a silou. Povrchová úprava notebooku Asus ROG Strix SCAR 15 odoláva odtlačkom a zachováva jeho čistý vzhľad. V prostredí podsvietenej klávesnice je štruktúrovaný vzor, ktorý zvýrazňuje sériu ROG. Kvalitné nožnicové pánty sú navrhnuté s ohľadom na chladenie zadných častí zariadenia. Pánty sa prakticky schovajú pri zatvorení notebooku. Pri hraní vo večerných hodinách vaše prostredie štýlovo rozžiari svetelná lišta na prednej a bočných stranách notebooku. V nej sa nachádzajú LED diódy s RGB módom. 

Obraz na vysokej úrovni

Plnohodnotné možnosti hrania a zobrazenia vizuálnych scén sprostredkuje 15,6" displej s Full HD rozlíšením 1920x1080px a rýchlou obnovovacou frekvenciou 300 Hz. Akčné scény naberú plynulú kvalitu bez sekania a trhania snímkov a vy si tak vychutnáte hranie obľúbených hier v plnej kráse. Navyše panel IPS sa postará a dôverné podanie farieb a obsahu pod takmer každým uhlom.

Vysoký výkon

Systém poháňa 8-jadrový procesor AMD Ryzen 9 5900HX so základnou frekvenciou 3,3 GHz. Vďaka možnosti TB dosahuje až 4,6 GHz. Výkon, rovnako aj plynulé a rýchle načítavanie doplní 32 GB DDR4 (2x 16 GB) operačná pamäť RAM. Vďaka samostatnej grafickej karte NVIDIA GeForce RTX 3080 s pamäťou 16 GB GDDR6 si zahráte nielen moderné herné tituly, ale notebook hravo zvládne prácu aj v náročnejších grafických programoch.

Systém chladenia

Pri náročnom hraní a používaní bude systém účinne chladený vďaka tekutým kovom, ktoré zabezpečia o 16 °C chladnejší procesor. Ventilátory s tenkými lopatkami sa postarajú o prietok vzduchu, zároveň zabezpečia tichý chod zariadenia. Asus ROG Strix SCAR 15 má navyše samočistiaci systém. Ide o protiprachový tunel, ktorý udrží vaše zariadenie stále výkonovo optimalizované.

Zabezpečenie dát a údajov

Nástroj, respektíve kľúč Keystone II je praktický spôsob ako ochrániť vaše údaje. S pomocou softvéru ROG Armoury Crate si môžete nastaviť a prispôsobiť všetky potrebné požiadavky. S Keystone II môžete oveľa rýchlejšie spúšťať predvolené aplikácie, získate prístup k nastaveniam, režimom či prihláseniu do vášho Windows účtu. Po odpojení kľúča bude zariadenie chránené pred neoprávneným vstupom. Tento bezpečnostný prvok skvelo zapadne do šasi notebooku a máte ho hneď po ruke.

Priamo v akcii

Štyri Smart Amp reproduktory na bočných stranách notebooku vás vtiahnu priamo do akcie. Dosahujú silnejšiu kvalitu basov a lepší dynamický rozsah. Či už sa rozhodnete pre akčnú, športovú alebo závodnú hru, každý podnet bude so zvukovou technológiou Dolby Atmos priam pohlcujúci.

Armoury Crate

Tento praktický softvér určený pre herné zariadenia vám ponúkne bohaté možnosti nastavení a úprav. Vďaka nástroju si prispôsobíte osvetlenie, podsvietenie kompatibilných zariadení, úpravu profilov, sieťového pripojenia pre online hranie, uvidíte prehľad o stave výkonu, optimalizácii zariadenia a mnoho iných systémových informácií. Dostupný je na tejto stránke.

Operačný systém

Počítač je dodávaný s 64-bitovým operačným systémom Windows 10 Home. Ten disponuje moderným užívateľským prostredím, panelom oznámení a prepracovanou ponukou Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. Z obchodu Microsoft Store si môžete stiahnuť aplikácie na vylepšenie aj hry na spríjemnenie voľného času. Nechýba ani internetový prehliadač Microsoft Edge, online úložisko OneDrive alebo funkcia Windows Hello.

Rozhranie a konektivita

ASUS ROG Strix SCAR 15 G533QS-HF009T má vo svojej výbave porty 3x USB 3.2 a USB 3.2-C s podporou DisplayPortu. Pomocou HDMI 2.0 môžete k notebooku pripojiť externé zobrazovacie zariadenia. RJ-45 poslúži na sieťové pripojenie pomocou kábla a nechýba ani 3,5mm audio jack pre slúchadlá/mikrofón. O bezdrôtové pripojenie sa postará Wi-Fi 802.11ax a Bluetooth 5.0.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home, Upgrade na W11
Operačná pamäť RAM 32 GB
Uhlopriečka 15.6 "
Názov procesoru AMD Ryzen 9 5900HX
GPU NVIDIA GeForce RTX 3080 16GB
Kapacita disku 1000 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ASUS ROG Strix SCAR 15 G533QS-HF009T čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené