Asus ROG Theta 7.1 čierny

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus ROG Theta so 7.1 kanálovým priestorovým zvukom disponuje 8 meničmi Essence a virtuálnym basovým ovládačom. Tiež je vybavený DAC prevodníkom na úrovni domáceho kina, štyrmi zosilňovačmi ESS 9601 a jednosmerným odpojiteľným mikrofónom potláčajúcim šum pomocou AI. Ovládacie prvky poskytnú rýchly prístup k ovládaniu hlasitosti, zapnutiu alebo vypnutiu RGB podsvietenia aj k prepínaniu medzi stereofónnym a 7.1 kanálovým priestorovým zvukom. Podrobnejšie nastavenia vykonáte v softvéri Armory II. Vďaka káblu s USB-C konektorom pripojíte headset k počítačom, konzolám aj k mobilným zariadeniam. Pohodlné nosenie zabezpečí nastaviteľná čelenka a odpojiteľné náušnáky s ergonomickým D tvarom vyrobené zo špeciálnej chladiacej textílie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Maximálne pohodlie

Herný headset Asus ROG Theta 7.1 v čiernom vyhotovení má odolnú a pevnú konštrukciu. Pohodlie poskytnú odpojiteľné náušníky s ergonomickým D tvarom vyrobené zo špeciálnej chladiacej textílie. 

7.1 kanálový priestorový zvuk s virtuálnym basovým ovládačom

Každé slúchadlo headsetu Asus ROG Theta 7.1 má štyri meniče Essence, ktoré poskytnú plnohodnotný 7.1 kanálový priestorový zvuk s neuveriteľnou vernosťou a silnými virtuálnymi basmi. Vďaka zvukom, ktoré sú presne umiestnené v 3D priestore, budete vedieť odkiaľ sa k vám blíži nepriateľ alebo skadiaľ zaznel výstrel. Headset tiež disponuje výkonným DAC prevodníkom na úrovni domáceho kina a štyrmi zosilňovačmi ESS 9601.

Mikrofón potláčajúci šum pomocou AI

Náhlavná súprava je vybavená mikrofónom potláčajúcim hluk, ktorý disponuje špeciálnym procesorom s inteligentnými profilmi poháňanými technológiou AI. Tá dokáže odstrániť viac ako 50 miliónov typov šumu v pozadí a súčasne zachováva hlasovú harmóniu pre krištáľovo čistú komunikáciu behom hry. Tento odpojiteľný jednosmerný mikrofón je navyše certifikovaný spoločnosťou Discord aj TeamSpeak. Vďaka červenému indikátoru jednoducho zistíte, či je v prevádzke.

Podsvietenie Asus Aura RGB

Svoj životný štýl vyjadríte pomocou prispôsobiteľného podsvietenia Asus RGB. Na výber máte z viac ako 16,8 miliónov farebných kombinácií a štyroch prednastavených svetelných efektov.

Prístupné ovládacie prvky

Základné ovládacie prvky máte na dosah ruky. Jednodotykovým tlačidlom jednoducho prepnete medzi stereofónnym a priestorovým zvukom, zatiaľ čo si odolným ovládačom nastavíte hlasitosť, stlmíte mikrofón a vypnete alebo zapnete RGB podsvietenie.

Softvér Armory II

Headset Asus ROG Theta 7.1 si môžete ľahko prispôsobiť vaším preferenciám pomocou softvéru Armory II, ktorý disponuje ovládacími prvkami a intuitívnym používateľským rozhraním. Program umožňuje nastavenie ekvalizéra aj vytvorenie a spustenie zvukových profilov pre rôzne typy hier.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000
Citlivosť: 40 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 650 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 40000
Citlivosť: 40 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ostatné

Kód produktu: 90YH01W7-B2UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore