Asus ROG Zephyrus Duo GX550LWS-HF066T

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Techbox roka 2020

Techbox roka 2020

Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 32 GB, Uhlopriečka: 15.6 " Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Herný notebook Asus ROG Zephyrus Duo GX550LWS-HF066T ponúkne dostatočný výkon na hranie hier. Disponuje procesorom Intel Core i7-10875H so základnou frekvenciou 2,3 GHz, 32 GB operačnou pamäťou RAM a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB. Úložný priestor pre dáta poskytne 1 TB M.2 SSD disk. O zobrazenie obsahu sa stará 15,6-palcový IPS displej s Full HD rozlíšením a 300 Hz obnovovacou frekvenciou. Prenosný počítač s predinštalovaným operačným systémom Windows 10 Home má vo výbave sekundárny displej ScreenPad Plus, klávesnicu s RGB podsvietením, rozhrania 3x USB 3.2 typ A, USB 3.2 typ C, HDMI, RJ-45 aj bezdrôtové pripojenia Bluetooth a Wi-Fi.

 

Elegantný dizajn

Herný notebook Asus ROG Zephyrus Duo v sebe kombinuje výkon a precízne spracovanie. Disponuje odolným celokovovým šasi s hrúbkou len 20,9 mm a nízkou hmotnosťou. Napájanie na cestách zabezpečí 90 Wh batéria.

Dokonalé chladenie

Efektívne chladenie je dôležité pre zachovanie maximálneho výkonu. O to sa stará aerodynamický systém ASS Plus, ktorý má 28,5 mm otvor pre prívod vzduchu nachádzajúci sa za naklonenou sekundárnou obrazovkou. Teplo od procesora a grafickej karty odvádza 5 tepelných trubiek. Rozptyl tepla zabezpečujú 4 medené chladiče. Rýchlosť otáčok ventilátorov upravujú tri optimalizované profily. 

Vysoký výkon

Rýchle zvládnutie náročných úloh zabezpečí 8-jadrový procesor Intel Core i7-10875H so základnou frekvenciou 2,3 GHz. Spustenie niekoľkých aplikácií súčasne umožní 32 GB operačná pamäť RAM. Ohromujúce vizuálne detaily v hrách a bezproblémový strih videa ponúkne samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2070 s 8 GB GDDR6 pamäťou. Hry a rôzne dáta uložíte na 1 TB M.2 SSD disk.

ScreenPad Plus

Prenosný počítač vybavený displejom SreenPad Plus pomôže zvýšiť vašu produktivitu. Sekundárna 14,1-palcová dotyková obrazovka naklonená o 13° ponúkne pohodlné prezeranie, uľahčuje prácu s viacerými úlohami a tiež disponuje optimalizovanými aplikáciami. Počas hrania hier na hlavnej obrazovke tak môžete chatovať alebo ovládať streamovanie.

Displej s jemným rozlíšením

Realistickú reprodukciu farieb poskytne 15,6-palcový primárny displej s jemným rozlíšením 1920x1080 pixelov. IPS panel dokáže zobraziť 100 % sRGB farebného spektra a tiež disponuje širokými pozorovacími uhlami. Plynulé vykresľovanie snímok zabezpečí 300 Hz obnovovacia frekvencia, 3 ms doba odozvy aj technológia NVIDIA G-Sync

Prémiová výbava

Do deja hry vás vtiahne kvalitný audio systém ES Sabre HiFi DAC s certifikáciou Hi-Res Audio, ktorý tvorí dvojica 4 W reproduktorov a inteligentné zosilňovače. Vďaka tomu si užijete vyššiu hlasitosť s menším skreslením zvuku, so širším rozsahom a hlbšími basmi. Pohodlné písanie alebo zadávanie príkazov umožňuje klávesnica s 1,4 mm zdvihom kláves a RGB podsvietením.

Možnosti pripojenia

Asus ROG Zephyrus Duo disponuje reverzibilným portom USB 3.2 typ C s podporou Thunderbolt 3, ktorý umožňuje pripojenie externej obrazovky, napájanie aj rýchly prenos dát. K dispozícii sú tiež rozhrania 3x USB 3.2 typ A pre pripojenie obľúbeného herného príslušenstva aj port HDMI s podporou prenosu videa v rozlíšení 4K UHD pri 60 Hz obnovovacej frekvencii. Prístup k sieti poskytne Gigabit LAN. Vo výbave nechýba Bluetooth 5.0 ani Wi-Fi 802.121ax s technológiou Gig+.

Nastavenie systému na jednom mieste

Obslužný softvér Armoury Crate má prehľadné užívateľské prostredie. Môžete si v ňom prispôsobiť svetelné efekty, doladiť herné profily alebo upraviť zvuk podľa vašich preferencií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 32 GB
Uhlopriečka 15.6 "

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2020

Techbox roka 2020

0,0 / 5

0 recenzií Asus ROG Zephyrus Duo GX550LWS-HF066T

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené