Asus ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ065T čierny


Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 16 GB, Uhlopriečka: 15.6 ", Názov procesoru: Intel Core i7-9750H, GPU: NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB, Kapacita disku: 1000 GB,


Cena 2 809,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 3 099,00 € Zobraziť nápoveď

56,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný notebook Asus ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ065T v čiernom prevedení predstavuje množstvo herného výkonu, ktorý je skrytý v kompaktnom prevedení. Revolučný notebook obsahuje špičkové komponenty ako je procesor Intel Core i7-9750H, operačnú pamäť RAM o veľkosti 16 GB, samostatnú grafickú kartu NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB a podsvietenú klávesnicu. Disponuje 15,6“ displejom s rozlíšením Full HD, IPS technológiou, LED podsvietením a matnou povrchovou úpravou. Na uloženie dát vám poslúži SSD disk s kapacitou 1 TB. Sieťovú konektivitu zabezpečujú technológie Bluetooth a Wi-Fi. K dispozícii má aj porty 3x USB-C, USB 3.2 typ A, 2x USB 2.0, HDMI a audio vstup. Operačným systémom je Windows 10 Home.

Štýlový dizajn

Herný notebook Asus ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ065T posúva hranice herných notebookov. Má tenký profil o veľkosti 16,9 mm a jeho hmotnosť je len 2,25 kg. Samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 vám zabezpečí skvelú kvalitu obrazu a bezchybnú prácu v náročných aplikáciách pre tvorbu virtuálnej reality. Inovatívny modul závesu a ventilátora pomáha udržiavať špičkové výkony grafickej karty mimoriadne chladné. Elegantné telo navyše obsahuje klávesnicu s RGB podsvietením.

Aktívny aerodynamický systém

Už žiadne obmedzovanie pri hraní. Notebook Asus ROG Zephyrus S sa pýši exkluzívnymi aktívnym aerodynamickým systémom (AAS), ktorý porušuje všetky pravidlá. Spája inteligentný dizajn s inovatívnymi technológiami, ktoré dávajú hráčom to, čo chcú – ultratenký notebook, ktorý beží v chladnejšom a tichšom móde, bez toho, aby obetoval výkon. Otvorený notebook má časť dna, ktorá sa ohýba a vzniká tak o 20 % viac otvoreného priestoru pre cirkuláciu vzduchu. Spolu s technológiou AeroAccelerator táto medzera zlepšuje prúdenie vzduchu o 32 % a znižuje teplotu o 20 % oproti bežným systémom chladenia.

Herná klávesnica

Jedinečná klávesnica je umiestená na prednej hrane tela, čo umožňuje lepšie chladenie vnútorných komponentov a ponúka pohodlnejšiu pozíciu pre hráčov. Osvetlenie Aura RGB zaistí prispôsobenie farieb a dynamických efektov pre celú klávesnicu. Môžete prispôsobiť aj jednotlivé skupiny klávesov QWER a WASD oddelene, Technológia anti-ghosting zabezpečí okamžitú a správnu interpretáciu vašich príkazov, aj keď stlačíte 30 kláves naraz. Nechýba ani technológia n-key rollover. Ergonomické klávesy vydržia 20 miliónov stlačení.

15,6-palcový displej

Notebook Asus ROG Zephyrus S GX531GXR vám umožní si vychutnať výnimočne plynulé hranie pri skutočnej obnovovacej frekvencii 144 snímkov za sekundu s dobou odozvy 3ms. Plynulá a rýchla hra so širokým pozorovacím uhlom bude na každodennom poriadku. 100% pokrytie vytvára panel tiež vynikajúce farby bez ohľadu na to, čo a z akej pozície sledujte. Veľkosť displeja notebooku je 15,6 palcov. Všetok obsah zobrazí vo vynikajúcom Full HD rozlíšení. Notebook podporuje technológiu NVIDIA G-SYNC pre synchronizáciu obnovovacej frekvencie displeja, ktorá zabezpečí plynulé hranie hier s hladkým chodom. 

Rýchle ukladanie

Užite si bleskovú rýchlosť ukladania, zapisovania a načítavania s SSD diskom, ktorý v tomto notebooku poskytuje kapacitou 1 TB. Je založený na technológiách PCIe NVMe. S ultra rýchlym časom prístupu a rýchlosťou prenosu dát načíta jednotka M.2 hry, aplikácie a ďalšie dáta mimoriadne rýchlo.

Nekompromisný herný zážitok

Asus ROG Zephyrus S prináša inovatívne technológie a neuveriteľný herný výkon pre ultratenký, prenosný a štýlový herný notebook. 8-generáciou procesoru Intel Core i7 a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2080 drží krok s vyspelými hernými notebookmi či dokonca špičkovými stolným počítačmi. Zmeňte pravidlá hry vďaka tejto hernej mašine.

Herné centrum - ROG

Herné centrum ROG prináša väčší zážitok z hrania hier. Toto integrované riadiace centrum vám poskytuje prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete - môžete vyhľadávať informácie o systéme, vytvárať klávesové skratky pre rýchlejšie vykonávanie príkazov v hrách, upravovať nastavenia zvuku alebo robiť záznam s priebehom hry prostredníctvom jediného rozhrania. 

Rôzne možnosti pripojenia

Na pripojenie vášho notebooku k iným zariadeniam, ktoré sú potrebné pre hranie, prácu i zábavu slúžia porty 3x USB-C, USB 3.2 typ A, 2x USB 2.0, kombinovaný audio konektor a HDMI. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie pomocou technológií Bluetooth 5.0 a WiFi 802.11ac. V notebooku sa nachádza predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 16 GB
Uhlopriečka 15.6 "
Názov procesoru Intel Core i7-9750H
GPU NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB
Kapacita disku 1000 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ065T čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené