Asus RP-AC53 AC750

Cena:
42,90 €

Pôvodná cena 55,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,86 €

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi repeater ASUS RP-AC53 vám umožní rozšíriť bezdrôtovú sieť na 733 Mbps. LED indikácia sily signálu zabezpečí najlepšie umiestnenie zariadenia s najväčšou kvalitou signálu. Flexibilitu zariadenia zabezpečia 3 režimy používania Repeater, Prístupový bod a režim Media Bridge. AC Pass-Through zabezpečí, že 1 zásuvka bude stále k dispozícii. Prostredníctvom mobilnej aplikácie ASUS Extender dokážete jednoducho a intuitívne nastaviť zariadenie.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 23 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Rýchlejšia Wi-Fi, ktorá dosiahne ďalej

ASUS RP-AC53 bezdrôtový repeater má výkonné externé antény, ktoré pomáhajú eliminovať hluché miesta zón Wi-Fi a zlepšujú pokrytie akéhokoľvek routeru. Funguje ako rozširovač dosahu, čo znamená, že môže zvýšiť dosah bezdrôtovej siete do každého, najzapadnutejšieho rohu vašej domácnosti. S nekompromisnou rýchlou WiFi 802.11ac až 733 Mb za sekundu, je ideálnym prvkom pre rozšírenie vašej existujúcej siete 802.11ac Wi-Fi, ktorý zároveň poskytuje spoľahlivý vysokorýchlostný internet pre každý prístroj vo vašej domácnosti, nech už ide o notebook, tablet, smartfón, hernú konzolu alebo smart TV.

 

Jednoduché nastavenie vo vašej dlani

Aplikácia ASUS Extender je jednoduchý a intuitívny spôsob nastavenia vášho ASUS repeateru. Pomocou niekoľkých kliknutí môžete ľahko preniesť prihlasovacie údaje vášho routeru do repeateru kde sa už nachádzajú ľahké inštrukcie, ktoré vám pomôžu nájsť ideálne umiestnenie pre váš ASUS RP-AC53. Všetko bez použitia PC a celkom vo vašich rukách!

 

Nastavenie jedným dotykom

Nastavenie vášho ASUS RP-AC53 repeateru nevyžaduje žiadne zmätky s inštalačnými diskami, dokonca nevyžaduje ani klávesnicu a myš. Aplikácia ASUS Extender je ľahkou a jednoduchou cestou, ako nastaviť ASUS RP-AC53. Pokiaľ však dávate prednosť inej možnosti, môžete použiť spínače WPS na vašom ASUS RP-AC53 i routery pre okamžité automatické nastavenie. Optimalizovaný výkon je zaistený pre bezproblémový a hladký príjem internetu. Pre pokročilé nastavenie môžete pripojiť ASUS RP-AC53 k PC pomocou sieťového káblu a priamo vstúpiť do ponuky nastavení.

 

3v1

RP-AC53 má tri režimy, ktoré zvyšujú jeho flexibilitu. Môže fungovať nielen ako repeater, ale tiež ako prístupový bod (AP) alebo tzv. Media Bridge. V režime AP, môže byť pripojený k akémukoľvek káblovému pripojeniu LAN; napríklad hotelovému internetovému pripojeniu, čím vytvoríte osobný Wi-Fi hotspot, ktorý vám ďalej umožní k internetu pripojiť notebook, telefón alebo akékoľvek ďalšie Wi-Fi zariadenie. 

V režime Media Bridge môže byť pripojený k akémukoľvek Ethernet-kompatibilnému zariadeniu, ako je smart TV, multimediálny prehrávač, herná konzola alebo PC, čo tieto zariadenia rozšíri o funkciu Wi-Fi. Je skvelé, keď môžete zmenšiť počet pripojených káblov!

 

Systém AC Pass-Through 

Inteligentné riešenie zásuvky s názvom AC pass-through zaručuje, že je vždy jedna zásuvka voľná, pokiaľ je zapojený váš ASUS RP-AC53!

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 b/g/n, 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz
LAN: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz
Šifrovanie: WPA2-PSK, WPA-PSK

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 54 mm
Výška: 38 mm
Dĺžka: 110 mm
Hmotnosť: 200 g

Obsah balenia

Obsah balenia: repeater, návod

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11 b/g/n, 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
LAN: 1

Prenos dát

Prenosová rýchlosť: 300 Mbps

Ďalšie parametre

Typ produktu: Extender
Prechodná zásuvka: Ano

Ostatné

Kód produktu: 90IG0360-BM3000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore