Asus RT-AC86U

Zobraziť

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac, Frekvencia: 5 GHz, LAN: 4,


Cena 165,00 €

Zľava 2 % z pôvodnej ceny: 169,00 € Zobraziť nápoveď

3,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Herný Wi-Fi router Asus RT-AC86U pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme. Podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, šifrovanie WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise a WPA2-Enterprise aj technológie AiMesh a NitroQAM. Maximálne pokrytie zabezpečia externé antény a technológie MU-MIMO, Asus AiRadar a RangeBoost. Bezproblémové 4K UHD streamovanie a plynulý priebeh online hier poskytne vstavaný herný akcelerátor WTFast a Adaptive QoS. Smerovač je vybavený 2-jadrovým procesorom s frekvenciou 1,8 GHz aj rozhraniami 1x WAN, 4x Gigabit LAN, USB 3.0 a USB 2.0. Všetky vaše pripojené zariadenia pred hrozbami z internetu ochráni AiProtection od spoločnosti Trend Micro.

Výkonný router

Dvoj-pásmový Wi-Fi router Asus RT-AC86U poháňa procesor s frekvenciou 1,8 GHz. Smerovač s technológiou NitroQAM poskytne bezdrôtový prenos dát kombinovanou rýchlosťou 2917 Mb/s.  

Nerušené hranie online hier

Smerovač disponuje technológiou Adaptive QoS, ktorá uprednostňuje herné pakety pre plynulejšie hranie online hier. Tiež má zabudovaný herný akcelerátor WTFast k vyhľadávaniu a zabezpečeniu čo najkratšej cesty medzi herným zariadením a serverom, čo vedie k minimalizovaniu pingu a vstupného oneskorenia.

Skvelé pokrytie

Stabilné pokrytie Wi-Fi signálom zabezpečujú tri externé antény v spolupráci s technológiami RangeBoost a AiRadar. Vďaka technológii MU-MIMO môžete pripojiť viac zariadení súčasne. Router je navyše vybavený technológiou ASUS AiMesh, takže s pomocou kompatibilných smerovačov a rozširovačov vytvoríte jednotnú Wi-Fi sieť s ešte väčším pokrytím. 

Nástroj Asus AiProtection

Sieťové zabezpečenie podnikovej úrovne ASUS AiProtection od Trend Micro zabezpečí ochranu všetkým pripojeným zariadeniam. Nástroj AiProtection zablokuje bežné útoky na internete skôr, ako sa dostanú do siete. Pokiaľ je v sieti nájdené infikované zariadenie, systém ho okamžite zablokuje, aby tak zabránil odosielaniu osobných informácií.

Nastavenie a spravovanie siete

Router s vylepšeným užívateľským rozhraním ASUSWRT umožňuje jednoduchú troj-krokovú inštaláciu aj rôzne možnosti nastavenia. Vašu sieť tiež môžete spravovať pomocou aplikácie ASUS Router.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac
Frekvencia 5 GHz
LAN 4

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Asus RT-AC86U

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Rastislav

6. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon